SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 225073

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 730 Napisanych postów 2855 Wiek 57 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 268026
kabo9
wiadomo że na kaca najlepszy jest kli. tfu rozruszać się trochę to pojechaliśmy rowerami na małą wycieczkę
filmy się wgrywają więc taka zapowiedź

He, he . ja wczoraj też trochę próbowałem "pofikać" na drążku ale za mocno czułem jeszcze brzuch no i pomyślałem sobie to co Ty, gdybym był lżejszy te 20kg to konkurował bym z Drazekm . Ale jak to gdzieś Drazekm napisał, On robi "wygibasy" na drążkach a my się "bawimy" ciężarami. Co wcale nie oznacza że nie mamy próbować inaczej
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1034 Napisanych postów 8647 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 755404
próbować można a może nawet trzeba żeby stać się bardziej wszechstronnie usportowionym, ale moim problemem jest to że ja dynamiki nie mam nawet jak jestem 10kg lżejszy, taki typ
ale wtedy na pewno lżej będzie próbować

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-05-14 08:43:45
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2800 Napisanych postów 17335 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710912
Nie było tak źle z dynamiką.
Wskakiwałeś na drążek i nie wiadomo dlaczego nie potrafiłeś wycisnąć tego muscle up tylko spadałeś
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1172 Napisanych postów 7045 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 315695
Świetne wymyki, bez wybicia z ziemi :) Muszę się takich nauczyć.

A próbowałeś robić bar dip jako jeden z elementów składowych MU? Ja się na tym nie znam, ale tak wygląda że z tą ostatnią fazą jest problem.
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2800 Napisanych postów 17335 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710912
Viki

A próbowałeś robić bar dip jako jeden z elementów składowych MU? Ja się na tym nie znam, ale tak wygląda że z tą ostatnią fazą jest problem.
A więc nie tylko ja zwróciłem na to uwagę.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1034 Napisanych postów 8647 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 755404
Viki

dzięki
coś tam próbowałem ale kilka szt. nie miałem siły zupełnie wczoraj
ale własnie pomyślałem, że muszę potestować te bar dipy na różnych rozstawach, bo może to będzie klucz
innym kluczem może być zwiekszenie mobilności w barkach, ale z tym już może być problem
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 924 Napisanych postów 3745 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 301363
Kurczę - ale jak człowiek na to patrzy to nie moze uwierzyć, ze Kabo nie fiknął w końcu. Nie mam pod nosem żadnego trzepaka, ale nie sądzę ze to się zapomina.. Aż chce się poszukać.Kabo - motywujesz w różny sposób:)
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Paatik - ale że co nie fiknąłem? Do MU droga daleka, ale wymyki i odmyki robię więc fikam
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2403 Napisanych postów 23497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 496710
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
dziękuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol 6 ćwiczeń na męskie pośladki 6 ćwiczeń na męskie pośladki Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe