SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 361589

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1403 Napisanych postów 6223 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 465034
Znaczy się zgadłem. Kaczygród nad Wisłą
Pozdrowienia dla rodzinki

PS. Dzieciaki po takim wstępie spokojnie mogą w przyszłym roku bez opieki maszerować w Marszu Niepodległości
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1511 Napisanych postów 9855 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 972662
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1511 Napisanych postów 9855 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 972662
Wróciłem, ale nie mam siły po tych zwiedzaniach. Drążków poszukam jutro .
OD poniedziałku ostre pakowanie bo później znowu się zapowiada przerwa regeneracyjna na święta majowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
a to na dowód po takiej nagłej zmianie trendów mogę czuć się lekko zmęczony

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-04-21 18:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1403 Napisanych postów 6223 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 465034
Na serwisie movescount widziałem ze Fans zaczął biegać, a tu widzę że i Tobie niedaleko do biegania

Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 4/21/2018 7:31:45 PM

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
oj daleko, trzy dni chodzenia biegacza nie czynią
co gorsza mam na stopie ranę po niby odcisku, który okazał się brodawczakiem i nie mogę się tego pozbyć od ponad dwóch tygodni
przez to nawet chodzenie momentami przypominało walkę o przetrwanie mimo opatrunku odbarczającego, o bieganiu nie mogło być mowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
waga dziś rano 86,4kg, -0,2kg w stosunku do środy, więc wyjazd do KRK można powiedzieć, że na zero w masie
poprawiła się separacja na udach, ale góra pogorszyła się wizualnie,
od dziś wracam do diety, bo jednak kilka dni odstępstw od razu widać
mam nadzieję że doładowany glikogenem i wodą jutro będę dobrze cisnął WL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
tak podglądam trochę live z MP i w 75kg w finale dobrą formę prezentuje weteran nr 259 ze zbliżonego rocznika - '77

nie odstaje od młodzieży

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3244 Napisanych postów 18733 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 921665
Wydaje się być lepszy niż młodzież.
Przeciera szlak dla Ciebie - no i może dać Ci wiarę w sukces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
ojan
Wydaje się być lepszy niż młodzież.
Przeciera szlak dla Ciebie - no i może dać Ci wiarę w sukces.

jak nadejdzie mój czas to pomyślę o starcie

a tymczasem na pierwszym placu z podanych namiarów porażka, nie było ani jednego drążka pod wymyk

cdn
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?