SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Hehe, gratulacje, ale zaczniesz trenować z Maćkiem będziesz słyszał że średnia prędkość to żaden wyznacznik i masz o niej zapomnieć Szczególnie że zawsze ona będzie spadać przez rozgrzewkę i schłodzenie. Ja już się nauczyłem nie zwracać na to uwagi. Aczkolwiek zdarzały się w tym sezonie samotne treningi z avg speed 37km/h+ Najszybszy wyścig to po mazowszu 110km i 40km/h
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale sam wiesz jak to jest na początku hehe. Zresztą już mu napisałem jak pytał o cele, że jednym z nich jest 100 km ze średnią 30 km/h i wcale mnie nie wyśmiał . Aczkolwiek po dzisiaj ten cel już musimy zmienić... o czym poniżej. Generalnie już zacieram buty


07.10.18

Tak jak myślałem, wczoraj nawet nie otworzyłem pudełka z jedzeniem, które wziąłem ze sobą i załadowałem lekko jedzenie i picie jak na prawdziwego antybohatera przystało . Efekt? Dzisiaj życiówka w ilości przejechanych kilometrów, życiówka właśnie średniej prędkości (cel na przyszły rok był jak powyżej, a zrobiłem go dzisiaj) i życiówka maksymalnej prędkości, oczywiście z górki. W każdym z tych aspektów jeszcze sporo mi brakuje to przeciętnych rowerzystów, ale jest progres!



Dzisiaj bez treningu siłowego.

Dieta:
Śniadanie przed jazdą.


W czasie jazdy banan i 2 batony energetyczne.
A potem trzeba było wykorzystać ładną pogodę. Pierw festiwal foodtruck’ów azjatyckich i kubłek z podówjną porcją mięsa wołowego i wieprzowego z ryżem i makaronem.


Potem cukiernia, uwaga!, bez laktozy, bez cukru, bez glutenu, wege . Wzięliśmy Rafaello, Bananoffee i Lion. 2 ostatnie super, ale i tak wszystko bym dosłodził


I wisienka na torcie, powrót do klasyki. Chciałem nowe Ben & Jerry’s Cinnamon Buns, ale nie było, a dzisiaj wyjątkowo nie chciało mi się jechać 40 km do miasta obok...


Dziękuję. Jutro barki i koniec z treningami na 1,5 tygodnia.
5

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Jak Ci podeszły lody? ja osobiście nie przepadam za tym smakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z Grycana mój nr 1 od zawsze . Potem malaga, chrupiący karmel, kokos, śliwka w czekoladzie i chałwa

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29352 Napisanych postów 62820 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902106
ales doyebal tempo! gratuluje!
a pamietasz jak pisalem zeby 100 strzelic ze srednia 30km/h i pisales ze to nierealne? bariery sa tylko w glowie.
pieknie! motywujesz jak Marian!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bariery są w głowie... i nogach
Jechałem właśnie dzisiaj i tak się zastanawiałem czy Ty pisałeś o 100 km ze średnią 30 km/h czy może 100 km w 3h hehe. I to właśnie teraz będzie mój cel na nadchodzący sezon. Drugi to trasa 200 km na raz. No może z przerwą na kawę i ciastko.

Dzięki Mumin! Ale nie porównujmy moich dosłownie podwórkowych sukcesów do Mariana międzynarodowych wyczynów.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29352 Napisanych postów 62820 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902106
fakt pisalem o 100km a 3 h ale nie solo a w 2-3 dobrych zaowdnikow to spokojnie do zrobienia. dystanse to nie problem tylko wiecej przerw i jedzenia. mozna i 400 wykrecic jak sie odpowiednio przygotuje(plan trasy woda jedzenie przerwy itp) i trafi pogode.no i najwazniejsze towarzystwo.nie wyobrazam sobie jechac wiecej jak 150km solo...

a co do Mariana. tu nie chodzi o medale ale podejscie zapal i przekazywanie pozytywnej energii tak jak on motywuje mnie do silowni tak Ty do krecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Brawo
Zamiast szukać jakiś 200-300km tras wbijacie tutaj w przyszłym roku. Zgon gwarantowany. Ściany +/- 22 stopnie też





Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2018-10-08 07:02:30
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe u mnie nie w ogóle prawie wzniesień, żeby potrenować... Zresztą najlżejsze przełożenie mam teraz 36x28 i czasem trochę brakuje, a wiem, że będzie bardziej. Dlatego w pierwszej kolejności zmieniam korbę na 105 i wezmę chyba 50/34.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
BzykuDG
Hehe u mnie nie w ogóle prawie wzniesień, żeby potrenować....
To w następnym roku będą weekendy w górach aby potrenowac na wzniesieniach. Daleko w sumie nie masz karpacz , Kotlina Kłodzka wszędzie mniej więcej 100 km.


Zmieniony przez - domino1664 w dniu 2018-10-08 10:56:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium