SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
deja vu
Wakacje... To nie fair


to tylko tydzien
W ramach wakacji zapowiedzialam dziecieciu, ze mamy wakacje, wiec budzi ojca skoro swit, bo ja spie na wakacjach - to sie wziela i poplakala, ze ona lubi mnie budzic. Shit, a chcialam byc taka cwana, a znow sie nie wyspie. No nic, poogladam wschody na Mazurach
Poza tym cialo poczulo, ze jedzie wyluzowac i juz zaczyna mnie rozkladac cos chorobowego.

Ale jeszcze chwile pomeczycie sie ze mna, bo jade dopiero w poniedzialek
Czytac bede, ale wypisek raczej nie, bo na telefonie psychicznie wysiadam piszac cos wiecej niz zdanie

Dzisiaj bylo "lajtowo". W sumie od jakiegos czasu cos tam planuje i potem koncze wg planu. Jednak dzis jadlam tak prawie jakbym jadla bez planu i niewiele majac przygotowane w lodowce. Od 3 dni chodze glodnawa, szczegolnie wczoraj mi to doskwieralo. Teoretycznie niby zaczelo sie wiec cos dziac, ale ze upal, to tylko czuje sie glodna.
Dzis (pomijajac makra) gdyby nie fakt, ze wpisalam na koniec to co jadlam, to bylam glodna i zjadlabym kolacje, a kcal wtedy w gore. Fakt, ze moze brokuly zapiekane z serem nie goscily czesto, ale jednak daja jakis poglad.
Wnioski sa krotkie - musze sie pilnowac, musze kontrolowac, a w tym pomaga liczenie, jezeli chce osiagnac to co chce. Inaczej pojde w mase, a na tym mi nie zalezy na te chwile (przez najblizszy tydzien akurat nie bede planowac i gotowac, ale pilnowac sie bede).
Inna sprawa - chyba powinnam jednak odstawic mleko - moja szyja cos sugeruje (choc to tez moze byc upal).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Rób masę Masa jest fajna Idzie mi tak samo dobrze jak redukcja, czyli waga stoi, pomiary stoją, a człowiek głodny nie chodzi

Mnie się wydaje, że jak jem w miarę czysto (a nie mam skłonności do jedzenia nieczysto - wyjątkiem jest majonez - nie samam robić nie będę ), to czy liczę, czy nie liczę, jest constans

Fajne jest takie małe dziecko, co się na widok rodzica cieszy Takie wzruszające. Ja wiem, że o 5:00 rano to się trudno wzruszać, ale sama pamiętam, jak o 4:00 rano szliśmy na spacerek

Moje też się cieszy - jak przelew robię na jego konto, albo portfel z torebki wyciągam

Ewentualnie dzwoni o północy z imprezy i mówi: "Tsesc mame, dzwonię, żeby powieciec, sze fffwszystko jessst f porządku" - no i jedziesz odbierać, jak na sygnale

Udanego wypoczynku, Mazury o wschodzie słońca mogą być fajne


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-08-27 21:04:22

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
deja vu
Rób masę Masa jest fajna Idzie mi tak samo dobrze jak redukcja, czyli waga stoi, pomiary stoją, a człowiek głodny nie chodzi

Jakbym tak wygladala, to bym mase robila, ale ze wygladam inaczej, to masy nie robie
Ja sie nawet na ujemnym buduje - wnioskuje po tym, co sie pojawia na rekach i nogach (i ze malo zlecialo na redu)

deja vu
Mnie się wydaje, że jak jem w miarę czysto (a nie mam skłonności do jedzenia nieczysto - wyjątkiem jest majonez - nie samam robić nie będę ), to czy liczę, czy nie liczę, jest constans

ojj, majonez, dekoracyjny, kiedys lyzkami moglam jesc, a szczescie jakos z niego bez bolu zrezygnowalam
musze sie psychicznie nastroic, zuzyc to co jest i jednak odstawic mleko - ale po wakacjach

deja vu
Fajne jest takie małe dziecko, co się na widok rodzica cieszy Takie wzruszające. Ja wiem, że o 5:00 rano to się trudno wzruszać, ale sama pamiętam, jak o 4:00 rano szliśmy na spacerek

o nie!
ale "patrz slonce, wstalo, tez wstawaj" jest slodkie, jednak chyba dopiero za kilka lat bede to rzewnie wspominac

deja vu
Ewentualnie dzwoni o północy z imprezy i mówi: "Tsesc mame, dzwonię, żeby powieciec, sze fffwszystko jessst f porządku" - no i jedziesz odbierać, jak na sygnale

nie starsz! moja na razie slodka, grzeczna i niech tak zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Udanych wakacji Strumyk Czekam na relację zdjęciową
1

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Miłych wakacji, odpoczywaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Mazury - moja kraina dzieciństwa, nie ma piękniejszego miejsca w Polsce. Udanego wypoczynku.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Wypoczywaj i oby się dziec zlitowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Tak wiec dziecko sie lituje, wstaje o 7. Ja budze sie drugi dzien o 6.15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hehe skad ja to znam- nawet jak sobie postanowilam isc pozniej do roboty i wstac o 6, to budzilam sie kolo 5 i nie szlo zasnac of course. Ale tak czy siak lepiej samemu sie zbudzic niz jakby Cie mala tak brutalnie wyrywala z objec morfeusza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

Wiecej