SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 223717

napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2778 Napisanych postów 17286 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 707067
Mój stojak ma tylko jeden poziom.
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1012 Napisanych postów 8583 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 751083
WojtekA4
Fajne te opaski.
Jak z pierwszym repsem masz problem, to poloz sobie kij od szczotki na jeden poziom nizej na stojaku i wez go na pierwszy ogien, a potem zlap za sztange ;) ;) ;) ;) ;)

jest to jakiś pomysł,
inny to był taki, że Wason zabierze mi sztange przy pierwszym repsie żebym sie nie zmachal i da zrobic samodzielnie kolejne

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-02-10 11:41:20
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 4205 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 57304
Jak duży ciężar to pierwsze zawsze najtrudniej wchodzi a później jakoś leci.Paski bardzo pomocna sprawa szczególnie jak zarzucasz ciężkie hantle.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2016-02-10 13:45:05
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44242 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Żadne sztuczki nie pomogą, problem siedzi w głowie. Robisz w gacie przed ciężarem, zanim zdejmiesz sztangę a jak się przekonujesz, że nie taki diabeł straszny to uwalniasz moc. Proponuje do każdej serii (nawet z samą sztangą) podchodzić z napięciem jak do maksa.
Nie musisz dziękować, bo to nie mój pomysł, to z książki o żabkach, ale działa.
1
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1012 Napisanych postów 8583 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 751083
wiem że problem siedzi w głowie, a może nawet jeszcze w barku w którym coś mnie od jakiegoś czasu pobolewa
więc jak sram w gacie to raczej nie przed ciężarem a przed tym czy bark nie puści
ale sprawdzę hint z napięciem
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 1586 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11525
plaga z tymi pieprzonymi barkami
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
u mnie to już z drugi miesiąc się ciągnie i było gorzej, ale na szczęście cały czas bark działa na tyle, że nie muszę schodzić z ciężarów,
w sumie to stresa tylko mam

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-02-10 23:20:22
napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16951
Jak już przestaniesz wykonywać te dziwne ruchy przy pierwszym powtórzeniu w WL to i barki Ci przejdą
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 7602 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111542
też tak czasami mam, nie wiedzieć czemu prawy bark czasami pobolewa - może to od spania na tej ręce bo jestem w miarę ostrożny na treningu i nie robię dziwnych ruchów
2

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 1586 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11525
ja też nie robię dziwnych ruchów ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Zespół skrzyżowania górnego - rozpoznanie i leczenie Zespół skrzyżowania górnego - rozpoznanie i leczenie Żucie mięsa, a wykorzystanie aminokwasów Żucie mięsa, a wykorzystanie aminokwasów Trzymaj swój apetyt w ryzach! Trzymaj swój apetyt w ryzach! Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki Nikotyna jako środek dopingujący Nikotyna jako środek dopingujący Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Nie żyje Tim De Wever Nie żyje Tim De Wever