SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243810

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 7603 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111576
łysy może sobie jakąś grzywkę zapuść bo zaczynasz jak kark wyglądać a tak na poważnie to masz całkowicie słuszne poczucie żalu że tak późno zacząłeś. też jak patrze na 20 letnich kolesi na siłowni jak zaczynają to wiem że jestem na straconej pozycji.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1038 Napisanych postów 8947 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 789023
grzywka nie wchodzi w grę, jak włosy przekraczają 10mm to nie sposób ich okiełznać , a na dodatek jest dużo siwych i połączenie ciemnego blondu z siwym daje nieciekawy efekt - będzie łyso i basta

A dzisiaj zupełnie jakby w kontekście naszych rozważań na temat późnego startu pojawiła się fotka przemiany Andrzeja Brzezińskiego, którą zobaczyłem na FB:

jeżeli dane w necie są prawidłowe to wychodzi, że na pierwszej fotce miał 36 lat.
Doczytałem też że wcześniej kiedyś tam zajmował się sportem, ale głównie to było kolarstwo i coś jeszcze nie związane z siłownią.
Pewnie gen do sportu jakiś ma, ale tak czy inaczej to jest dowód, że można zostać Mistrzem Świata zaczynając grubo po 30 .

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-06-29 13:41:56
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 2345 Napisanych postów 23544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 502420
Andrzej ćwiczył w Poznaniu w klubie TKKF u Wiesława Siwka.
Trenował zupełnie amatorsko i rekreacyjnie ale koledzy widząc jego szybkie postepy namówili go do pierwszego startu.
Potem juz poszło samo :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44365 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Też to dzisiaj widziałam. Szok. Andrzej Brzeziński prowadzi klub we Wrześni i czasem widywałam go też w Poznaniu na treningach jakieś 10-12 lat temu ale fotki obrazują zmianę tak że szczęka opada
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1038 Napisanych postów 8947 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 789023
dokładnie Sylwia, szok to najlepsze słowo,
tak więc szacun się należy, albo jak to mówi teraz młodzież - propsy
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert

Poniedziałek 29-06-2015

Trening: Klatka, biceps, cardio

Cardio po siłowym: orbitrek 15 min

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-06-30 18:29:54
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert

Wtorek 30-06-2015

Trening: Plecy, brzuch, cardio

Cardio po siłowym: orbitrek 15 min
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1352 Wiek 51 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13224
Cardio jeszcze w małym wymiarze ale już niedługo wchodzimy na redukcje i podkręcimy i ten czas.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Domyślam się, że lekko i przyjemnie nie będzie, ale jeżeli logistycznie dam radę to o nic więcej się nie boję . Najgorzej, że spać jeszcze trzeba i czasami doby brakuje .
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44365 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
kabo9
dokładnie Sylwia, szok to najlepsze słowo,
tak więc szacun się należy, albo jak to mówi teraz młodzież - propsy

Należy się
Ale my też się nie podajemy i na jesień scena nasza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour