SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1353640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
missInvincible
Kiedy przychodzi do wybierania priorytetów to jestem bardzo monotematyczna. Pośladki i nogi.
Co do pośladków to mam swoją wizję jak bym chciała, mniej więcej, je trenować ale nie wiem czy się ze mną zgodzisz




No to proponuj - najwyżej się pobijemy jak się nie dogadamy .
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
Bziu, w tym roku nawet ładnie zeszło. Na razie tez waga ładnie się trzyma pomimo dwutygodniowego urlopu, podbicia kcal i lżejszych treningów. Mam nadzieję, ze „lubiana” przez mój organizm waga, czy tzw. setpoint, przesunie się w tym roku z 66 na niższą liczbę.

Night, ale najwyżej możemy się bić na bierki bo tak to za dużo ryzykuję

Bo ja nigdy nie wiem czy mam forsować swoje pomysły, dlatego że już długo współpracujemy i nie wiem czy masz jakiś wstępny pomysł na mnie czy karta jest czysta i mogę wtrącać trzy grosze.

To ja napiszę jak bym sobie sama ułożyła trening.

1. Przód uda + pośladki + klatka
2. Tył uda + pośladki + barki
3. Pośladki + tył uda
4. Plecy + tył barków

Dwa razy w tygodniu brzuch.

Bic i tric tylko jeśli się uprzesz, ze mi potrzebne chociaż nie miałabym nic przeciwko kontynuowaniu dipkow.
Trzy razy w tyg hip thrust w różnych wariacjach - raz ciężki z małym zakresem powtórzeń, raz zmienne zakresy, raz wariacja np na jednej nodze.

Mam jeszcze parę groszy do wtrącenia ale zacznijmy od tego, co bym się na marne nie produkowała

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
W piątek był trening ale już nie pamietam dokładnie co robiłam. Na pewno były martwe ciągi i hipki.


Niedziela

Trening

1. Przysiady 12/10/8/6/12
20/40/50/60/50

2a. Podciąganie nachwytem 3x
5/5/5

2b. Zakroki ze sztangą 3x8/10/12
20/20/20

3. Wyciskanie sztangielek na skosie , wąsko 12/10/8/12
10/14/16/12

4. Wznosy sztangielek bokiem 3x15
3/3/3

5. Donkey kicks 3x12
Sztanga/+5/+10

6. Monster walk 3x50


Poniedziałek

Trening

1. Ściąganie drążka wąsko 12/10/8/6/12+
25/32/39/45/32x15

2. Rdl ze sztangielkami 4x12
20

3. MC na prostych jednonoz 2x10
10/10

4. Wyciskanie sztangielek na prostej 12/10/8/12
6/8/10/8

5. Wznosy sztangielek w opadzie tułowia 3x15
3/3/3

6a. Podciąganie piłki - dwugłowe 3x15
6b. Plank na piłce

Dieta:
1. Omlet dyniowy
2. Wołowina z ziemniakami i warzywami , jabłko
3. Twaróg z ryżem i owocami, whey i tahini

Właśnie się obudziłam, ze sezon na dynię w pełni ! Teraz wszystko u mnie będzie dyniowe
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to jak wszystko dyniowe to liczę na przepisy w dzienniku kulinarnym ja wczoraj wieczorem przypomniałem sobie o serniku dyniowym, będzie trzeba zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Miss nie widac po wypiskach ze wracasz po przerwie od treningow

U mnie dynia od miesiaca na tapecie i jeszcze sie nie przejadla wiec tez chetnie cos podpatrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Bziu, w tym roku nawet ładnie zeszło. Na razie tez waga ładnie się trzyma pomimo dwutygodniowego urlopu, podbicia kcal i lżejszych treningów. Mam nadzieję, ze „lubiana” przez mój organizm waga, czy tzw. setpoint, przesunie się w tym roku z 66 na niższą liczbę.

Night, ale najwyżej możemy się bić na bierki bo tak to za dużo ryzykuję

Jeszcze nigdy nie uderzyłem kobiety - no chyba że siostrę jak byliśmy gnojkami z przedszkola i się tam o coś pokłóciliśmy ostro - tyle że ona nie była mi nigdy dłużna . Także nie ma strachu .

Bo ja nigdy nie wiem czy mam forsować swoje pomysły, dlatego że już długo współpracujemy i nie wiem czy masz jakiś wstępny pomysł na mnie czy karta jest czysta i mogę wtrącać trzy grosze.

Z racji takiej długiej współpracy to masz u mnie ekstra fory we wszystkim. Ja generalnie uważam, że jesteś super materiałem na dobrego trenera personalnego - jak nie teraz to w przyszłości na bank, i widać jak na przestrzeni czasu zaczęłaś mieć tzw. feeling co do treningu i tego co się na nim dzieje. Ja widziałem jak potrafisz zmienić mały detalik żeby było lepiej - czasem sama z siebie czasem za namową - ale jednak. Z tego też względu masz u mnie dużo większe pole do własnej inwencji - chociaż kto ze mną współpracował, to i tak wie że ja się staram w miarę dopasować trening do tego co ktoś chce a nie na siłę go zmuszać do czegoś. Zawsze proponuję zamienniki jak coś nie leży. Do tego samego celu jest wiele dróg i trzeba znaleźć swoją.

To ja napiszę jak bym sobie sama ułożyła trening.

1. Przód uda + pośladki + klatka
2. Tył uda + pośladki + barki
3. Pośladki + tył uda
4. Plecy + tył barków
Może być
Dwa razy w tygodniu brzuch.

Bic i tric tylko jeśli się uprzesz, ze mi potrzebne chociaż nie miałabym nic przeciwko kontynuowaniu dipkow.
Upieram się - tym razem byśmy popracowali mocniej nad separacją, żeby się ładniej mięśnie odznaczały - o ile byś chciała oczywiście.
Trzy razy w tyg hip thrust w różnych wariacjach - raz ciężki z małym zakresem powtórzeń, raz zmienne zakresy, raz wariacja np na jednej nodze.
Nie wiem czy nie warto by było czegoś nowego popróbować, ale jak się uprzesz to i tak może być.

Mam jeszcze parę groszy do wtrącenia ale zacznijmy od tego, co bym się na marne nie produkowała

Wtrącaj. Się dogadamy. Będzie Pani zadowolona .






Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-10-10 12:27:20

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
Dodo postaram się coś czasem wrzucić , chociaż przyznam, ze w tym roku nie było i nie ma u mnie zbytniego kombinowania z przepisami. Trzymam dosyć prostą miskę i żadnych ciast itd. nie jadłam bodajże od roku , dlatego nie mam czym się za bardzo czym dzielić !

Mam jednak nadzieję, że wraz z nowym treningiem powrócę do bardziej regularnego prowadzenia dziennika i zaczną się pojawiać ciekawsze wpisy oraz dużo filmików i zdjęć !

Maria, no co ty, ja to takie pitu pitu cały czas robię , nawet się za specjalnie nie zmęczyłam jeszcze na żadnym treningu

nightingal


Z racji takiej długiej współpracy to masz u mnie ekstra fory we wszystkim. Ja generalnie uważam, że jesteś super materiałem na dobrego trenera personalnego - jak nie teraz to w przyszłości na bank, i widać jak na przestrzeni czasu zaczęłaś mieć tzw. feeling co do treningu i tego co się na nim dzieje. Ja widziałem jak potrafisz zmienić mały detalik żeby było lepiej - czasem sama z siebie czasem za namową - ale jednak. Z tego też względu masz u mnie dużo większe pole do własnej inwencji - chociaż kto ze mną współpracował, to i tak wie że ja się staram w miarę dopasować trening do tego co ktoś chce a nie na siłę go zmuszać do czegoś. Zawsze proponuję zamienniki jak coś nie leży. Do tego samego celu jest wiele dróg i trzeba znaleźć swoją.

To ja napiszę jak bym sobie sama ułożyła trening.

1. Przód uda + pośladki + klatka
2. Tył uda + pośladki + barki
3. Pośladki + tył uda
4. Plecy + tył barków
Może być
Dwa razy w tygodniu brzuch.

Bic i tric tylko jeśli się uprzesz, ze mi potrzebne chociaż nie miałabym nic przeciwko kontynuowaniu dipkow.
Upieram się - tym razem byśmy popracowali mocniej nad separacją, żeby się ładniej mięśnie odznaczały - o ile byś chciała oczywiście.
Trzy razy w tyg hip thrust w różnych wariacjach - raz ciężki z małym zakresem powtórzeń, raz zmienne zakresy, raz wariacja np na jednej nodze.
Nie wiem czy nie warto by było czegoś nowego popróbować, ale jak się uprzesz to i tak może być.

Mam jeszcze parę groszy do wtrącenia ale zacznijmy od tego, co bym się na marne nie produkowała

Wtrącaj. Się dogadamy. Będzie Pani zadowolona .


Night, nawet nie wiesz jak miło mi to czytać naprawdę dużo znaczą dla mnie Twoje słowa.
caly czas powraca do mnie pomysł pracy jako trener i ciagle zastanawiam się nad zrobieniem kursu. Tym bardziej, ze w nowej pracy nie mam zakazu podejmowania innej działalności zawodowej! Tyle, ze egzekucja tego pomysłu i tak wydaje mi się mało realna na tę chwilę, no i skąd tu klientów brać

Wiem, ze nigdy do niczego nie zmuszasz ale forsowanie własnych pomysłów oznacza nakladanie ograniczeń na Twoją inwencję twórczą - a do tej pory zawsze pozytywnie mnie zaskakiwales jeśli chodzi o treningi. Także nie wiem czy to forsowanie swoich pomysłów będzie dla mnie benefitowe

Później napiszę coś więcej.


Zmieniony przez - missInvincible w dniu 10/10/2018 14:44:17

Zmieniony przez - missInvincible w dniu 10/10/2018 14:45:59

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
miss trzymam za słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
Night, a co nowego na te pośladki np? Nie robiłam hipkow trzy razy w tygodniu jeszcze. Masz na myśli inne ćwiczenia czy inne zakresy powtórzeń itp?

Bicki i tricki - ok, może być, byle nie za wiele

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

Wiecej