SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210750

napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 940 Napisanych postów 8258 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 708765
dzięki Kuba

Gwidu, jak powiedziałeś A to powiedz też B , to co jest nie halo wg Ciebie?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 700 Napisanych postów 9047 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96707
Uwielbiam komentarze w stylu: coś bym powiedział, ale nie powiem ;)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 7602 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111540
kabo9
dzięki Kuba

Gwidu, jak powiedziałeś A to powiedz też B , to co jest nie halo wg Ciebie?

Ok, ale żeby mi nie było bo wiesz że jestem fanem twojej metamorfozy i nie mam żadnych kompetencji do krytykowania

Dodatkowo to co napisze można sobie wsadzić miedzy cztery litery bo widać po Tobie że akurat u Ciebie jest efekt. Różnice wynikaą atylko z tego że mnie ktoś inaczej uczył i tyle.

1. Podciąganie - wg mnie szybko. a końcówkę to już nie ciągniesz tak jak trzeba.
2. Wiosło sztangą - biodra kumam, jak niżej nie możesz to nie możesz i tyle. anatomii nie przeskoczysz.
3. wiosło na t-barze - nie dasz rady mocnej spiąć łopatek? wygląda jak byś nie dopinał
4. ściąganie na trójkącie - mój coach też zawsze każde rozciągać plecy przy wyciaganiu ramion

i tyle

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 9129 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130480
Gwid - jakbyś widział tydzień temu jak robiłem dynamiczne wiosło przy plerach to dopiero miałbyś pole do popisu ze zjechaniem mnie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 7602 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111540
kuba_n
Gwid - jakbyś widział tydzień temu jak robiłem dynamiczne wiosło przy plerach to dopiero miałbyś pole do popisu ze zjechaniem mnie

kuba tutaj broń boże nie chodzi o żadne jechanie jesteśmy już chyba wszyscy dawno za tym etapem.

wk***ia mnie czasami to że każdy może ćwiczenie wykonywać w inny sposób a efekty też ma inne i nie pisze tutaj o losowej sprawiedliwości w stylu że ten co ma 100% technikę jest najlepszy bo często tak nie jest
każdy z nas miał inną szkołę i stąd standardowo pojawiają się rozbieżności w interpretacji poprawnego wykonania ćwiczenia

ważne że jak wchodzi to nie słuchać takich wypierdków jak ja i jechać swoje

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2015-11-14 21:06:13

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 9129 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130480
już to chyba pisałem tutaj w tym wątku
cały widz polega na tym żeby znaleźć metody treningowe które na nas działają, dlatego podglądanie innych i wierne kopiowanie nie zawsze, a wręcz rzadko daje oczekiwane efekty

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 940 Napisanych postów 8258 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 708765
Gwid, dzięki i robię dalej swoje,
byłem ciekaw co tam wynajdziesz, ale za chiny bym się nie spodziewał, że akurat Ty napiszesz - podciąganie szybko

co do dopinania to mam garba chyba, ale to jest max co dopnę, a ciężary nie były jakieś mega, sam byłem ciekaw jak to wygląda i wg mnie tragedii nie ma, bo widać, że plecy pracują w każdym ćwiczeniu,
dzisiaj też już je czuję więc to potwierdza, że swoje oberwały,
zobaczymy co mi coach powie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 6539 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61632
Hehe. Szybko . Ale nie najszybciej . Dla mnie spoko. Ten garb troche w oczy sie rzuca ale nie wiem czy to nie naturalny . Zreszta ja nieraz sie wyginam na maxa a na filmie widac garba (przy rdl). W hd mie widziałem ale prążki widac nawet bez hd
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17502
naprawdę choć się nie udzielam to lubię gwida i jego dziennik ale krosfitowe bujanie się na drążku w jego wydaniu jest ok a twoje za szybkie to tak trochę nie ogarniam tego.
Kolega z forum Luki pocisnął na WL 200X6 ale spece z fejsa zauważyli że nie prostował łokci i się nie liczy, to tak mi się skojarzyło jakoś

Zmieniony przez - 29pat w dniu 2015-11-15 01:54:34
1
napisał(a)
Ekspert
29pat
naprawdę choć się nie udzielam to lubię gwida i jego dziennik ale krosfitowe bujanie się na drążku w jego wydaniu jest ok a twoje za szybkie to tak trochę nie ogarniam tego.
Kolega z forum Luki pocisnął na WL 200X6 ale spece z fejsa zauważyli że nie prostował łokci i się nie liczy, to tak mi się skojarzyło jakoś

Zmieniony przez - 29pat w dniu 2015-11-15 01:54:34

A kto powiedział że jest ok? zrobiłem wstawiłem i czekam na lawinę krytyki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 Domowa granola Domowa granola Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić  8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie 8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski  PZKFITS 2018 Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski PZKFITS 2018