SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245514

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 6539 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61632
No już nie rób ideologii z solarki
Idziesz na pierwszy rzut na 3-5 min (w zależności od mocy lamp) i tak sobie pykasz co 3-5 dni. CO jakiś czas podbijasz pare minut. Myśle że do 8-10 max

Tez o tym myślę i chyba zacznę niebawem.

A faceci często korzystaja z solarki. Jeden taki z forum nawet codziennie pomiędzy tysiącami spalonch kcal w tri
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1054 Napisanych postów 8975 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 797977
Dzięki Rafał . To wystartuję od 5 minut i zobaczę co z tego wyjdzie .

Widziałem foto na solce tego kolegi od tri i tysięcy kcal, ale z tym że codziennie to już chyba przesadziłeś .

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-03-12 11:04:07
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 6539 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61632
Kurde no gdzieś o tym rozmawialiśmy przy temacie kosztów uprawiania sportu (tu - karnet na siłkę wraz z sauna i wlasnie solka). Stosunkowo często
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 708 Napisanych postów 9054 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97041
Do tego fajnie wysusza skórę, jeśli masz problem z jakimś ustrojstwem (chociaż nie widać żebyś miał) :D
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1054 Napisanych postów 8975 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 797977
skórę to zwykle mam chyba za suchą, a do tego jasną karnację, różne ciapki, piegi, pieprzyki, których na zdjęciach nie widać bo są z daleka zwykle
w lato to wygląda równiej i lepiej,
chociaż zwykle najpierw gorzej bo nie mam cierpliwości do leżenia na słońcu, opalam się szybko, intensywnie i na czerwono

dlatego chytry plan zakłada podkład solarkowy bo 5-10minut to będę w stanie wyleżeć
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44374 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Nie będę pisać o solce jako o pielęgnacji bo dla jednych ona nią będzie a dla innych jej przeciwnością.... Jak pisze Wojtek przy problemach skórnych fajnie podsusza ale przy suchej, wrażliwej skórze to już nie działa na plus. Więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Ja osobiście korzystam, lubię i nie działa na moją skórę drażniąco. Ale przed zawodami już nie chodzę bo raz mi wysuszyło skórę na łopatkach i same plamy po bronzerze wychodziły.
Kabo jak czytam "skórę to zwykle mam chyba za suchą, a do tego jasną karnację, różne ciapki, piegi, pieprzyki, opalam się szybko, intensywnie i na czerwono " to myślę że chyba nie powinieneś przesadzać z tą solarką...zacznij od 5 min.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 4227 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 59372
Początek na 5 minut i podbijaj.Ja kiedyś pierwszy raz poszedłem na 15 i nie napiszę co czułem hehe.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44374 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 4227 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 59372
Tak było ale na innej części ciała haha.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
No proszę jacy wszyscy doświadczeni . Okazuje się, że tylko ja nie byłem jeszcze w solarium .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?