SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263462

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 9054 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97045
wyglądasz jakbyś po wodzie chodził ;)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1171 Napisanych postów 9260 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 844193
Gwid
uginanie na stoją w bramie wchodzi ci? czujesz mocno pracę bicka przy tym czy masz jakiś myk? ja jak to robiłem to jakoś nie mogłem samego bicka wyizolować.

jezeli Ci chodzi o overhead curl to myk jest taki jak zwykle , trzeba trzymać łokcie nieruchomo, ruch w pełnym zakresie z dopięciem w szczycie, nie potrzeba dużego ciężaru, a u mnie pompuje idealnie, chociaż wczoraj też dostałem zj**kę, że im dalej w las to zaczynam oszukiwać i łokcie mi uciekają do przodu
później jak bardziej pilnowałem to pompa była jeszcze większa

WojtekA4
wyglądasz jakbyś po wodzie chodził ;)

nieśmiertelność miałem załączoną, więc pewnie jakby trzeba było to bym i chodził
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1171 Napisanych postów 9260 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 844193

Wtorek 16-06-2015

Trening: Nogi, cardio

Cardio po siłowym: orbitrek 25 min

Foto/Video/Komentarz

Nogi krótko i na temat . Wyprosty robiłem w ten deseń: prawa 10 lewa 10 obie 15, a później 8 8 14. Generalnie do odcinki.

Lubie kręcić cardio przy meczyku, ale wczoraj drugi garnitur orłów sprawił, że mało nie usnąłem na orbitreku. Nie wspominając, że miałem nadzieję na porywające akcje podbijające tętno . Ale oprócz kilku przebłysków Milika to jakieś dno totalne .

pozdro.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Dzisiaj dzień regeneracji. Ostatnio chodzę trochę jak zombie i trochę mi brakuje snu bo drugi dzień z rzędu pobudka o 4:30 = dzieci chore. Ale nadrobię i odeśpię w weekend (a przynajmniej taki mam plan ).

Dostałem jeszcze jakieś fotki z telefonu kolegi z ostatniego wypadu na mazury, więc zapodam jak się prezentuje plecak na ten etap przygotowań. Może jakiś pozytywny komment i kopas motywacyjny się trafi (zielona łapka jak Wam się podoba, czerwona jak jest lipa - zobaczymy jak działa nowi ficzer ).

P.S. wzorek na plecach to efekt wylegiwania się na hamaku bez koszulki .

pozdro.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 7603 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111674
k woli jasności raczej się nikomu nie spodobasz nie takie forum ale słyszałem że na fotka.pl dziewczyny szukają oldbojów

plecy idą fajnie w V-łkę więc ja daję plusa. cięcie będzie musiało być okrutne bo podlane już są mocno. trochę chyba musisz dokopać czworoboczne bo takie niskie się wydają a stoisz neutralnie.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 6539 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61632
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 7828 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150217
pocięte plecy... dosłownie

Zgodny z regulaminem.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 44527 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
RafalRRRR
V-ka fajna. Poza tym piwo było bo pion niepewny %-0

Ja pomyślałem, że musiało nieźle wiać od zachodu
Podoba mnie się to masowanie (mimo chwilowej redukcji )
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
dzięki za komenty

Gwid - podlane są bo wody z jeziora pociągnęły , ale wszystko się wytnie, o dobudowywaniu plecaka czy czegokolwiek będę myślał na jesień, bo teraz to już będzie ciężko

fan - nie jesteś w temacie, teraz na dodatnim bilansie jadę więc jakby jeszcze trochę masy - ostatnie podrygi
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 4241 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 59803
Fajna ta masa faktycznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?