SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 503673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Uczciwie to nie ja jestem osobą, która ma plany na Regionalsy i to też na pewno nie na te przyszłoroczne. Trening jak jest rozplanowany, taki staram się robić, bo układało go kilka osób i korzystamy z niego w zasadzie za darmo a mamy naprawdę fajną opiekę trenerską więc fajnie korzystać. Ja nie mam żadnych planów startowych, nawet lokalnych, a nawet gdybym chciała coś powygrywać lokalnie to musiałabym na niezłą bombę wejść . No, a na regionalsy to nie ma szans akurat u mnie nawet za 10 lat z takim treninigiem, w sumie to też i nie mam jakoś takich zapędów.



Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2017-06-09 22:29:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
albo mieć zaplecze z 4-5 letnie w dwuboju bo wiem że Polsce są laski które siłowo biją na łeb na szyję resztę konkurencji ( pomijając że są o pół głowy wyższe ) jak by nie było kibicuję i obyś się nie zajechała

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzięki. Siła w cf to bardzo mała cząstka całości .


BLOK OLY
Fronty 3x3
65kg

Muscle snatch 5x3
35kg

Snatch balance 6x2
45kg

OHS 5x3
50kg


+pozostała część bloku gimnastycznego:
Hollow body cradle 4x30
Planche attempts x6
ABS



Fronty coraz lepiej, pilnuję już żeby łokci nie opuszczać na dole. Wszystkie akcesoria do rwania z kolei słabo, nie mogłam dzisiaj wyczuć i ciągle zapominałam o trzymaniu brzucha więc ze stabilnością były problemy. Gimnastyka na końcówkę, kołyska w porządku, planche lepiej niż ostatnio. Na brzuch kombinacja- superserie, pompka+ przyciąganie nóg do klaty ze stopami na trxie łączone z przenoszeniem kettla na boki siedząc z uniesionymi nogami.



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Cześć. Wczoraj niestety miałam do stoczenia ciężką bitwę z dwoma bossami na akademii, dzisiaj powtórka. Cała mana poszła na walkę i nie dało rady dokończyć questa Smolova. Ale dzisiaj, po kolejnej batalii wróciłam do lochów aby dalej farmić siady i skill nóg mógł rosnąć. Przed tym jednak wszedł task gimnastyczny:


Trening I
BLOK GIMNASTYCZNY
Muscle-up on rings 6x6
Free handstand hold 10x10s
Strict HSPU 5x5 + deficit
Strict v-ups 3x15

Trening II
Back Squat 10x3@ 80%+7,5kg
82,5kg



Jeden dzień przepuszczony i już motywacja spada. Taka trochę rozlazła byłam i trening odpowiednio do nastawienia. Gimnastyka jak zwykle, strict HSPU dzisiaj bez talerza pod abmatą do maks repów. 2/1/2/2/2 powtórzenia- w drugiej serii przyszedł pieseł się pobawić, stwierdził że fajnie będzie wylizać ten słony pocik z twarzy akurat jak stałam na głowie, no i skończyły się moje HSPU . Siady bez przytupu, brakowało zawzięcia ale było ok, oprócz dziewiątej serii, gdzie nie wiem co się stało, puścił brzuch i był kurde scyzoryk z wykrokiem jak wstawałam .



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856


1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6452 Napisanych postów 62217 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776808
Jak się da z takiej buteczki mane zregenerować to też chcę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
rion10
Jak się da z takiej buteczki mane zregenerować to też chcę

Hehe, ja znam chyba tylko takie wstrzykiwane .
Dzisiaj dwa treningi, pierwszego nie rozpisuję, bo ćwiczenia są ciężkie do opisania i jeszcze cięższe w wykonaniu. W każdym razie temat przewodni to aktywacja łopatek, pierwszy raz pracowałam ze sztangą z "focusem" na tym aspekcie. Można się sporo nauczyć, ale teraz trzeba wprowadzać to do każdego podejścia. Po południu WOD:


Trening II
WOD
5 rounds:
1' Wall-ball shots 8kg
1' Push-ups
1' Double-unders
1' Rest



Trochę się obijałam , ale te piłki mamy już tak krzywo poubijane że co trzeci rzut ląduje mi przed rękami, muszę wyłapać przy samej ziemi i wyciągać ją stamtąd. Pompki strasznie ciężko się robi na krótkim oddechu, kiedyś chyba mnie tak nie zatykało. Dable jakoś koślawo, chyba z pięć razy świsnęła mi po prawym dwugłowym że aż łzy w oczach stanęły. Jutro na 7 ;-(.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siemanko, dzisiaj z okazji święta wstałam o 5 a od 7 do 9:30 następujące kombo:


Trening II
Siady 6x6@ 65%+7,5kg
70kg

Trening I
BLOK OLY
Squat snatch 5x3
45kg

Clean&jerk 5x2
55kg

Behind the neck press in split 3x5
30kg

Snatch pull 5x3
55kg



Nie wiem czemu, ale zawsze jak przychodzę na rano to już w szatni jestem cała spocona . Anyway, siady weszły ładnie, bardzo lekko nie było ale nie czuję żebym z tygodnia na tydzień coś konkretnie dokładała, progresja liniowa jak się patrzy. Blok oly super. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć, z poprawek przy siadach też. Chociaż na pierwszą chwilę wydaje się, że skoro wchodzi to po co coś zmieniać to jednak warto. Zarówno przy siadach jak i dwuboju każda korekta wymaga z mojej strony dużego skupienia i energii, na początku naprawdę było ciężko cokolwiek ogarnąć ale teraz już wszystko powolutku zaczyna się kleić. Nie każde podejście jeszcze jest czyste, ale zdecydowanie czuję się pewniej w ruchu i mimo że 45 czy 55kg to nie są jakieś imponujące ciężary to czuć je coraz mniej. Chociaż już powoli dokładam, będę się starała utrzymać wypracowane niuanse na trochę większych obciążeniach. Dzisiaj przede wszystkim starałam się dołożyć do liftów łopatki, które wczoraj przerabialiśmy. Przy cleanie odczułam sporą różnicę na plus, jak jeszcze pilnuję ruchu łokci to wchodzi bardzo fajnie, w ogóle nie czuć obciążenia. Także lecimy dalej .


Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

Wiecej