SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210771

napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2691 Napisanych postów 16976 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 671683
Gwid
ty się z karadem zbratałeś czy ki ciul?

Gwid co się dziwisz jak sam chcesz iść w dwubój lub CF.
Ludzie wymiękają gdy zmiana nie jest dobra.
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10647 Napisanych postów 44157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Zaczynasz redukcje a Twojego zgloszenia do konkursu cos nie widze?
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 940 Napisanych postów 8258 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 708765
Gwid
ty się z karadem zbratałeś czy ki ciul?

chyba to zaraźliwe

fanslaska
Zaczynasz redukcje a Twojego zgloszenia do konkursu cos nie widze?

odpowiedź może brzmieć tak :
a. nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki
b. redukcje zaczynam, ale nie wiem ile potrwa i kiedy będę musiał odpocząć
c. nie potrzebuję konkursu żeby zrobić super formę
d. bo kuba_n się nie zgłosił

to test wielokrotnego wyboru

i tak to jest, ja tu targam 100 na skosie i nikt nie pochwali tylko o jakimś wymiękaniu czy konkursach pitu pitu
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2691 Napisanych postów 16976 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 671683
Pochwaliłbym zdobycie siły gdyby nie to pitolenie o zamierzeniu rezygnacji z celu startu.
Tak w ogóle to zabrzmiało to jak rezygnacja z trenowania czyli właściwie rezygnacja z walki o sprawność i wygląd.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 940 Napisanych postów 8258 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 708765
no fakt, pisarzem nigdy nie byłem i raczej już mi to nie grozi, więc wyszło jak wyszło
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 7602 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111540
Pff 100 na skosie, co to za news dnia w porównaniu do info o dezercji

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2267 Napisanych postów 23351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 477330
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Dobra, to teraz bez zbędnego pyerdolenia. Masę uważam za zakończoną .
Progres jest w stosunku do tego co rok temu a to najważniejsze . Jeszcze kilka lat i może będę zadowolony .
Waga z dziś rano 88,6 kg.

foty z rana bez pompy, muszę kiedyś na siłce zrobić bo po treningu jakoś lepiej to wygląda

A teraz powolutku sobie będę palił fat czekając na ...

... o tym napiszę później, bo znowu dyskusja pójdzie w złą stronę .

pozdro.

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-05-15 16:32:12
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 388 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14427
Nareszcie można powiedzieć, że zrobiłeś masę - zajęło Ci to co prawda 2 lata, żeby przeskoczyć mnie wagą, ale widać efekty.
Teraz tylko rozsądna reducja i będzie mega forma na lato
napisał(a)
Ekspert
Wason77 pochwalił.
Ja czekam na to co Ty czekasz.
Rób foto przy lepszym świetle.
Bicepsy i tricepsy fajnie wyglądają, uda też.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness Rich Gaspari skończył 55 lat! Rich Gaspari skończył 55 lat! Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Orkiszowa tarta ze szparagami Orkiszowa tarta ze szparagami Green Coffee, czyli zielona kawa od ALLNUTRITION Green Coffee, czyli zielona kawa od ALLNUTRITION 7 ćwiczeń rozciągających dla osób z siedzącą pracą 7 ćwiczeń rozciągających dla osób z siedzącą pracą Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP