SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210789

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 4201 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 57166
Poproszę czerwoną.Pierwsze co bym poprawił to liczby w kuponach totolotka hehe a później bym się bawił codziennie maksymalną poprawą mojego i innych życia.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 940 Napisanych postów 8258 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 708765

Środa 24-08-2015

Trening: Czwórki, cardio

Cardio poranne: orbitrek 20 min

Trening:
A. wypychanie w tył, glute machine 4s
B. wyprosty 5s + drop
C. półprzysiad na smith 4s
D. wykroki 2s

Cardio po siłowym: rowerek 20 min

Czwartek 24-09-2015

Trening: Klata, brzuch, cardio

Cardio poranne: orbitrek 20 min

Trening:
A. WL skos górny 4s 15-6
B. rozpiętki lekki skos 3s 15-12
C. brama z góry 3s 15-12
D. brama z dołu 3s 12
E. wyciskanie hammer 4s 15-12 z izometrycznym przytrzymaniem w ostatnim powtórzeniu
F. kółko z kolan 3s 15-12

Cardio po siłowym: orbitrek, interwały 5x30/90 20min

Foto/Video/Komentarz

Forma zrobiła się konkretna i zastanawiam się czy ciągnąć redu do 10 czy skończyć za tydzień. Niby tylko tydzień róznicy, ale ...
W paczkomacie właśnie czeka na mnie kolejny gadżet:

Czuje po prostu, że nie mam jeszcze takiego doświadczenia i muszę jakoś kontrolować BF na masie, bo lustro w domu mnie zwyczajnei oszukuje . To będzie najlepsze rozwiązanie, mam nadzieję.

pozdro.
napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1519 Napisanych postów 56568 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262082
Weź ze sobą w sobotę. Zawsze chciałem to kupić. Będzie okazja sprawdzić jak gruby jestem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 7602 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111540
zawsze mnie korciło też takie gizmo. daj znać ile wyjdzie w porównaniu do taninty na której chyba lecisz.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 940 Napisanych postów 8258 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 708765
nie lecę na tanicie, robiłem może ze 3 razy pomiar
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 2436 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88963
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
w sumie mógłbym, ale po co?
jeszcze meni katabolizm zacznie podgryzać

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-09-25 12:58:49
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 700 Napisanych postów 9047 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96707
Marcin, tylko zrób sobie pomiary z 5-7 miejsc.
Kalipera użyj tylko jako miarki, nie korzystaj z jego algorytmu.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
tak zrobię dzięki za hint, tylko muszę żonę przeszkolić, bo nie wyobrażam sobie pomiaru na łopatce czy tricepsie samemu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 700 Napisanych postów 9047 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96707
Nie ma opcji zrobić samemu/.
Dobrze też, żeby robiła to zawsze ta sama osoba - uwierz mi, że każdy pomiar może być inny, jeśli zrobiony jest o 5cm w inną stronę.
No, może przesadzam - przy Twoim bfie to raczej błąd pomiaru będzie niemożliwy, ale przy +20% błędy oscylowały nawet w granicach 5mm.
Do tego zawsze zrób z 3 - 4 ściśnięcia w tym samym miejscu - będziesz widział, czy wynik się powtarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Kofeina w tabletkach wspomaga działanie oxandrolonu Kofeina w tabletkach wspomaga działanie oxandrolonu Ania Andrzejewska - boks i fitness Ania Andrzejewska - boks i fitness Pumpkin Seed - dla zdrowia mężczyzny i nie tylko Pumpkin Seed - dla zdrowia mężczyzny i nie tylko 8 suplementów dla zawodnika MMA 8 suplementów dla zawodnika MMA Przetworzona żywność – 9 najgorszych faktów Przetworzona żywność – 9 najgorszych faktów Polska "Złota era kulturystyki" Polska "Złota era kulturystyki" Burneika przesuwa zawody o 5 miesięcy! Burneika przesuwa zawody o 5 miesięcy! Maszyny treningowe, które powinny zniknąć z siłowni Maszyny treningowe, które powinny zniknąć z siłowni