SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 309650

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1410 Napisanych postów 9647 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 927137
zapraszam do kibicowania w grudniowym konkursie Włączamy napęd przedni-wyciskanie sztangi leżąc

Zmagania będę zamieszczał w nowo założonym temacie

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1410 Napisanych postów 9647 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 927137
W poniedziałek trening klaty, bicepsa i brzucha. W ramach treningu były konkurencje grudniowe, a na brzuch poszło dawno nie używane kółko. Klatę i brzych czuję do teraz.
Wstawiam filmiki z prób konkursowych żebym miał też w temacie.

We wtorek trening pleców. Nagrałem sobie 2 ćwiczenia - MC bez podstawek żeby zobaczyć jak to wygląda z boku i ściąganie z góry żeby zobaczyć tyły . Niestety nie jest idealnie, ponieważ z braku mobilności trochę mnie łamie w odcinku piersiowym. Poproszę o analizę jak to widzicie. Może być czy raczej słabo? Masti - Ty jesteś specjalistą od niestandardowych wykonań - co o tym myślisz?

szkoda tylko że YT zyebało jakość filmu ale coś tam widać chyba .

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3164 Napisanych postów 18517 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 873925
Najlepiej to zgonić na kogoś - sprawdź w jakiej rozdzielczości nagrywa Twój telefon

Rzeczywiście jesteś od początku zgięty w górnym odcinku kręgosłupa. Ale moc jest!!! Chudo wyglądasz a tak dużo dźwigasz (w MC i wyciskasz w WL).

W ściąganiu chyba lepiej wyjdziesz kulturystycznie gdy będziesz ściągać trochę bardziej w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
moc jest ale techniki nie ma (zarówno w MC jaki i WL) i tego się obawiam najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 3817 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 237379
Kabo, pełen luz. O ile zgięcie w odcinku lędźwiowym jest błędem i trzeba z tym walczyć. o tyle góra to trochę inna bajka :) Dużo czytania, ale warto

https://www.strongerbyscience.com/everything-you-think-is-wrong-with-your-deadlift/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 3817 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 237379
Ława nie wygląda źle, z boku patrząc, to p******nięcie jest. (Tobie może się wydawać inaczej, ale to duży ciężar jest, także wiesz). Zastanawiam się, czy jakbyś stopy ustawił bardziej z przodu i szerzej, na całych podeszwach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
ajazy - dzięki za linka i ocenę, poczytam
co do stóp to jest to moje w miarę nowe ustawienie w którym chyba lepiej trzymam mostek, bo jestem bardziej zwarty, a zmieniłem z takiego co proponujesz bo się rozjeżdżałem , szału z mostkiem teraz też nie ma, ale wydaje mi się że jest ciut lepiej,
szeroko nie mogę ustawić nóg bo mam lipę z rotacją zewnetrzną, niestety tego nie naprawili protezą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Spoko. Niech Wason sprawdzi, czy faktycznie jesteś zwarty i gotowy...po prostu niech Cię kopnie lekko w nogę. Jak się odbije, to ok, jak przesunie, to sam wiesz...bardziej dupsko spiąć i nogi w glebę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3164 Napisanych postów 18517 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 873925
ajazy
Spoko. Niech Wason sprawdzi, czy faktycznie jesteś zwarty i gotowy...po prostu niech Cię kopnie lekko w nogę. Jak się odbije, to ok, jak przesunie, to sam wiesz...bardziej dupsko spiąć i nogi w glebę
Po endoprotezie nie wolno kopać!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dobra...palcem niech popchnie, i nie tyłek, a nogę...może być tą zdrową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?