SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 727496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
kalikstat
Chyba musisz faktycznie zareklamować sprzęt u sprzedawcy, bo coś wysokie to tętno ;)

Edit: doczytałem o zwawym tempie ;)



Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2015-09-02 22:27:07


tak, Kalik, ja jestem i długo jeszcze będę leszcz, tętno mi się winduje momentalnie jak tylko przyspieszę... nadzieja w tym, co napisał Xzaar parę stron wcześnie - że po uczciwie przepracowanej zimie takich wartości już nie będę oglądał.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
Ja miałem podobnie. Pamiętam, że biegałem chyba z rok ze średnim bpm powyżej 160... i nagle (na wakacjach) puls zszedł mi o 10-15 bmp.

Jednak na takich zakresach jak ty Shadow to nie biegałem. Może być coś nie tak ze sprzętem faktycznie

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Marcel, niestety dla mnie - sprzęt jest dobry:) Podobne wyniki miałem, jak biegałem jeszcze na pasku i telefonie.. Po prostu trybem życia osłabiłem pikawę, to teraz mi trudniej.

Nie ma co, był grzech, jest pokuta. Będzie lepiej:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Dzisiejsze bieganie - coś mnie wzięło na szukanie nowych tras. Ta mi się nie podobała...



This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no już niezła średnia prędkość na takim dystansie. Zmierzasz w dobrym kierunku.
Muszę brać się do roboty, po urlopie, bo mnie za niedługo wyprzedzisz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
DUDEK
no już niezła średnia prędkość na takim dystansie. Zmierzasz w dobrym kierunku.
Muszę brać się do roboty, po urlopie, bo mnie za niedługo wyprzedzisz ...


Dzięki, Dudek:)

Coraz częściej myślę, że do tej pory to moje bieganie to takie wygłupy i radocha, a przede mną spory trening, nawet wracając do początków, czyli pilnowanie techniki, tętna, jakaś systematyczność... Za każdym razem nie mogę się oprzeć, żeby nie spróbować pobiec szybciej i cały misterny plan długiego wybiegania trafia szlag. Nie potrafię sobie założyć - dziś biegnę powoli, relaksacyjnie, ale za to długo, np. 2 i pół godziny.
Widzę tylko cyferki i słyszę głos: No chyba nie będziesz bieg w tempie 7min/km , przyspiesz... Ech. Chyba muszę porozmawiać z psychologiem

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Prędzej czy później będziesz biegał wolniej a dłużej. Póki co baw się

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wyłącz opcje pokazywania tempa ;)

Z tego co pamiętam Xzaar pisał że w tym zegarku można ustawiać dowolne ekrany. Daj tylko tętno. Załóż ze nie wyjdziesz poza określony pułap. Zacznij z rezerwą (np. 5~10 uderzeń). Wraz z upływem czasu i tak tętno pewnie podskoczy że względu na dryf.

Nic poza tetnem cię nie interesuje w czasie biegu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Dzięki:)

Pomysł Kalika jest słuszny z zasady, ale ja... muszę patrzeć na tempo. Mam obsesję.

Dzisiaj na basenie zagadałem z trenerem - okazało się, że to Tadeusz Czepukojc, trener total immersion i przygotowuje triatlonistów do zawodów. Może będzie z tego jakaś współpraca:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Dziś skromnie pobiegałem z rana i do Malborka - pokibicować choć parę godzin Marcelowi i Xzaar'owi. Wielki szacunek dla chłopaków za wysiłek i determinację - pogoda nie do pozazdroszczenia. Teraz już w domu, przy pracy.



This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium