logo
zamknij zamknij

DREWNIANY CZŁOWIEK

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5026

0 5 0
napisał(a)
PimpeK35
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5712
A ja uwazam, ze 30 minut dziennie ze slownikiem ortograficznym takze bardzo podnosi poziom umiejetnosci ;)

Nie moglem sie powstrzymac ;P
napisał(a)
Mr.RAD
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
No wiem że wale byki ale nie jestem tu po to żeby gadać o pisowni.
napisał(a)
_radek
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1812 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35238
To że nie ma znaczenia ile się ćwiczy, ale jak to w pewnym stopniu racja... ale czasu nie przeskoczysz, no i jak Cię nie widziałem to ten czas jest jedynym wyznacznikiem twojej wiedzy jaki można stosować, tyle że to ty pierwszy się zapytałeś co ćwiczę
Nawet z niedoświadczonym partnerem trening może dać dużo... na pewno ten partner umie więcej od manekina... jak mam rano 30 minut poświęcić na trening to osobiście wolę sobie pobiegać... albo trening przedłużyć i pójść na basen
Co do pisowni to można tak zrobić że podkreśla błędy, to pomaga dzięki temu da się czytać to co ja piszę

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

napisał(a)
Mr.RAD
Początkujący
Sparing z nie doświadczonym partnerem daje dużo, gdyż możesz poćwiczyć techniki które z bardziej doświadczonym partnerem Ci nie wychodzą. Trening techniczny z niedoświadczonym partnerem nie daje Ci zbyt wiele bo musisz go uczyć cały czas i eliminować błędy. Co do basenu czy biegania. No proszę Cię, to są treningi kondycyjne, wydolnościowe, w basenie możesz rozwijać też szybkość a trening na drewnianym jest treningiem technicznym rozwijającym umiejętności podobnie jak „walka z cieniem”. Jeżeli dla Ciebie trening na siłowni, bieganie, i trening techniczny jest tym samym to nie wiem czy ta dyskusja ma sens.
napisał(a)
_radek
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1812 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35238
Nie napisałem że to jest to samo, tylko jak nie można popracować z partnerem nad techniką i worek nie starcza to wg mnie lepiej pracować nad siłą, kondycją, szybkością, albo walka z cieniem.
Trening taki jest dopełnieniem treningu technicznego, cały czas przecież nie pracuje się tylko nad techniką

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

napisał(a)
Mr.RAD
Początkujący
Zgadza się, nie wolno wyeliminować treningu siłowego. Nie wolno też zaniedbać kondycji. Podobnie jak treningu technicznego. Ale trening 2 czy 3 razy w tygodniu na sali w klubie nie wystarcza jeśli chodzi o technikę. Zwłaszcza ze na sali w klubie nie robisz samej techniki. A mimo wszystko odpowiednie umiejętności techniczne są bardzo ważne. Drewniany człowiek jest dobrą alternatywą.
napisał(a)
mmarcinn21
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1732
właśnie to jest prawda co powiedział mr.RAD

Zmieniony przez - mmarcinn21 w dniu 2009-01-27 18:31:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickboxing w Lodzi

Następny temat

Gdzie MMA/KICKBOXING/K-1 we Wrocławiu?

Mleka roślinne - porównanie okiem dietetyka

Najlepsze smaczki z FIWE 2017

Cel treningowy - konieczny aby rozpocząć przygodę z siłownią

09-10.09.2017 GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - WYNIKI

Ćwiczenia pomocnicze do przysiadu

Leksykon suplementacji: Witamina K2

Musli - porównanie okiem dietetyka

Dagmara Machij znów wolna!