SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2919825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Bzyku ponoć jaki nowy rok taki cały następny także może skończysz z czitowaniem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
luki77
Bzyku ponoć jaki nowy rok taki cały następny także może skończysz z czitowaniem


A wiesz, że też o tym pomyślałem! Bo jakby nie patrzeć ostatnie dwa Sylwestry, to była pełna świnia. Chociaż u Adama się nie sprawdziło, bo na obu chłopak nie odstawał, a jednak nie cheat'uje za często. W sumie to chyba tylko jak na Śląsk jeżdżę

Byle tylko nie bez alko! Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
luki77
Bzyku ponoć jaki nowy rok taki cały następny także może skończysz z czitowaniem


a u mnie zawsze gadaja ze jaka wigilia taki cały rok :D

ale w sumie jeden hvj ja i tu i tu byłem porządny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
luki77
Bzyku ponoć jaki nowy rok taki cały następny także może skończysz z czitowaniem



jak mocno wierze w Bzyka, tak sądzę, że prędzej Ty zaczniesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
W leroy merlin albo innym podobnym jest taka sytuacja, że Ci łazienke zaprojektują profesjonalnie jeśli u nich zakuoisz materiały.
1

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wasabi, u nas we Wro, to już chyba w każdym większym płytkowym robią projekty.
Ja czekam na dokładne wymiary ścian, soft już sobie wybrałem, koncepcję już mam, więc będę póki sam rzeźbił. Obecną chatę zrobiłem sam od zera, ale teraz na pewno kogoś o pomoc będę prosił, albo dużo zdjęć będę musiał pooglądać hehe.


01.01.18

Dzisiaj pierwszy dzień roku, pierwszy trening, pierwszy dzień masy, pierwszy dzień z nowym planem, pierwszy dzień z nową michą, więc się dzieje
Waga startowa 79,7kg. Masę ciągnę pewnie marzec/kwiecień. Okaże się jakie będą plany.


Trening
Klatka + brzuch:

1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 6x80kg; 6x80kg; 6x80kg co tydzień progresja ciężaru
2. Wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej - 10x22kg; 10x30kg; 10x34kg
3. Wyciskanie na hammerze ujemnym - 1s rozgrzewkowa; 2s robocze
4. Rozpiętki na bramie - 1s rozgrzewkowa, 2s robocze
5. Rozpiętki na ławce poziomej - 15x14kg; 15x14kg

6. Plank - 4x 30s
7. Spięcia na hammerze - 4x MAX

Na koniec 30 min cardio.

Pierwszy trening z nowej rozpiski i do tego na innej siłowni, bo moja zamknięta, więc z ciężarami był zapas.
Aczkolwiek przy poziomej zacząłem ze spory zapasem, żeby szybko nie spalić się na progresji, jak to np. miał Wiciu niedawno czy ja wcześniej na masie.
Przy maszynach nie pisałem obciążeń, bo u mnie będą i tak inne. Tak czy siak we wszyskich ćwiczeniach z wyraźnym zapasem.


Dieta - HC:
1. Omlet białkowy nadziewany twarogiem z masłem migdałowym i śmietanką kokosową.
2. Wieprzowe mielone z ryżem, olejem lnianym i warzywami.
3. Omlet jaglano-ryżowy z gruszką i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
TRENING
4. Kasza manna z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate , płatkami miodowymi, kukurydzianymi i bananem.
5. Indyk z ryżem, olejem lnianym i warzywami.
6. Wafle z Nutwhey’em, mrożone truskawki z kazeiną.




W diecie od dzisiaj w dzień treningowy +100g ww, w dzień nietreningowy +30g fatu.


Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 15g rozpuszczone w czasie treningu siłowego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie


Tutaj jeszcze w tym miesiącu dojdzie jabłczan kreatyny z FitWhey’a.

Forma wyjściowa do masy:

2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
opalinho
To jakie btw na starcie teraz?


DT: 240/60/360
DNT: 240/120/120
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
100g wegli wiecej napewno cieszy;d prawie Ty skończysz mase a ja redu;d ehh jak wejdzie jablczan to dopiero bedzie rozpoerdol mogłeś lepiej wziąć mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeszcze nic nie wziąłem, czekam aż Szefu się pochyli
Ale jabłczan mi lepiej smakuj

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium