SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 223093

napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1008 Napisanych postów 8568 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 747080
jutro mają być powtórzenia dynamiczne, w oryginalnym planie Nortona jest napisane żeby wykonać fazę koncentryczną tak szybko jak się da, natomiast nie jest napisane wprost co z fazą ekscentryczną

zakładam, że też ma być na szybkości, ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo przez ostatnie lata wpajałem sobie wolną (lub może bardziej poprawne będzie napisanie kontrolowaną) fazę ekscentryczną
póki co znalazłem takie filmiki

będzie, będzie zabawa, będzie się działo

ktoś może robił takie powtórzenia i ma jakieś przemyślenia?

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-01-24 20:49:33
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 946 Napisanych postów 2521 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 138340
Widziałem takie repsy w ostatnim konkursie na 100 powtórzeń w 200sek. Obojczyk nadal dokucza

Nie ważne jak dobry jesteś, zawsze chciej być lepszy!

napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2775 Napisanych postów 17270 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704226
Zauważ, że w drugim filmiku były szybkie obie fazy ale nie było odbijania ani nawet dotyku klatki.
Chyba nie łatwo się tego nauczyć.
1
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1008 Napisanych postów 8568 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 747080
dlatego po Waszych odpowiedziach jeszcze bardziej skłaniam się ku pierwszemu wykonaniu z gumą, jest szybko ale pod kontrolą
może wtedy obojczyk będzie cały
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44237 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Wariactwo

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 24/01/2018 21:26:42
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
w każdym wariactwie jest metoda, jak mamy szokować ciało żeby prawidłowo odpowiadało na bodźce to jutro tego szoku będzie pod dostatkiem

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-01-24 21:50:28
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 946 Napisanych postów 2521 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 138340
3 powtórzenia w serii to nie tak dużo ale na pewno mały ciężar na początek aby wyrobić dystans od klatki i przyszykować barki na taką terapię szokową - zanim by się przyzwyczaiły to 6 tygodni by Ci uciekło. Jak to Ojan czasami mówi: "Nie ma co szukać złotego środka".
1

Nie ważne jak dobry jesteś, zawsze chciej być lepszy!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 528 Napisanych postów 3544 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 210043

Jak Ci sie będzie chciało, w końcu to Simmons spopularyzował te metodę :)
W większości wypadków wygląda to tak, że z obciążeniem 50-60 % 1RM wg jednych, a 70-80% wg innych robisz 6-8 serii x 2-3 powt, opuszczając normalnie, lekka pauza i p******nięcie do góry
2
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
dzięki ajazy, wiedziałem że będziesz znał linki do odpowiednich filmików
ale widzę, że amerykany gumy i łańcuchy w większości używają, trzeba będzie rozważyć
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
jezoo
3 powtórzenia w serii to nie tak dużo ale na pewno mały ciężar na początek aby wyrobić dystans od klatki i przyszykować barki na taką terapię szokową - zanim by się przyzwyczaiły to 6 tygodni by Ci uciekło. Jak to Ojan czasami mówi: "Nie ma co szukać złotego środka".

ale to nie chodzi o złoty środek, czy jego szukanie
to jest ćwiczenie wplecione w plan na którym się wzoruję, a ktoś mam nadzieję to przetestował i się sprawdziło, a teraz zadziała na mnie
dlatego przynajmniej spróbuję
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” BCAA - minimalna skuteczna dawka BCAA - minimalna skuteczna dawka Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie