SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DPMT - Dag - przebudowa v.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
17.05.2018 - DNT
Napoje: woda, kawa, pepsi zero
Suple: euthyrox 50; Se, Fe, wit. B; ahwaganda
Odczucia cielesne: jako tako, nogi ok, place spuchniete
Miska: nieliczona, wg zalozen
1. Jajo kurze Chleb pestki dyni, banany suszone Boczek smażony
2. jablko
3. gulasz wieprzowy okon w sosie bulgur brokuly
4. 2 batony

Suszylo mnie strasznie - od rana do 16 wypilam chyba z 5 litrow wody, a ze bylam w Marianskich Lazniach, to latalam z buteleczka do gazowanego zrodelka.

18.05.2018 - DNT - to co na razie
Napoje: woda, kawa, cola zero
Suple: euthyrox 50; Se, Fe, wit. B
Odczucia cielesne: calkiem dobrze
Miska: musze przetrwac
1. Jajo kurze Chleb pestki dyni, banany suszone Boczek smażony
2. baton
3. burger king: salatka z grilowanym kurczakiem (sos cezar), krazki cebulowe

Mala pchelka niestety miala zabieg - niby z okiem ciut lepiej, ale za malo na tydzien leczenia - ma zalozona soczewke kolagenowa i zszyte 3 powieki - teraz modlitwy, aby rogowka sie odbudowala. Jedyny plus, ze prawe oko calkiem ok i zabieg trzeba bylo zrobic tylko na jedno. Juz wieczorem poprzytulam. Dziecko wlasne tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Z tymi stopami to bardzo ladnie powiedziane- ale to prawda. Ja sie staram chociaz rolowac tyle o ile.

To Ty w Czechach jestes? pewnie fajnie. Ale rozumiem ze sie cieszysz z powrotu do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Ano, w Czechach bylam Mamy tam co 4 lata taki nasz sped branzowy.
Z jednej strony odetchnelam i nawet sie wyspalam, z ludzmi pogadalam, ale pora wykorzystac nabyty zapal na robote na miejscu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
doszedl jeszcze baton i bagietka z rostbefem i jajkiem
to juz raczej na dzis wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
19.05.2018 - DT1/2 - konie
Napoje: woda, kawa, pepsi zero
Suple: euthyrox 50; tyrozyna, Se, Fe, wit. B, C, D+K; ahwaganda, Mg, Zn, Ca, diosmina
Odczucia cielesne: jestem pod duzym wrazeniem - nie spuchlam w trakcie podrozy, z rana 66,8 kg
Miska: dzika, chyba w ryzach kcal, nie pamietam

20.05.2018 - DNT - chcialam na silke, ale czuje po koniach barki, kaptury i odpuscilam; aktywnosc w ramach odgruzowywania mieszkania po blisko tygodniowym wyjezdzie
Napoje: woda, kawa, pepsi zero
Suple: euthyrox 50; tyrozuna, Se, Fe, wit. B, C, D+K; ahwaganda, Mg, Zn, Ca, diosmina
Odczucia cielesne: ok, 67,3 kg z rana
Miska: na plus
1. Grejpfrut Kabanos serek waniliowy kozi
2. Sauce Zero Olej sezamowy Weider Vegan Jagły dmuchane Jabłko
3. Skrzydło kurczaka Jabłko Korniszony
4. Grejpfrut Orzechy nerkowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
20.05.2018 - DNT
Napoje: woda, kawa, pepsi zero
Suple: euthyrox 50; tyrozyna, Se, Fe, wit. B, C, D+K; gotu, backopa; ahwaganda, Mg, Zn, Ca, diosmina
Odczucia cielesne: spuchnietawa, 68 kg z rana
Miska: na minus i nie chce mi sie jesc
1. Sauce Zero Olej sezamowy Weider Vegan Quinoa
2. Mięso z piersi indyka Wakame Grzyby mun Pedy Bambusa Olej sezamowy Makaron ryżowy Ćwikła
3. Skrzydło kurczaka Jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A ta pozycja nr. 2 z miski to co za czort - szczególnie ta ćwikła w tym zestawieniu wygląda jakoś niepołączalnie jak dla mnie. Co to była za potrawa - pochwal się.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
ee, no to tzw u mnie indyk chinski, czyli smakowo ma byc cos jak chinsko-japonskie - wakame japonskie, ale potrawa z przyprawa chinska 5 smakow; a do tego cwikla z chrzanem ze sloika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No i jasne. Bo już myślałem że coś z niej pichciłaś, smażyłaś, piekłaś czy tam gotowałaś - jakoś mi to się nie kleiło.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Sniezka, mama w walce o figure

Następny temat

De Luxe Whey - nowinki od Activlab - WPC+WPI bez zbędnych dodatków!!

WHEY premium