SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
mój komputer widzę wie lepiej, co chcę napisać
miało być
"Ronnie, Ty mnie źle rozumiesz. Ja nie mówię, że l-karnityna pomaga schudnąć, ja mówię że ona pomaga transportować tłuszcz (nie ten pod skórny) do wątroby."

Olej MCT warto dodawać do wszystkich posiłków (najlepiej w postaci oleju koksowego), ze względu na właściwości spowalniające wyjście z jelita, co pozwala na lepsze wykorzystanie pokarmu i wyciągnięcie większej ilości mikroskładników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Kokosowy jest u mnie do porannej kawy i do smażenia, dziennie wchodzi całkiem sporo. Tylko przez treningiem chcę teraz dawać "czysty" .
A białko ostatnio poszło u mnie w odstawkę, aktualnie mięso w akompaniamencie jajców u mnie rządzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Cześć. Majówka, jak to dzisiaj rzekł kolega: na treningu osoby, których nikt nie zaprosił na grilla . Nogi, chociaż mocniej czułam plecy:


Nogi
A 5x5
Front Squat 60/60/60/65/65kg
Bulgarian Split Squat (6s negatyw) 15kg

B 5x5
Hip Thrust 80/90/100/100/105kg
Sumo Deadlift 35/40/40/40/40kg (6s negatyw)

C 5x20
GHD 5kg


Dzisiaj było fajnie, chociaż zrobiłam się trochę senna zaraz przed. Nie było jakiegoś kopa, ale dobre samopoczucie i pewność na ciężarach. Fronty w porównaniu do tych sprzed 2 tygodni niebo a ziemia, dobrze czułam. Duża dynamika, sylwetka trzymana w zdecydowanej większości powtórzeń. W końcu udało się nie schodzić zbyt nisko, z czym miewam problemy- mobilność pozwala mi zejść tak, że w dole ciężko trzymać spięcie więc muszę się pilnować żeby ruch nie był aż nazbyt głęboki. Dzisiaj to się udało. O dziwo nawet hip thrusty wchodziły całkiem przyjemnie, chociaż na pewno nie będzie to moje ulubione ćwiczenie. GHD dowaliło ostatecznie, od 15 powtórzenia było mega palenie prostowników. Także jak widać, trochę pleco-nogi.
Pogoda zrobiła się bardzo przyjemna, więc trochę odpocznę i lecę na rower .


Pozdro


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2017-05-01 11:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Fajnie, że mieliście dzisiaj otwarte ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
To jest chyba największa zaleta kiedy właściciele sami są sportowymi świrami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Ja dzisiaj miałem mega ochotę na trening a lipa po całości dziś wszystkie siłownie w okolicy zamknięte

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Kurde, więcej ode mnie w hip thrust . Dokładam jutro, bo zacząłem zbyt ostrożnie. Przegoniłaś FSL ale ja się tak łatwo nie poddam !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
rion10
Ja dzisiaj miałem mega ochotę na trening a lipa po całości dziś wszystkie siłownie w okolicy zamknięte

Jak będę otwierać boxa to dam znać, zarezerwuję drugą miejscówkę w Twoim mieście żebyś miał gdzie spompować to i owo w święta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
ronie220
Kurde, więcej ode mnie w hip thrust . Dokładam jutro, bo zacząłem zbyt ostrożnie. Przegoniłaś FSL ale ja się tak łatwo nie poddam !

Okej! Ale uwaga, niedługo wchodzimy na nowy program, kto wie jakie będziemy mieć po tym wyniki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
A ja wchodzę na nową super kreatynę, więc nie bądź taka pewna siebie !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium