SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
kaka21
Kot jest cudowny :) a jak się czujesz na deloadzie ? lepiej? ale i tak widzę, że wyciskanie 40kg więc to taki ostry wypoczynek :)


Psychicznie i fizycznie o wiele lepiej nie walczyłam o większe ciężary, powieliłam te co ostatnio i zrezygnowałam z superserii co daje ogromna różnicę w treningu, więc deload jest

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To się nazywa aktywny wypoczynek :P
Ja bym jednak chyba jeszcze trochę bardziej zluzowała przy Twoim przemęczeniu. Ale to Ty czujesz jak trenujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
15-16.03.2018r.

DNT

sprzątanie, praca, a w piątek totalna klapa, nienawidzę marca wróciłam do domu z apetytem małego niedźwiedzia zawinęłam się w koc z ciastkami i oglądałam TV

17.03.2018r.

DT-DELOAD

FBW 3

1. Martwy ciąg sumo 5x5
5x70kg, 5x72,5kg, 5x70kg, 5x65kg, 5x65kg
zluzowałam, na kolejnym treningu wezmę jeszcze mniej

2. Glute bridge 3x12
12x80kg, 12x80kg, 12x80kg
ok

3. Monster Walk 3x20 na stronę
20xcc, 20xcc, 20xcc
ok

4. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem ( biceps ) 3x15
4x6kg na rękę,4x6kg na rękę, 4x6kg na rękę
ok

5. Brzuszki na piłce 2x30

6. Podciąganie nóg do siebie na piłce 3x15

orbitrek 20 min.

I tak jestem dumna z siebie, że się wygramoliłam z domu na trening przez te zaspy Od rana ból głowy, niech ten marzec się kończy najgorszy będzie tydzień świąteczny, nie dość, że mam w pracy kontrolę z Sanepidu i z ZUSu dzień po dniu, to jeszcze sprawy przed-świąteczne i zmiana czasu, którą zawsze odczuwam bardzo źle już chyba gorzej być nie może... trochę się potykam, ale staram się podnosić i iść dalej

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mnie rano bolała głowa dziś... i w dodatku po chorobie nie mogę się pozbierać jeszcze... czekam na przypływ mocy. Deload ma swoje prawa, wiec odpoczywaj i nabieraj sił. I tak ładne ciężary dźwigasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Ja dziś spałam 11 godzin a i tak byłam tak słaba, że po 3 godzinach dnia stwierdziłam, że może fajnie byłoby się położyć. Dasz radę, jeszcze troszeczkę, już jest 17 marca, ponad połowa, zaraz święta (ja planuję żreć i nie dietować przez te 2 dni - zmuszę się do jakiego cardio ) i zaraz będzie słoneczna wiosna.
Wypoczywaj i się regeneruj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Tez mialam plan zrec i nie dietowac (na tyle na ile to mozliwe) ale jak wspomnialam o tym dietetykowi, dostalam odpowiedz studzaca moj entuzjazm- wspomnial cos o cheat mealu jak zyc
2

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
No w święta to na pewno nie będę pilnować michy, bo bym chyba zwariowala dzisiaj już mi trochę lepiej, to pewnie przez to, ze wróciła zima, a jak zacznie się robić znowu wiosna to przesilenie wróci razem z @ i to dopiero będzie combo roku

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Haha ja chyba zwariuje :P nawet bym mogla fit zarcie zrobic, ale liczenie kcal... kurcze narazie jeszcze staram sie o tym nie myslec za duzo, moze cos sie zmieni :P
U nas caly czas snieg lezy, tylko temperatura albo spada bardziej albo nie ale pomalu sie topi a nie ma chlapy i mozna troche polazic- mi pomagaja takie nawet krotkie spacery. A w Polsce ponoc ma niedlugo byc juz prawdziwa wiosna- moze nie bedzie tak zle jak myslisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
18.03.2018r.

DNT

Zima wróciła przez co samopoczucie lepsze. troszkę pogotowałam, pokręciłam się w domu, upiekłam szybką babkę z przepisu z interneta - wyszedł zakalec SZUKAM PRZEPISU NA SPRAWDZONĄ BABKĘ PIASKOWĄ, MAZURKA i czekam na przepis na beze od Marii
Miskowo średnio - w piątek zjadłam ponad 3 000kcal , w sobotę jakieś 2 500kcal i w niedziele 2 300kcal także tendencja spadkowa już wpadło troszkę... ( chyba z 20szt piegusków ) kruchych ciastek, creme brulle i garść popcornu, reszta kcal z normalnych produktów, jakoś specjalnie nie mam wyrzutów sumienia
Obiecuję, że po deloadzie i świętach ogarnę się maksymalnie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi niestety przy ucieranych tez często zakalec wychodzi, wiec nie pomogę. Piekłam kiedyś mazurek z kruchego ciasta przełożony powidłami z róży, dobry był, ale wolę inne ciasta... makowce, serniki, karpatki, wz-ki... wszystko na masę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium