SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6505 Napisanych postów 62297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777643
Cross jest fajną alternatywą jak ktoś ma zbudowaną bazę techniczną ćwiczeń i ma zdrowe stawy to cross jest mega pozytywny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Na pewno, ja bardzo lubię patrzeć na te standardy bo "modelki" zawsze tak wzorowo i bez wysiłku robią te ćwiczenia. Gdyby tak się dało pocisnąć cały WOD, to by było dobre .

Tymczasem piszę z łóżka, takie to są te treningowe piątki, zamiast balować to walnę się do wyra i dogorywam .

Z rana basen, trochę lżej niż ostatnio, ale lekko i tak nie było. Cały czas dostaję opieprz za tę lewą stopę co mi do żaby nie chce się ustawiać, raz mi wyszło to od razu szybciej płynęłam, ale jak same nogi z deską to prawie z miejsca nie ruszałam. Najlepiej zdecydowanie grzbietem.

Po południu CF:

Push Press 5x3
45kg

Push Jerk 5x2
50kg

Split Jerk 3x2
55kg

WOD

12' AMRAP:
6x Hang Power Snatch 25kg
9x Burpee
12x DU/ SU
6rds+ 4DUs

12' EMOM
Odd 30 DUs
Even 3 Laps Run (ca 150m)

+1h Mobility

Pierwsza część bardzo ładnie mi poszła, fajne tempo i nie odpoczywałam dłużej niż kilka sekund. EMOM to przegryw, pierwsze 3 rundy okej, potem kryzys, rozpacz, szok i rozczarowanie . Nie no, po prostu gorzej mi poszedł, no wiadomo, 30 DUs.

Aha, kupię sobie skakankę Throna, bo u mnie w mieście można odebrać, to podjadę jak będzie chwila, może we wtorek. Potestuję i dam znać, czy jest fajna.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Iness, zapraszam, masz bazę to będziesz wymiatać. Wczoraj przyszła dziewczyna pierwszy raz, uprawiała boks. Na lajcie jechała ładne przysiady z 55kg, WOD też jakichś wielkich problemów jej nie sprawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Widzę, że pasują Ci te typowo siłowe ćwiczenia - przysiady, snatche, cleany, PP, PJ - wróżę Ci bardzo dobrą przyszłość z takim podejściem! Tylko uważaj, żeby nie złapać kontuzji bo wtedy będzie dupa...

Jutro wpadam do Was do boxa na oly i kto wie może WODa też zrobie

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Stawy mam zdrowe, tylko nad stabilizacją kolan muszę popracować U mnie jest też taka śmieszna sytuacja, że raz jak kumpel chciał bym sprawdziła sobie maxa w WL (po ok. 1,5-2 msc treningu z tylko 1 chorobą 2,5 tyg ), to się położyłam, zdjęłam ze stojaków 50kg, wycisnęłam gładko i odłożyłam, a 52,5kg już z pomocą było, więc fail. A śmieszne jest to, że ja front squat z 40kg nie wstanę, nóżki mam z waty, zaś rękami mogę trzecią linie metra w warszawie wykopać \-

Aha, i koszty cf w boxie mnie miażdżą :/ nie wiem czy tylko w wwa takie czy wszędzie masakra.





Zmieniony przez - Iness w dniu 2016-03-11 21:00:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ja osobiście uważam, żę sprawdzanie maxów w popularnych siłowych ćwiczeniach to głupota :)

Co do cen to fakt - koszt miesięcznego wjazdu do boxów to spore obciążenie dla kieszeni...

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Zależy w jakim celu ktoś trenuje. Akurat kolega trójbój amatorsko, więc pewnie dlatego był ciekaw (ja w sumie też, bo nigdy nie sprawdzam, zawsze sama na siłkę popylam jak jest najmniejszy ruch).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
W wielu miejscówkach wejdziesz na Multisporta, u mnie też jest, ale mi się nie opłaca bo jako osoba towarzysząca płacę 20zł mniej niż za normalny karnet, a na Multi jest tylko godzina zajęć.
Jak przedłużam non stop to mam 189zł/msc, normalnie jest za 230zł, więc fakt. Ale jednak kadra trenerska trafiła się bardzo dobra, i tyle, ile ja się od nich uczę, to przez żadną kwotę nie mogłabym określić.

Ja tam lubię czasem walnąć maksa, a tak nawet i dla szpanu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No i jak ja chodzę te 5 razy w tygodniu po 2h, to wychodzi 10h tygodniowo, co daje 40h miesięcznie, czyli mnie to kosztuje 4 złote i 73 grosze za godzinę. Fajek nie palę, pić nie piję, co by poszło na używki idzie na CF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
fsl
Widzę, że pasują Ci te typowo siłowe ćwiczenia - przysiady, snatche, cleany, PP, PJ - wróżę Ci bardzo dobrą przyszłość z takim podejściem! Tylko uważaj, żeby nie złapać kontuzji bo wtedy będzie dupa...

Jutro wpadam do Was do boxa na oly i kto wie może WODa też zrobie


NO TO JUTRO NA-KUR-WIA-MY STARYYY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium