SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
Starszy pan z brzuchem miał dłuższy staż rowerowy.
Nie potrafię dorównać dojrzałym kobietom z brzuchami (cała reszta też jest pokaźna) i muszę to wziąć na klatę (a nawet pogodzić się z tym, że być może nigdy im nie dorównam).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Shadow nie daj się spowolnić. Mówię to z perspektywy czasu. Napieraj ile wlezie i nie karm ego śmieciowym kilometrem. Znajdź dobry plan i pokaż swoją twardość realizując go. I niech w nim będzie zap****** na 110% ale i aktywna regeneracja. Bo jak zaczniesz dochodzić do wniosków, to zaczniesz chodzić na maratonie. Wiem że Bieganie może być przyjemne. Realizacja planu nie. Nie masz 10 lat i nie szukasz na treningach przyjemności. Piszę to po zmarnowanych miesiącach biegania i tysiącach złych kilometrów, które dały mi tyle co nic.
1

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
MaGor
Shadow nie daj się spowolnić. Mówię to z perspektywy czasu. Napieraj ile wlezie i nie karm ego śmieciowym kilometrem. Znajdź dobry plan i pokaż swoją twardość realizując go. I niech w nim będzie zap****** na 110% ale i aktywna regeneracja. Bo jak zaczniesz dochodzić do wniosków, to zaczniesz chodzić na maratonie. Wiem że Bieganie może być przyjemne. Realizacja planu nie. Nie masz 10 lat i nie szukasz na treningach przyjemności. Piszę to po zmarnowanych miesiącach biegania i tysiącach złych kilometrów, które dały mi tyle co nic.


MaGor, z jednej strony tak, masz rację, - z drugiej strony - dla mnie przyjemność pojawia się w momencie, w którym na każdym kroku nie muszę walczyć o oddech. Ten bieg "mega przyjemny" - to i tak średnie tętno 160, a pod koniec 174. Zgadzam się z Tobą, że "jogging" na tętnie 110, 120 i śmieciowe kilometry to zło. Powoli jednak dostrzegam, że bieganie blisko drugiej granicy też jest błędem.

Ciągle staram się wypracować ideę uczciwego,rzetelnego treningu, który pozwoli mi się rozwijać przez wiele lat, bez z jednej strony - wykończenia się, spalenia i odpuszczenia - z drugiej strony nie będzie zawierał odpuszczania i "Gallowayowania" sobie. Dzięki za czujność i utrzymywanie mnie w pionie!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
Wydaje mi się, że wszystko zależy od celu.
Chcesz mieć osiągnięcia sportowe czy ma to być zadowolenie z obranego sposobu na życie?
Wydaje mi się, że wszyscy tutaj optują zadowoleniem (chociaż właściwie to nie ma osiągnięć bez lubienia tego co się robi).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Dwie strony temu było o trenażerach, więc pozwolę sobie zaśmiecić dziennik kolegi pytaniem do xzaara, a co myślisz o trenażerach rolkowych? zwykły śmiertelnik nie da sobie razy ?
Jak głośny jest ten z decathlonu ? Sąsiedzi z piętra niżej mnie zabiją wzrokiem ?

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Lejjla
pozwolę sobie zaśmiecić dziennik kolegi pytaniem do xzaara, a co myślisz o trenażerach rolkowych? zwykły śmiertelnik nie da sobie razy ?
Jak głośny jest ten z decathlonu ? Sąsiedzi z piętra niżej mnie zabiją wzrokiem ?


Żadne to zaśmiecanie:)
Będę kupować decathlonowski, ale za jakiś czas dopiero, więc tu nie pomogę.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Shadow, mam pytanie odnośnie serwisu moviescount z którego korzystasz (sam nie ma zegarka firmy S, ale chciałem zobaczyć jak to recznie się wprowadza, i całkiem nie głupi to serwis jest ;)) - czy te grafiki, które wrzucasz to zwykły print screen i obrobiony w paincie, czy jest tam jakiś magiczny przysisk eksportujacy grafikę na dysk komputera w jpg? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ajak juz mowa o zegarku to jaki model i jaki hrm do tego :) bo u mnie to tylko garmina i polara dostac mozna.... w Hobbitowie jak czegos nie ma w sklepie to nie istnieje :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam magicznych przycisków nie widziałem, ot poprostu wycinam obraz i zapisuję a potem do dziennika wrzucam, bo też bez zegarka póki co z movescount korzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Kalik - ja też wycinam, tak jak novyneo :)

Kebul - wszystko zależy od budżetu, podobnież v400 polara jest ok. Ja i tak polecam suunto lub timex ironman global trainer :)

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium