SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT 6ripley- Open2k18 s.248

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 226728

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2939 Napisanych postów 49509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635711
A tak się zapytam z ciekawości czym się różni nowe od starego?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 775 Napisanych postów 2541 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 161558
Jak padniesz to wstając musisz dostawić obie nogi na raz, wcześniej mogłeś zrobić "krok" najpierw jedną nogą i było dużo łatwiej. Chociaż jak już tyle czasu tak nie robiłam to nie odczuwam tego ale na początku było ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2939 Napisanych postów 49509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635711
No to ja nawet nie wiedziałem, że to stara wersja myślałem, że tak jest źle i ktoś sobie ułatwia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 775 Napisanych postów 2541 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 161558
Teamy:

In teams of 3:
Buy in: 50x Synchro burpee
Then:
Athlete A performs a movement
Athlete B hangs on bar
Athlete C rests
150x KB thruster 2x12/2x20kg
100x C2B
50x Box jump 60/70cm
Buy out: 50x Synchro burpee
25:53

1h Gimnastyka

Fajny WOD, z kolegą z którym zawsze robię i z bardzo dobrą dziewczyną, ciekawostka- piętnastolatką. Po burpee weszłam od razu na thrustery, pierwsze 15, potem dostosowywałam się po części do koleżanki- to znaczy robiłam zawsze między 11 a 15 powtórzeń do najbliższej liczby podzielnej przez 5 . Najczęściej robiłam 12 lub 13. Kolega zawsze jechał dyszkami. C2B najpierw 10, potem losowo bo przy dość długiej fazie "lotu " jeszcze zdarza mi się zgubić swing a do C2B muszę mieć mocne wyjście w tył ale mniej niż 5 nie było. Box jumpy nieco wyższe niż zwykle, najpierw weszło 8 bo koleżanka spadła z hanga ponieważ była od razu po pull-upach, kolega wyrównał do 20, koleżanka dychę i weszłam po raz drugi. Tym razem po dziesiątym spytałam partnerkę czy da radę, dała, jeszcze nawet liczyła mi głośno na zwisie . Przydało się przeciągnąć tę serię bo nasz rodzynek jest mega wysoki i burpee są dla niego mega wyzwaniem, więc gdyby wchodził od razu po BJ to mogłoby być ciężko. Po 20 repach stanowczo zażądał przerwy , potem lecieliśmy jakoś po 10 żeby była chwilka wytchnienia, w międzyczasie jeszcze stanowczo stwierdził, że zaraz umrze , na szczęście daliśmy radę. Gimnastyka spoko, szybka przeróbka pracy do góry nogami a potem ciekawe minikompleksy na kółkach .

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3255 Napisanych postów 3185 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 95814
tak powiem, że zaje@#$ty WOD :) chociaż nie lubię burpee synchro... trudno jest dobrać się ... w dwójkę to jeszcze, ale 3 to już kombinacje kto z kim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie, synchro burpee nie są wcale problematyczne, chyba że lecisz i nie patrzysz na partnera tylko liczysz że się dostosuje, ale to wtedy słaby team WOD. Synchro musi być na dole, kto szybciej jest na glebie ten czeka, ja na środku i liczyłam a jak jest potrzeba to mówię dół/Góra. Mimo prawie pół metra różnicy wzrostu między nami nie mieliśmy problemu. T2B też robiliśmy synchro z kumplem.

Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2018-10-20 09:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 602 Napisanych postów 3140 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65488
Wyobrażam sobie wyraz twarzy Michała przy tych ostatnich burpeesach
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3255 Napisanych postów 3185 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 95814
tak wiem, że czekasz na dole bo klata musi być w tym samym czasie... u mnie w boxie mam w sumie kilku chłopaków z którymi robimy synchro i jakoś to idzie nawet już bez liczenia uda się zgrywać, ale rzadko się trafia żebyśmy byli w trójkę ... a z pozostałych to trochę trzeba poleżeć ... lub na początku płuca wypluwać bo lecą jak szaleni, nie prostują się przy wyskoku tylko jak kula zwinięci i nie wyrabiam .... a jak zwrócisz uwagę żeby się prostował a nie robił jak powalony to obraza majestatu także nie poradzisz ;) dzieci i po 30 stce sporo niestety na świecie ;)

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-10-20 09:45:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Sobota:

WOD
For time: TC 36'
Buy in: 1000m Row
50x Wall-ball shot 14/20lbs
40x KB swing US 16/24kg
30x Thruster 25/40kg
20x Burpee
10x Rope climb
20x Ring dip
30x Front squat
40x KB snatch
50x Wall-ball shot
27:01

WOD fajny. Kolega obok na wiośle miał dobre tempo ale sam ruch bardzo spokojny i ja też mimowolnie zaczęłam podobnym stylem płynąć i fajnie się sprawdziło. WBS 25/15/10, potem trzy dychy i dwudziestka na koniec. Swingi 30/10, thrustery, fronty i snatche po 10, dipy po 5. Lina była najgorsza, okropnie mi się dłużyło. Fajnie trochę dłużej popracować.

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?