SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167085

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1478 Napisanych postów 6325 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 104165
W Z O R EK

Widzę że nawet siebie ustawiłeś w tym szyku

To w ramach akcji, zostań bohaterem we własnym domu
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 7344 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 561370
dla mnie temat dopingu (a także polityki na tym forum) jest zakończony i nie zamierzam do niego wracać, bo widząc wpisy fansa w innych tematach jak zaczniemy wchodzić bardziej w dyskusje to czuję, że może skończyć się mało przyjemnie
skupmy się na dźwiganiu, a w dyskutowaniu na treningach i dietach
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1478 Napisanych postów 6325 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 104165
Przychylam się do propozycji. Chociaż, mi kompletnie nie robią wasze poglądy na tematy muslimów, pedałów czy innej dobrej zmiany. Zawsze chętnie stanę w obronie własnych poglądów, ale czyjeś nie wpływają mi na ocenę drugiego człowieka. Każdy może pobłądzić
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 7344 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 561370
to może krótki update z treningów i rozkminek
doszedłem do wniosku, że tym razem podejdę do redukcji ( w zasadzie już końcówka) trochę inaczej
nie schodzę z ciężaru na rzecz powtórzeń w przynajmniej jednym ćwiczeniu na partię, reszta w zakresach 8+
nie schodzę z węgli dopóki nie będzie takiej absolutnej konieczności (tłuszcze już niemal wywaliłem do zera )
a wszystko po to, żeby nie mieć problemu jak rok czy dwa lata temu gdzie po redukcji i roztrenowaniu na starcie masy gniotło mnie 80kgx8 i żeby dojść do okolic PB to wyszło kilkanaście tygodni progresu
teraz jak dobrze pójdzie to tego problemu nie będzie i na masie zacznie od samego początku być przyzwoicie bez niepotrzebnych rozbiegówek

ale najważniejsze że forma się wyostrza, a na wadze cały czas kręcę się dookoła 81kg

wczorajszy trening klata bic

1. WL 12x60 12x60 10x80 8x90 6x100 3x110 3x115 (110 by poszło z 5x ale chciałem podbić stawkę )
2. WL skos+ sztangielki 10x35 10x35 7x35
3. brama rozpietki z góry 3x15-12
4. brama rozpietki z dołu 3x15-12
5. uginanie stojąc sztangielki 12x12 12x14 10x16
6. modlitewnik maszyna 3x12-15
interwały na orbi 5x20/40

pozdro.
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2363 Napisanych postów 15875 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 530807
Tłuszcz wywaliłeś!?
Dietetycy płaczą, że bez tłuszczu siada gospodarka hormonalna.
Zapomnisz o plankach!!!
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
ja tam nie narzekam, więc moze jestem kosmitą ;)
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2363 Napisanych postów 15875 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 530807
kabo9
ja tam nie narzekam, więc moze jestem kosmitą ;)
Teraz nie a potem może być za późno
A kosmitą jest Twój podopieczny
napisał(a)
Ekspert
ojan

A kosmitą jest Twój podopieczny

Z jakim przystajesz takim sie stajesz
ale bez tluszczy to musik byc z innej planety.

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 9/19/2017 2:10:41 PM
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 625 Napisanych postów 2398 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 199143
Tak do zera tłuszcz? Kabo jakbyś był kobietą to bym Cię gorąco przekonywała do zmiany zdania. A że nie jesteś - to niech Pan Jan weźmie na siebie ten obowiązek i straszy brakiem planków
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
no przecież napisałem niemal do zera, trochę co dzień się uzbiera a w weekendy trochę więcej bo przycinam bardziej węgle

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-09-19 14:50:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Biceps i triceps nie rośnie. Poznaj przyczyny dlaczego ramiona nie rosną Biceps i triceps nie rośnie. Poznaj przyczyny dlaczego ramiona nie rosną Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Jaglak w wielkim mieście Jaglak w wielkim mieście Maszyny treningowe, z których warto korzystać Maszyny treningowe, z których warto korzystać 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn Pamela powiedziała TAK! Pamela powiedziała TAK! Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi? Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi?