SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167006

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 9047 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 96707
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 7343 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 560814
Gwid
uginanie na stoją w bramie wchodzi ci? czujesz mocno pracę bicka przy tym czy masz jakiś myk? ja jak to robiłem to jakoś nie mogłem samego bicka wyizolować.

jezeli Ci chodzi o overhead curl to myk jest taki jak zwykle , trzeba trzymać łokcie nieruchomo, ruch w pełnym zakresie z dopięciem w szczycie, nie potrzeba dużego ciężaru, a u mnie pompuje idealnie, chociaż wczoraj też dostałem zj**kę, że im dalej w las to zaczynam oszukiwać i łokcie mi uciekają do przodu
później jak bardziej pilnowałem to pompa była jeszcze większa

WojtekA4
wyglądasz jakbyś po wodzie chodził ;)

nieśmiertelność miałem załączoną, więc pewnie jakby trzeba było to bym i chodził
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 7343 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 560814

Wtorek 16-06-2015

Trening: Nogi, cardio

Cardio po siłowym: orbitrek 25 min

Foto/Video/Komentarz

Nogi krótko i na temat . Wyprosty robiłem w ten deseń: prawa 10 lewa 10 obie 15, a później 8 8 14. Generalnie do odcinki.

Lubie kręcić cardio przy meczyku, ale wczoraj drugi garnitur orłów sprawił, że mało nie usnąłem na orbitreku. Nie wspominając, że miałem nadzieję na porywające akcje podbijające tętno . Ale oprócz kilku przebłysków Milika to jakieś dno totalne .

pozdro.
1
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Dzisiaj dzień regeneracji. Ostatnio chodzę trochę jak zombie i trochę mi brakuje snu bo drugi dzień z rzędu pobudka o 4:30 = dzieci chore. Ale nadrobię i odeśpię w weekend (a przynajmniej taki mam plan ).

Dostałem jeszcze jakieś fotki z telefonu kolegi z ostatniego wypadu na mazury, więc zapodam jak się prezentuje plecak na ten etap przygotowań. Może jakiś pozytywny komment i kopas motywacyjny się trafi (zielona łapka jak Wam się podoba, czerwona jak jest lipa - zobaczymy jak działa nowi ficzer ).

P.S. wzorek na plecach to efekt wylegiwania się na hamaku bez koszulki .

pozdro.
6
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 283 Napisanych postów 7600 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111387
k woli jasności raczej się nikomu nie spodobasz nie takie forum ale słyszałem że na fotka.pl dziewczyny szukają oldbojów

plecy idą fajnie w V-łkę więc ja daję plusa. cięcie będzie musiało być okrutne bo podlane już są mocno. trochę chyba musisz dokopać czworoboczne bo takie niskie się wydają a stoisz neutralnie.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 6539 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61632
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 7825 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 149823
pocięte plecy... dosłownie

Zgodny z regulaminem.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1478 Napisanych postów 6319 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 103727
RafalRRRR
V-ka fajna. Poza tym piwo było bo pion niepewny %-0

Ja pomyślałem, że musiało nieźle wiać od zachodu
Podoba mnie się to masowanie (mimo chwilowej redukcji )
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
dzięki za komenty

Gwid - podlane są bo wody z jeziora pociągnęły , ale wszystko się wytnie, o dobudowywaniu plecaka czy czegokolwiek będę myślał na jesień, bo teraz to już będzie ciężko

fan - nie jesteś w temacie, teraz na dodatnim bilansie jadę więc jakby jeszcze trochę masy - ostatnie podrygi
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 4201 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 57043
Fajna ta masa faktycznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Serniczki proteinowe Serniczki proteinowe Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness