SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208930

napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 938 Napisanych postów 8246 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 705701
zapraszam do kibicowania w grudniowym konkursie Włączamy napęd przedni-wyciskanie sztangi leżąc

Zmagania będę zamieszczał w nowo założonym temacie

pozdro.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 938 Napisanych postów 8246 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 705701
W poniedziałek trening klaty, bicepsa i brzucha. W ramach treningu były konkurencje grudniowe, a na brzuch poszło dawno nie używane kółko. Klatę i brzych czuję do teraz.
Wstawiam filmiki z prób konkursowych żebym miał też w temacie.

We wtorek trening pleców. Nagrałem sobie 2 ćwiczenia - MC bez podstawek żeby zobaczyć jak to wygląda z boku i ściąganie z góry żeby zobaczyć tyły . Niestety nie jest idealnie, ponieważ z braku mobilności trochę mnie łamie w odcinku piersiowym. Poproszę o analizę jak to widzicie. Może być czy raczej słabo? Masti - Ty jesteś specjalistą od niestandardowych wykonań - co o tym myślisz?

szkoda tylko że YT zyebało jakość filmu ale coś tam widać chyba .

pozdro.
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2673 Napisanych postów 16928 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666984
Najlepiej to zgonić na kogoś - sprawdź w jakiej rozdzielczości nagrywa Twój telefon

Rzeczywiście jesteś od początku zgięty w górnym odcinku kręgosłupa. Ale moc jest!!! Chudo wyglądasz a tak dużo dźwigasz (w MC i wyciskasz w WL).

W ściąganiu chyba lepiej wyjdziesz kulturystycznie gdy będziesz ściągać trochę bardziej w dół
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
moc jest ale techniki nie ma (zarówno w MC jaki i WL) i tego się obawiam najbardziej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 3509 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 202572
Kabo, pełen luz. O ile zgięcie w odcinku lędźwiowym jest błędem i trzeba z tym walczyć. o tyle góra to trochę inna bajka :) Dużo czytania, ale warto

https://www.strongerbyscience.com/everything-you-think-is-wrong-with-your-deadlift/
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 3509 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 202572
Ława nie wygląda źle, z boku patrząc, to p******nięcie jest. (Tobie może się wydawać inaczej, ale to duży ciężar jest, także wiesz). Zastanawiam się, czy jakbyś stopy ustawił bardziej z przodu i szerzej, na całych podeszwach...
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
ajazy - dzięki za linka i ocenę, poczytam
co do stóp to jest to moje w miarę nowe ustawienie w którym chyba lepiej trzymam mostek, bo jestem bardziej zwarty, a zmieniłem z takiego co proponujesz bo się rozjeżdżałem , szału z mostkiem teraz też nie ma, ale wydaje mi się że jest ciut lepiej,
szeroko nie mogę ustawić nóg bo mam lipę z rotacją zewnetrzną, niestety tego nie naprawili protezą
napisał(a)
Ekspert
Spoko. Niech Wason sprawdzi, czy faktycznie jesteś zwarty i gotowy...po prostu niech Cię kopnie lekko w nogę. Jak się odbije, to ok, jak przesunie, to sam wiesz...bardziej dupsko spiąć i nogi w glebę
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2673 Napisanych postów 16928 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 666984
ajazy
Spoko. Niech Wason sprawdzi, czy faktycznie jesteś zwarty i gotowy...po prostu niech Cię kopnie lekko w nogę. Jak się odbije, to ok, jak przesunie, to sam wiesz...bardziej dupsko spiąć i nogi w glebę
Po endoprotezie nie wolno kopać!!!
napisał(a)
Ekspert
Dobra...palcem niech popchnie, i nie tyłek, a nogę...może być tą zdrową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Christopher Schwarzenegger  nie poszedł w ślady ojca Christopher Schwarzenegger nie poszedł w ślady ojca Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Makaron wcale nie tuczy! Makaron wcale nie tuczy! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 -  Oliwia wreszcie zauważona! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 - Oliwia wreszcie zauważona! Katarzyna Boik - ocena sylwetki Katarzyna Boik - ocena sylwetki Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Aspartam to trucizna? Fakty i mity Aspartam to trucizna? Fakty i mity