SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Jedziesz jedziesz Mimo wszystko drążka bym nie odpuszczał.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram, drążek musi być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Postaram się go jakoś wplatać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon


20kg to 62,5% 32kg.




Nie wiem skąd mi się wzięło, że molestowałeś 24kę. Czyli nieoptymalnie, ale też dało radę jak widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Teraz planuję molestę 28kg - czyli 87,5% maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może sprawdzimy jak na wyciskanie kettla podziała nie-wyciskanie kettla tylko izometria? Chodzi mi po głowie taki teścik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
TGU to izometria? Czy raczej łańcuch zakotwiczony w podłożu?

Testuj. Ja tam będę wyciskał kulę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
SOJU & TUBA PRESS PROGRAM WYSTARTOWAŁ !

Wyciskanie żołnierskie jednorącz (28) - 4x1/1
Przysiady (2x24) - 5x5
- jestem w szoku - weszło całkiem zgrabnie; set co 2minuty.
Wymachy:
(24) - oburącz - 10x10 /min
- to fundament, a niżej testy:

(28) - 10x na spróbowanie - w sumie niezbyt czułem różnicę pomiędzy 24 a 28
(24) - jednorącz - bieda..
(20) - jednorącz - 3x 5/5 - niespecjalnie czuję to ćwiczenie; oburącz czuję moc, a jednorącz - takie tam machanie..
(28) - oburącz - 10x - mógłbym tą kulą machać w sumie..

Zrobiłem jeszcze kilka wyciskań pochylonych z 20/24, podciągnąłem się na drążku (lekko było - pewnie swingi rozgrzały grzbiet, a BP rozciągnął i pougniatał co trzeba); spróbowałem też pompek, ale o większej ilości nie było mowy.

Dziś ni to testy, ni to trening.
W każdym razie za trzon programu mam wyciskanie żołnierskie i swingi.
Planuję dodać przysiady, drążek i pompki. Jak się uda, to spoko, jak nie, to trudno.
Niespecjalnie pasuje mi większa ilość swingów po ciężkich przysiadach. Jakoś będę kombinował.. Może zamiast cisnąć 5x5 z 2x24kg, to jakieś goblety będę robił (może zamiennie).. Pójdzie bardziej w mobilność niż "w siłę".

Nie będę Wam rozkminiał. Będę wrzucał wypiski..

http://www.strongfirst.com/things-are-going-so-well-help-me-screw-it-up/

Dan ma jedną receptę na wszystko, to po części chyba skorzystam.

Będę wyciskał coraz więcej, a wymachami będę palił smalec i wykuwał sylwetkę

Press 36kg jako połowa masy ciała - wspomnicie moje słowa!!
Chyba nikt tu jeszcze w wyciskaniu żołnierskim jednorącz połowy masy ciała nie pocisnął ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon

Niespecjalnie pasuje mi większa ilość swingów po ciężkich przysiadach. Jakoś będę kombinował.. Może zamiast cisnąć 5x5 z 2x24kg, to jakieś goblety będę robił (może zamiennie).. Pójdzie bardziej w mobilność niż "w siłę".



Rób przysiady! Jak nie chcesz się trzymać sztywnej rozpiski w tym ćwiczeniu to improwizuj np. jeden dzień ciężko powiedzmy 5x5, następny goblety albo overhead squat a kolejny pistolety, bułgary albo zakroki (oczywiście z kettlami nad głową). Da Ci to solidną bazę pod wyciskanie dużych odważników - 36kg ok, ale chyba ambicje masz większe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Będą przysiady. Różne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium