SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Mam lepsze, z dzisiaj.
Po treningu zamówiłam sobie w barku na siłowni latte i jak czekałam instruktorka mnie zagadnęła czy kupuję białko. Ja nie, że kawę i że w sumie próbuję ograniczyć, ale jak się odchudzam to mi ciężko, bo to jedyny deserek, na co padło z zaciekawieniem
- a odchudzasz się?
- no tak (lekko zdziwiona)
- no i jak ci idzie?
- eee, aaa (w zupełnym szoku), dobrze?
- no to fajnie

Zabijcie, nie wiem czy ja nie dospałam, czy ona


Plus latte.
Miska zmieniana trzy razy. Przewaliłam węgle, bo miało być zupełnie inne menu, ale a) dostałam wiadro malin od sąsiadki prosto z działki, b) przypomniałam sobie że mi się moczy fasolka na pasztet ovejkowy i musiałam go zrobić, a jak zrobiłam to spróbować i się węgle przedobrzyły.
Ovejka ja Cię kochana uwielbiam pasjami, ale jak Ty mi jeszcze raz taki numer wytniesz, to ja Ci loczki chyba przystrzygę
Napisała jak wół w przepisie:
"NIE MOŻNA ŻAŁOWAĆ PRZYPRAW"
po czym
"Sami się zdziwicie ile strączkowe ich pochłoną"
oraz że pieczenie załagodzi smak surowej masy, więc masa ma być wyraźna
i jeszcze w etapach, że dodajemy "duuuuuuużo przypraw".

I ja głupia, nie bacząc na rysunek w profilu, uwierzyłam temu wilku w owczej skórze Owieczka, co to kurcze, zemsta za Szewczyka Dratewkę? Toż on nawet ze mną w 10 pokoleniu nie spokrewniony
Nie wiem jak ja to będę jeść. Nawet śmietaną nie mogę sobie polać, bo mam tłuszcze przycięte

Zemsta Ovejki, voila:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Krewetko czyli masz przyprawy z pasztetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15601
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
łoo, Krewetko, a Ty się odchudzasz w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1327
hehe, krewetko z tego co piszesz to wokół ciebie sami zakreceni ludzie :D jak nie sasiad to instruktorka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4467
Eh tak to masz, ty wegle przewalasz a ja ostatnio nie mogę dowalić
a z tą trenerką to dobre, chyba niedospała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Moonka, faktycznie, czasem jest wesoło
syla, ja też nie mogę, dlatego przewaliłam
Ciężko mi się liczy tą miskę, dużo prościej LC. Nie chcę sięgać po zboża, więc ładuję się w strączki, co mi od razu zmienia białko i wszystko się rozjeżdża
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

Wiecej