SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Chyba każdego sportu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pracuj ciężej , bo będzie ban.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzięki wszystkim za posty. To nie tak, że sobie olewam te elementy, ale trenując z grupą jadę programem dostosowanym do grupy. Chodzę na gym skilla, trochę to pomaga, niby rok temu nie byłam w stanie się podciągać... ale widzę tę ogromną przepaść między oly a gimnastyką, kiedy na ciężkich liftach rozgrywam sobie WODy jak chcę a na innych próbuję bezskutecznie walczyć z wiatrakami. A siła sobie rośnie sama z siebie, plan dawno zakończony a ja sobie siekam PRy. Wydaje mi się, że nad siłą i dwubojem dużo łatwiej się pracuje, no bo przecież w internecie pełno jest planów, wystarczy wybrać i jazda. Słabe siady- priorytet na siady, martwy- analogia. A plan gimnastyczny? Nawet nie wiem jak można do tego podejść, bo robienie codziennie WODów z samymi WBS, BJ, pull upami i HSPU chyba mija się z celem. Nawet nie mam zbytnio z kim ustawiać się na takie treningi, bo wiadomo że na priorytet trzeba by odłączyć się od grupy przynajmniej na jakiś czas, a trenowanie solo jednak już mnie nie bawi. Dlatego zastanawiam się czy warto walczyć o coś co i tak cały czas będę kaleczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siemka, wczoraj:

6.12

Gymnastic Skill
Wall Climbs, Handstand Walk towards the Wall, Handstand Walk Side to Side

Handstand Walk 3xmax unbroken/3x6m


Conditioning
3' AMRAP:
Macho Man* 40/70kg
5 rund+ 2 PC
3' rest

3' AMRAP:
Macho Man 50/80kg
3 rundy+ 2 FS
3' rest

3' AMRAP:
Macho Man 60/90kg
2 rundy+ 2 FS

* Macho Man:
3x Power Clean+ 3x Front Squat+ 3x Push Jerk


Z chodzeniem zamiast się polepszać to robi się coraz gorzej. Kompleksy mega ciężkie, prostowniki mocno dokuczały, chyba jedna z niewielu rzeczy ze sztangą która niezbyt mi się podobała .



Pozdro





Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-12-07 07:29:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
10min po treningu na gimnadtyke wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jutro o 18:00 widzimy się na gym skill i dalej szlifujemy chodzenie na rękach

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj nie wiem, czy dam radę, ale postaram się wyrobić.


7.12

Isometric Exercises


10 rounds of:
15x Push-Up
10x Ring Row
5x Ring Dip



Jak widać, trening krótki ale dla mnie lekki nie był. Planki i jego dziwne konfiguracje a potem oczywiście część bez sztangi . Starałam się robić dobre pompki, na pierwszej serii faktycznie były ładne . Potem już siła uciekła i robiłam po trzy, ring rowsy były najlżejsze, dipy ciężkie po pompkach (na najcieńszej gumie). Cały czas się stresowałam że znowu wszyscy skończą, będą zamykać boxa, pogaszą światła a ja dalej będę robić . No i faktycznie spore opóźnienie miałam ale nie zamknęli mnie .



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siemanko, trening dzisiaj z rana:


A.
Every 2 minutes, for 10 minutes (5 sets):
20 Walking Lunges 24kg KBs in each hand

B.
Every 3 minutes, for 9 minutes (3 sets):
Dumbbell Floor Press x 6-8 reps
10/12,5/15kg
17,5/20/22,5kg x8

C.
For time:
30 Calories of Assault Bike
30 Thrusters 35kg

D.
Pull-Ups
Max reps:
Zielona x10
Fioletowa x8
Czerwona x5
CC 2x3

Negatywy (x3):
Czerwona
Fioletowa
Zielona

Ring Support
3x max


Wykroki już mnie wykończyły, naprawdę ciężko bo wchodziły tak na nogi jak na płuco. Wszystkie serie w około 45 sekund, jednak nie dało się odpocząć w nieco ponad minutę. Floor pressy robiłam rzadko więc najpierw trochę poszukałam odpowiedniego ciężaru. Ostatnia seria już ciężka, musiałam też poprosić trenera o podanie hantli.
Część kondycyjna króciutka ale wymagająca, do wyboru wiosło albo air bike, oczywiście wbiłam na to, w czym jestem słabsza i czego robię mniej- zajechało mnie totalnie. Thrustery 10/7/7/6, pilnowałam tym razem żeby nie wchodzić na palce na dole, z techniki jestem nawet zadowolona. Spokojna dogrzewka przed każdą częścią sporo daje.
Potem dodatek, gimnastyka- dzisiaj padło na podciąganie, stricty spokojny progres i potem drop na negatywy. Na koniec support na kółkach, jak już nie dawałam rady to opuszczałam się najwolniej jak się dało. Ogólnie to całkiem fajnie się trenuje z rana, nawet trochę ludzi było. Aha, części A-C są z Invictusa, ostatnia to moja wesoła twórczość .


Pozdro


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-12-09 11:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No siema, dzisiaj wpadłam na WODa drużynowego:


In teams of 2:

AMRAP 5':
Tire Flips ~70kg
ok. 30-35 metrów

3 RFT:
20x Deadlift 125kg
20x Synchronized Toes To Bar
20x Synchronized Burpee


Gimnastyka:
HSPU stricty max reps lekka progresja
Kipping HSPU max reps
Negatywy

Ring Dips Support+ negatywy
Ring Dips z gumami max reps progresja



Tire flips super, nigdy nie dotykałam wcześniej opony i pierwszy rep okazał się bardzo trudny, myślałam że nie dam rady ani jednego ale potem troszkę wprawy złapałam i szło. Robiłyśmy z koleżanką na zmianę po jednym,
WOD był fajny, troszkę ciasno na sztandze i zaszalałyśmy z obciążeniem (bo przecież tylko 62,5kg na osobę wyszło) ale odczucie nieco inne niż jakbym robiła faktycznie solo tym ciężarem- było gorzej niż zakładałam.
Na drugiej rundzie do synchro T2B doszły też synchro przekleństwa, zanim wbiłyśmy się w rytm to chyba więcej no repów było niż tych które uznałyśmy . Burpee szły spoko. Generalnie skończyłyśmy ostatnie (głównie przez moje kaleczone T2B) ale była fajna zabawa.
Gimnastyka na spokojnie, staram się wyczuć najlepsze ustawienie rąk, tułowia względem ściany i nóg do kippingu, przy dipsach z kolei przede wszystkim ręce bliżej ciała, bo lubią uciekać.



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siema.

A.
Snatch Technique – work up to a reasonably heavy weight that you can handle with proper technique

Power Snatch+ Squat Snatch
25/30/2x35/2x40/2x45/50kg

B.
Five rounds for time of:

3 Power Snatches (heavy) 45kg
12 Pull-Ups
CZAS 11:45

C. (gimnastyka)
Five rounds of:
5 Banded Strict Ring Dips+ 5 Push-Ups



Snatche okej, na 50kg już nie idealnie ale do siadu zrobiłam 3 podejścia. Tak więc na workout wrzuciłam 45kg i szły jedynkami nawet dobrze. Podciąganie słabo, odbębnione i uznałam to już za zaliczone pod gimnastykę . Zostało po tym trochę czasu więc poleciała praca pod dipsy, niedużo tego ale okropnie mnie ręce bolą (chyba po sobocie ).


Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium