SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229875

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
smakowicie ten Twój łosoś wygląda

i kapucha tyż

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moje standartowe połączenie w domu zawsze jak była ryba to kiszona kapusta do tego, i jakoś to dla mnie najlepsza sałatka do ryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
musze wyprobowac polaczenie lososia z kapucha ( mam wreszcie wlasnej roboty bo dla mnie to zawsze z koleii losos wiaze sie ze szpinakiem a tym czasme juz od 3 dni mecze jarmuz - jakos tak srednio mi podszedl - mzoe dlatego ze zrobilam go tak jak szpinak, ale nie mialam innego pomyslu

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques
w domu zawsze jak była ryba to kiszona kapusta do tego


Tez mi sie z dziecinstwem kojarzy. Mielismy na osiedlu taki bar rybny ala tawerna z sieciami rybackimi na suficie drewnianymi lawami... Fajny byl Jedyna ryba jaka strawialam to wlasnie tam - na papierowej zatluszczonej, osolonej tacce, filet w grubej panierce, w towarzystwie frytek i wlasnie kiszonej

piatek, trzynastego





cukier i smietana na oko, w kupnej surowce
mleko do kawy - wczoraj w ramach dnia wysokiego sobie zrobilam i dzis normalnie jazda jak u narkomana :-/

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-01-13 20:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mi o tym ze 13 dopiero uwiadomili w wiadomościach TVN, ale haha prawie na mnie dziadek wjechał samochodem wczoraj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques dobrze, że prawie :uff:
Ja zwracam uwagę z przekory Jak jest jakiś zabobon to się stosuję wiernie, tyle że w przeciwnym kierunku Czarne koty uwielbiam pasjami, czerwonych majtek nie miałam na żadnym egzaminie, a pod filary w centrum miasta, pod którymi rzekomo nie wolno u nas przechodzić w okresie przed maturą, bo się nie zda, poszłam się przejść dokładnie dzień przed, itp.

Dzisiaj zaliczone aeroby - 20 minut. Rozpiski nie robię, bo byłaby kompletnie bez sensu. Miały być interwały, ale jakaś przetrącona jestem. Tempo miałam żałosne, wciąż się zamyślałam, trzy razy zapomniałam podbić obciążenie i podnosiłam w ostatnich sekundach, no żal wspominać. Raz że jestem trochę nie wyspana, dwa szłam bezpośrednio po masażu, więc się wyleżałam 40 minut i jakaś taka rozkojarzona potem byłam, do tego obok pedałowały jakieś emeryckie egzemplarze, to też się chyba bezwiednie dopasowałam. Tak potem myślałam nad tym i kurcze to ma sens. We czwartek miałam zayebiste tempo; na orbiego obok wskoczył gość, który jest chyba spokrewniony z królikami Energizera i jak on tak dawał do pieca, to i mi się od razu szybciej biegło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Zdrowa konkurencja była na orbim, ależ Cię pan zmotywował

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
buhahaha kto idzie ćwiczyć po masażu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
emeryckie egzemplarze
gość, który jest chyba spokrewniony z królikami Energizera


Ty to jestes krewetka krasomowczyni! sie usmialam do łez

apropos masazyku, tez niedlugo sie wybieram i dzieki obliques za ten komentarz, bo nie recze ze nie poszlabym przed treningiem

u krówek móżdzek większy, ale chyba pusty w środku

Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-01-14 16:01:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium