SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167005

napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 15867 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 529949
Gwid
ty się z karadem zbratałeś czy ki ciul?

Gwid co się dziwisz jak sam chcesz iść w dwubój lub CF.
Ludzie wymiękają gdy zmiana nie jest dobra.
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1478 Napisanych postów 6319 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 103727
Zaczynasz redukcje a Twojego zgloszenia do konkursu cos nie widze?
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 7343 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 560814
Gwid
ty się z karadem zbratałeś czy ki ciul?

chyba to zaraźliwe

fanslaska
Zaczynasz redukcje a Twojego zgloszenia do konkursu cos nie widze?

odpowiedź może brzmieć tak :
a. nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki
b. redukcje zaczynam, ale nie wiem ile potrwa i kiedy będę musiał odpocząć
c. nie potrzebuję konkursu żeby zrobić super formę
d. bo kuba_n się nie zgłosił

to test wielokrotnego wyboru

i tak to jest, ja tu targam 100 na skosie i nikt nie pochwali tylko o jakimś wymiękaniu czy konkursach pitu pitu
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 15867 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 529949
Pochwaliłbym zdobycie siły gdyby nie to pitolenie o zamierzeniu rezygnacji z celu startu.
Tak w ogóle to zabrzmiało to jak rezygnacja z trenowania czyli właściwie rezygnacja z walki o sprawność i wygląd.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 7343 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 560814
no fakt, pisarzem nigdy nie byłem i raczej już mi to nie grozi, więc wyszło jak wyszło
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 283 Napisanych postów 7600 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 111387
Pff 100 na skosie, co to za news dnia w porównaniu do info o dezercji

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1852 Napisanych postów 22863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 426057
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Dobra, to teraz bez zbędnego pyerdolenia. Masę uważam za zakończoną .
Progres jest w stosunku do tego co rok temu a to najważniejsze . Jeszcze kilka lat i może będę zadowolony .
Waga z dziś rano 88,6 kg.

foty z rana bez pompy, muszę kiedyś na siłce zrobić bo po treningu jakoś lepiej to wygląda

A teraz powolutku sobie będę palił fat czekając na ...

... o tym napiszę później, bo znowu dyskusja pójdzie w złą stronę .

pozdro.

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-05-15 16:32:12
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 381 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11245
Nareszcie można powiedzieć, że zrobiłeś masę - zajęło Ci to co prawda 2 lata, żeby przeskoczyć mnie wagą, ale widać efekty.
Teraz tylko rozsądna reducja i będzie mega forma na lato
napisał(a)
Ekspert
Wason77 pochwalił.
Ja czekam na to co Ty czekasz.
Rób foto przy lepszym świetle.
Bicepsy i tricepsy fajnie wyglądają, uda też.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Serniczki proteinowe Serniczki proteinowe Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness