SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165748

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 9047 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 96707
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1352 Wiek 51 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13224
Forma i pozowanie to maja być atuty. Czeka nas redukcja. W takim wieku, przy tak poważnych schorzeniach to sukces postawić sobie taki cel i być tak blisko realizacji - to już coś. Nie celujemy w wagę bo to i tak trudne w klasyku .Dobudowane bardzo dużo po ostatniej super redukcji. Praktycznie zacząłeś od zera w wieku 41 lat.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 726 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 558015
Poza tym, że nie skończyłem jeszcze 40 lat to z resztą sie zgadzam (dobrze, że liczy się rocznik a nie data urodzenia bo bym nie załapał sięna te zawody ).
A sięgając startu mojej przygody z klamotami 3 lata wstecz to można powiedzieć, że rok temu osiągnąłem dopiero to zero po wyjściu ze sporego minusa . Ale nie ma sięco rozczulać i wspominać. Cele musza być wysokie i okreslone konkretnie w czasie bo determinacja wtedy jest dużo większa .

U mnie bez zmian. Ładuję akumulatory. Miny ludzi na plaży lub wczoraj na ławce pod lodziarnią, jak wycigam michę ryżu z kurczakiem i warzywami, bezcenne . Musiałem powiększyć lekko porcje, bo moja młodsza córka zaczęła mi podjadać i to nie tak, że złapie gryza czy dwa ale już tak konkretnie. Jemy na plaży z jednej michy i nie odejdzie dopóki nie zobaczy dna . Rośnie fitnesiara jak nic .
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 726 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 558015
A jeszcze a propos tego, że trochę dobudowano to pogrzebałem w starym dzienniku i znalazłem fotę dokładnie sprzed dwóch lat. Ta sama plaża w Jastarni, też początek sierpnia:

sierpień 2013

sierpień 2015

trochę chyba mnie przybyło mimo, że i tak będzie chudo

pozdro.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 6539 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61632
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
ta, najbardziej w gaciach
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 3869 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 74126
Jak zobaczyłem pierwsze zdjęcie to myślę... Ale bida. On się wyglupi w październiku. Myślałem, że to aktualne zdjęcie .. Progres fajny. Ciekawe ile z tego zostanie

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016. Na niedomierzonej trasie. Realny czas to 2h34’ // 1/2 IM: 5h36': 70.3 St Polten 21/05/2017
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 4201 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 57043
Jest dobrze.Teraz tylko dobrze zredukować.
napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Moderator
Ekspert
Szacuny 1502 Napisanych postów 56528 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 259281
Bardzo mi się podoba ta masa. Progres mega, jak na ten wiek

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 283 Napisanych postów 7600 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111387
jedziesz kolo, jeszcze z 5 lat i będą z Ciebie ludzie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Najlepsze ćwiczenia w seriach łączonych na tricepsy Najlepsze ćwiczenia w seriach łączonych na tricepsy Pamela powiedziała TAK! Pamela powiedziała TAK! Alicja Pyszka-Bazan na ostatniej prostej Alicja Pyszka-Bazan na ostatniej prostej 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn Jaglane Rafaello w wersji fit Jaglane Rafaello w wersji fit Maszyny treningowe, z których warto korzystać Maszyny treningowe, z których warto korzystać Kaja Rybicka - ocena sylwetki Kaja Rybicka - ocena sylwetki