SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT 6ripley- Open2k18 s.248

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 168737

napisał(a)
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 563 Napisanych postów 4495 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 458327
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 414 Napisanych postów 1936 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 93405
Spodobało mi się . Kwa kwa:

napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 2348 Napisanych postów 46499 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491385
No już dawno nie widziałem u Ciebie fotek jedzonka i tu od razu takie pyszności wjeżdżają

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1296 Napisanych postów 1163 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 37642
mi się najbardziej szparagi podobają :) mogę jeść cały czas :)
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 2348 Napisanych postów 46499 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491385
W takiej formie to już nie pamiętam kiedy jadłem szparagi ale fasolkę szparagową uwielbiam

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 414 Napisanych postów 1936 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 93405
Ja zawsze przegotuję . Tym razem też trochę rozmiękły, ale cóż. Cyc z kaczki to z kolei moje ulubione mięcho i mogłabym jeść non stoper .
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Ja jakoś mięsa z kaczki nie za bardzo, nie wiem coś mi w nim nie leży

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 441 Napisanych postów 2880 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55170
rion10

Nie tkniesz nawet tak wykwintnego dania jak kaczka po smoleńsku zapita zimnym leszkiem ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 45m11s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1296 Napisanych postów 1163 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 37642
fasolka szparagowa też jest pycha :) co do kaczki to od czasu do czasu ale jakoś bez większego entuzjazmu ;) póki co wciągam szczawiową z jajem ;) Rip sorki za zaśmiecanie dziennika ;)
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
fsl
rion10

Nie tkniesz nawet tak wykwintnego dania jak kaczka po smoleńsku zapita zimnym leszkiem ?

Niestety ja nie mam wykwintnego podniebienia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych  Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Sterydy nasilają trądzik Sterydy nasilają trądzik Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Kiran Bassan - od pączków do hantli Kiran Bassan - od pączków do hantli Fit naleśniki - wersja wytrawna Fit naleśniki - wersja wytrawna