SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wykroki ze sztangą nad głową są chyba trochę łatwiejsze aniżeli pełny przysiad. Ktoś mi kiedyś polecał tę wersję, kiedy nie mogłem za bardzo dźwigać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Pewnie tak, w wykrokach nie trzeba schodzić tak nisko no i łatwiej utrzymać równowagę w wykroku, chociaż i tak przejście jest wymagające. W ogóle wszystkie ćwiczenia z jakimkolwiek ciężarem nad głową wymagają dostosowania nowego położenia środka ciężkości ergo są trudne.

Dzisiaj szybko, wybaczcie, ale nie dałam rady niczego nakręcić.
Na wfie rozgrzewka przedłużyła się do 30 minut, więc w pozostałe 15 niezbyt miałam jak poćwiczyć.

Trening:

WOD

15-12-9
Thrusters 25kg
Burpees
1st person finishes= 2mins for the rest to finish
1min rest and:

12-9-6
Thrusters
Burpees
1st person finishes= 2mins for the rest to finish
1min rest and:

9-6-3
Thrusters
Burpees

Pogodziłam się z porażką zawczasu i wyszło na to, że nadawałam tempo . Nie szarżowałam z kg do thrusterów, to nie jest moje najmocniejsze ćwiczenie, czasem mnie bujnie. Ale widać, że było za mało, następnym razem wezmę 30kg.

AMRAP 10'
10 Wall-Balls 7kg
10 Sit-Ups
150m Row
5 rund

Nie było bardzo ciężko, ale przetyrało trochę.

1h gym skill
i...

SQUAT CLEAN PR 65KG
jeeeeessss...
Pracowałam nad szybkością pod sztangą i zarzucaniem bardziej na siebie, wykręcaniem łokci. Wleciało ładnie, wstać było bardzo ciężko, jak już chciałam puścić to trener zauważył no i nie miałam już wyjścia, było hasło GÓRA to trzeba się wyprostować .

Pozdrawiam



Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-03-02 20:49:52

Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-03-02 20:50:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Bardzo ładny wynik. Gratulacje !

A w przysiadach przednich jakimi ciężarami operujesz?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Aaa, dzięki Niestety niewiele większymi, max w okolicach 80kg. Zaraz się ogarnę i dam wypiskę, mam filmik z OHS i technika słaba, składam się jak zapałka .


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-03-03 20:29:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
80kg we froncie to już porządny wynik jak na kobietę W tylnym pewnie koło stówki co ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Niestety, ostatnio było 90. Ale stówka mam nadzieję że jeszcze w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dooobra, pora na dzisiejszy raporcik.

Tren:

Back Squat 6x2 wolny negatyw, jak najbardziej dynamicznie w górę
60/65/70/70/70/70kg
Mogłam pewnie te 5kg dorzucić, ale chciałam zachować jakiś cień dynamiki przynajmniej .

Clean 5x3 (Touch&Go)

40/50/50/55/55kg
Po wczorajszym... uoo. Te ostatnie 55kg czułam jak 65

WOD

4 RFT:
35kg
5x Push Press
10x Front Squat
10x Hang Power Clean
15x Deadlift
Jo, kolejne kliny. Ten workout był cięższy, niż się spodziewałam. Przeważnie jak widzę kompleksy to się cieszę, no i ucieszyłam się, ale w trakcie już mi nie było tak radośnie .

+1h gym skill


No, dzień był intensywny. W dni treningowe system uczelnia-box-wypiska-spanie. U mnie się fajnie sprawdza, nie mam za dużo rozkmin, im mniej mam czasu tym bardziej jestem zorganizowana, dni mi się nie rozjeżdżają, nie dłużą, nie mam zamuły.
Jutro basen i CF, w sobotę odpoczynek po intensywnym piątku.

Filmik, proszę, OHS na 45kg- fajnie, że mam ten dziennik, bo mam motywację, żeby coś nagrać. W boxie nie ma luster, trener nie zawsze jest w stanie ogarnąć xx osób na zajęciach. Tak chociaż jestem w stanie wyłapać błędy. Do przepracowania składanie się, w normalnych przysiadach już wychodzę na prostą i trzymam mniej więcej pion, tutaj jednak próbuję łapać równowagę takim pozycjonowaniem. Brzydko, ale da się poprawić.





No i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ładnie Zazdroszcze mobilności w stawach barkowych - to jedyny problem, który blokuje mnie przed tym ćwiczeniem :((( Ale ja już stary jestem

Udało się każdą rundę WOD unbroken bez puszczania sztangi ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Jedyne do czego można byłoby się przeczepić to rozpoczęcie ruchu z kolan, przez co ciężko Ci utrzymać równowagę gdy mobilność w stawie skokowym się kończy i nagle dupa wyjeżdża do tyłu. Rozpocznij od wypięcia lekkiego tyłka w tył i nie powinno być problemów z równowagą/

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium