SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia na nowej drodze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80246
no to do zobaczenia w Warszawie jakiś wpsólny trening może zrobimy kiedyś

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak tam, ogarniasz wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Nie bardzo, do tej pory miałem bardzo dużo problemów, ale powoli wychodzę na prostą. Do tej spory spałem na walizkach, a sen to był bardzo kiepski, bo maksymalnie parogodzinny i na podłodze. Teraz przynajmniej mam już wynajęte lokum na minimum dwa tygodnie (tyle póki co opłaciłem) i słyszałem że pod nosem mam tanią siłkę, także stay tuned :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Początki często trudne, walcz, walcz.


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-08-25 19:43:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzięki, tak robię Wychodzę z domu parę minut po szóstej i wracam koło dwudziestej, ale ogarnąłem sobie siłkę (co najmniej na ten tydzień), wczoraj już poszło FBW bez nóg, za chwilę nogi i tak do końca tygodnia będę chciał po jednym (krótkim) treningu robić Ratują mnie białka które otrzymałem w ostatniej paczce (opiszę je dokładniej wkrótce, są super!) i mięso które przysłała mi mama w paczce z innymi rzeczami Spadam na trening, yo!

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ostro zalatany gość, unormowania życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzięki! Kurde Paweł masz moc sprawczą, bo dzisiaj wyrzucili mnie z roboty z której sam chciałem odejść, ale myślałem że będę musiał jeszcze siedzieć dwa tygodnie W dużo lżejszej i lepiej płatnej wziąłem sobie za to dużą ilość godzin - w sumie będę w mieszkaniu więcej i zarabiał więcej Jeszcze tylko żeby z mieszkaniem się unormowało i będę super happy

BTW po tych dwóch treningach wszystko mnie boli Miałem polecieć dzisiaj z górą pleców ale jeszcze się zastanowię Napiszę co i jak ćwiczę! Do zo

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ogień
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Zdecydowałem się jednak na klatkę i triceps bo tym mogę ruszać Nie podaję ciężarów bo robię treningi zupełnie inaczej, przerwy po 30-45s, ciężar nie jest tak bardzo istotny, bardziej dopięcie i palenie.

Wyciskanie leżąc na ławce poziomej 6 serii
Dipsy 4 serie
Wyciskanie hantli leżąc 3 serie
Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 2 serie
Maszyna butterfly 1 seria
Rozpiętki na ławce poziomej 1 seria
Prostowanie ramion z linami, wyciąg górny 5 serii, coraz mniejszy ciężar i coraz większy rozstaw na szerokość
Kickback 2 serie

Od siedemnastego żyję za swoje, mnóstwo dystansu chodzę - sporo mi się schudło Fatu jakby mniej, mięśnie też wyglądały jakby spadły ale to od czasowego niedożywienia i niedotrenowania, teraz jest już lepiej Takie Men's physique się robi Sopot 2016!!!! :D

Aaa i zapomniałem dodać że nie jem w ogóle syfów bo mnie nie stać sama zdrowa i nieprzetworzona żywność, w sumie to już od dziesiątego - zacząłem w domu się przyzwyczajać, teraz kontynuuję - i jest spoko


Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2015-09-02 22:01:11

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium