SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT DreamEvil - może tym razem się uda

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
na pohybel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
27.08.2015

Lipa. Jechałem z kumplem, który stracił formę Średnia 34,4km/h, a na niego czekałem bardzo długo, spokojnie sam bym wykręcił 37. Ogólnie chciałem 50km jechać, ale mnie wybłagał, że tylko 30. Może jeszcze dobiję do tego 1020 w tym miesiącu (żeby było 2000 za 2 miesiące )

Generalnie miałem wypadek, zawiódł hamulec na zakręcie, mało przyjemna sprawa, wjechałem w ostry zakręt przy prędkości +40km/h i przyj**ałem głową w betonowy płot. Co ciekawe: płot na pół, kask lekko uszkodzony, a mnie boli... łydka, bo przy upadku gdzieś sobie obiłem mięsień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
miejmy nadzieję, ze w czape za mocno nie dostałeś... rzeczywiście słaba sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Ciesz się, że poszedł płot, a nie dętka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Rozj**ałem sobie nogę. Boli mnie pięta w ch**, taka zdrętwiała itp, bardzo ciężko mi się chodzi. Nie pamiętam jak. Po pijaku. Na imprezie. Pozdrawiam.


To była dobra impreza

EDIT: ale trening był, to wypiskę wrzucę

Ogólnie chyba sobie zrobię trochę przerwy od siłki i będę tylko rowerował przez 2-3 tygodnie, a potem wrócę do siłówek


Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2015-08-29 10:49:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Kiedyśtam

Wrzuciłbym wypiskę z treningu z piątku, ale już mi się nie chce. Ogólnie to sytuacja wyglądała tak, że w piątek zrobilem planowy trening na siłowni i planowy rower, a potem planowo poszedłem ze znajomymi, ale nieplanowo się naj**ałem
W sobotę zrobilem powtórkę z picia
W niedzielę już czułem się jak zwłoki, a mimo to poszedłem pić
W poniedziałek i wtorek mój żołądek miał afterparty poimprezowe i jakoś mi niespieszno było do treningów, nawet dziś myślałem że zwrócę pokarm podczas treningu

02.09.2015

Wstałem o 6 rano, bo pierwszy dzień szkoły. Stanąłem smutny w lustrze, kapały łzy, zrobiłem poranną toaletę i poszedłem spać dalej, bo przecież jestem studentem.

Trening

Trochę hipertrofii wpadło. Jutro robię ostatni trening z tego planu, potem przerwa do odwołania od silowni, ale będzie bardzo dużo roweru, albo jeszcze więcej. Prawdopodobnie jak się ustawię już w łodzi z życiem to zacznę treningi

1. Push press 4s x 8rep - 40kg
2. Martwy ciąg 4s x 8rep - 80kg
3. Podciąganie 4s x 5 rep - 0kg
4. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej wąskim chwytem 4s x 10 rep - 40kg

Każde ćwiczenie na maksymalnym czuciu mięśni, zaj**iście to czułem.
Dieta bez szału, znowu 2x makaron z minchem, sosem i serem, 3 omlety, serek wiejski, wpc itp

Jestem bardzo zmęczony jestestwem ostatnio, dlatego wypiska taka na odwal. Przepraszam, będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a, ta wypiska jest tak przesiąknięta niechęcią do życia, że po przeczytaniu postanowiłem zawiesić dziennik, przestać trenować, trzymać dietę i rzucić pracę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Co chłop ma za plan na zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Dotarłem tutaj, w końcu
Trzy dni z rzędu leje wódę, nie wytrzeźwieje i rzuca mi propozycje przejścia na masę, wariat !
Ciśnij z tematem.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Miała być zaj**ista zrzuta z 110km rowerem, ale po 3km rozj**ałem niezniszczalną oponę... Nie jestem człowiekiem sukcesu na żadnej płaszczyźnie. Składam reklamację na życie k***a
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] - Paramaribo reaktywacja - dziennik treningowy

Następny temat

Kluszczyński Trenuje - Cenne rady dla początkujących i zaangażowanych od finalisty ME

WHEY premium