SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO TYCH CO NAPRAWDE WIEDZA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Czytam wwwszystko na tym forum juz jakis czas.Zdecydowalem sie na 6 tyg cykl deca i winstrol depot.Wiem,ze po cyklu powinienem wziazc clen i clomid,nie wiem jednak jak.Wielu zapewne odesle mnie do archiwum twierdzac ,ze mnostwo tam tego,wiec powiem od razu:SZUKALEM!!!Przyznam,ze sporo tego ale wlasnie dlatego jestem zdezorientowany.Zreszta duza czesc artykulow na ten temat ogranicza sie do lakonicznego stwierdzenia"poszukaj w archiwum"Dla laika takiego jak ja dosc trudna sprawa jest wyselekcjonowanie z tego koktajlu informacji czegos,co rzeczywiscie bedzie prawidlowa rozpiska.Tym samym prosze znajacych sie na rzeczy(z zycia a nie tylko z forum jak ja)o dokladne rozpisanie co i jak brac po cyklu,kiedy,jakie dawki itp istotne informacje.To bedzie moj pierwszy cykl(200DD/tyd i 150WD/tydz)reszte inf.o mnie jest w profilu.Jeszcze raz prosze zorientowanych o dkladne rozpisanie.THX.

mars

mars

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Clomid 50mg dziennie przez 10-14 dni w jakies 10 dni po ostatnim strzale deci.
Clenu nie bierz bo cie niepotrzebnie odwodni, za to uzyj kreatyne.


-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Mam wobec tego pytanie:Czy CLEN ma tylko za zadanie odwodnienie organizmu?Do tej pry myslalem ,ze jest dobrym srodkiem na spalenie tluszczu.Czy ma jakies funkcje/wlasciwosci podtrzymujace mase(redukujace spadki)?Czy ma jakis wplyw na sile?W jednym poscie na tym forum przeczytalem,ze clen podniosl piszacemu ow post sile i nieco mase.Interesuje mnie wiec co tak naprawde daje jego uzycie,czego sie mozna spodziewac i jak w moim wypadku go dawkowac.Nie jestem fanatycznie nastawiony na jego uzycie,niemniej chcialbym poznac nieco rzetelnych informacji na jego temat.Dziekuje za poprzednia odpowiedz.
Pozdrawiam.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Widze Marcin, ze wciaz nie znalazles satysfakcjonujacej odpowiedzi wiec dodam cos jeszcze od siebie.
Zadaj sobie pytanie co jest Twoim priorytetem, czy utrzymanie maksymalnej masy po cyklu czy jak najszybsze przejscie do fazy spalania tluszczu i robienia definicji ? Biorac pod uwage nasza dotychczasowa rozmowe mysle ze bardziej zalezy Ci na definicji (dobor srodkow w cyklu tez o tym swiadczy) wiec proponuje Ci zebys "wszedl" na clebuterol zaraz po cyklu.

Odpowiadajac na Twoje pytanie, clen nie ma za zadanie tylko odwodnienie organizmu. Srodek ten wykazuje tez wlasciwosci anaboliczne, ktore czesciowo powstrzymuja spadki w momencie odbudowy rownowagi hormonalnej po cyklu. Druga rzecz, clen rzeczywiscie odwadnia poprzez zwiekszenie Twojej temperatury, a co za tym idzie wieksze wydzielanie potu podczas wysilku fiz.
Mam nadzieje ze juz wszystko jasne, jesli masz jeszcze jakies pytania to wal smialo.

P.S.
Lifter, skladam drugi cykl "extra burning" Jak bedzie gotowy to wysle Ci do konsultacji


Pozdro
Ted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ted ma racje, clen jednak ma tendecje do odwodnienia dlatego wielu "szczuplaskow" nie powinno go stosowac po cyklu.
Ted czekam i chcialbym wiedziec czy te ziola ode mnie ci troche pomogly??

-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Lifter dzieki, pomogly. Dzialaja rewelacyjnie, lepiej niz sylimarol
P.S.
You have new mail.


Pozdro
Ted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Czy mam pytania?Jasne,wg.zasady im wiecej wiem tym wiem mniej.Na poczatek to macie obydwaj odemnie po sogu.DZIEKI.Pytasz ted o priorytet,juz odpowiadam.Jak widac za treningi wzialem sie dosc pozno,tak wiec nie mierze raczej na zawodnika.Owszem,chce byc nieco wiekszy niz obecnie ale jednoczesnie chcialbym by bylo widac nieco zarys miesni.Jakas idealna definicja,separacja itp nie sa jednak na pierwszym miejscu,niemniej podkresle,ze chcialbym by bylo wiadomo,ze ta masa to nie wytwor ciagniecia pluga,tudziez innych"rozwijajacych zajec"a efekt cwiczen.Tak wiec chce wygladac na cwiczacego.Co do tego odwadniania,to,heheh,Lifter,spojrz w moj profil.Jak widac do szczypiorow nie naleze,hehe.Wiec raczej bez obawy,ze uschne na wior.Na dzien dzisiejszy to chialbym wazyc jakies 115/118kg,majac widoczne miesnie(niekoniecznie wystrzeliwujace spod skory,ale widoczne)Interesuje mnie obwod klatki(wszystkie dane w przyblizeniu)135/140 biceps ok50(marzenie)ale 48 mnie zadowoli(heh,smiale,wiem)udo mogloby byc 72,lydka z 43/45 i talia ze 100(jest wiecej qrwa,heh)mniej pewnie nierealne.Powiedzcie mi prosze ile z tych zalozen moge osiagnac na tym cyklu?wiem,wiem,genetyka,pytam jednak orientacyjnie.A co do sily to interesuje mnie 170 w lezeniu,180/190 przysiad i martwy z 220.Realne po jednym cyklu(tym,ktory zamierzam) przy naprawde ostrych treningach?A wracajac do tematu,to jakich spadkow moge sie spodziewac i ile moze pomoc clen,clomid?Piszesz Ted o dzialaniu anabolicznym clenu,czy mam rozumiec,ze dzieki niemu moge poprawic sile lub mase juz po cyklu?Czy tez tylko spowoduje opoznienie badz wyeliminowanie spadkow?Interesuje mnie tez ile z tego naprawde "musi"zleciec,czytalem,ze po dece spadki sa sladowe.A jakie po winie?Kurde,wiem,ze zasypuje was pytaniami,ale w miare mozliwosci odpowiedzcie na wszystkie.Wiem,ze to potrwa.Nie moge w zamian podzielic sie wiedza,bo z tematu jestem zielony ale obiecuje inf.o osiagnieciach(postepach)w trakcie i po cyklu.Namieszalem troche tematycznie tymi pytaniami,istny koktajl,wierze jednak,ze wam nie nastrecza klopotu i jeszcze raz prosze o odpowiedz na wszystkie(jesli sie uda)Dzieki.
Pozdrowienia dla was(lifter,ted)
ps.Cieszy fakt,ze nie laduja mi sie w posta 15letni znawcy,ktorzy temat znaja tylko z zaslyszanych opowiesci.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Wiesz to jest wedlug mnie lekki cykl, i przy twojej wadze podniosl bym dece do 400mg na tydzien i pociagnal tak przez 6 tyg a w 7i8 po 200mg na tydz, wino jest ok.
Musisz sie zdecydowac czy chcesz robic rzezbe,sile czy mase.
Do pewnego stopnia mozesz to w jakims tam sensie polsczyc ale jak wiesz nie mozna trzymac dwoch srok za jeden ogon.
Co do soiagow po cyklu to wagowo mozesz podejsc i te 10kg ale watpliwe zeby wymiary az tak sie zmienilya tym bardziej sila.
Bylo by lepiej gdybys zainteresowal sie periodyzacja treningu i sprobowal po kolei osiagnac wytyczone sobie cele.
Jesli chodzi o odwodnienie to mozesz miec i 150kg a i tak stracic duzo wody i glikogenu z miesni i czuc sie sflaczale i slabo po cyklu zamiast wlasnie utrzymac to co dobyles.
Zreszta czytalem rozne materialy o clenie i tak na prawde zeby uzyskac widoczny efekt anaboliczny trzeba by uzywac dawek grubo przekraczajacych 0.5 grama takie cos to prawie pewna smierc lub powazne klopoty kardiologiczne.
Wracajac do sily to przy twojej wadze powinenies miec takie wyniki naturalnie, ale na to trzeba poswiecic czas i uzyc odpowiedniego treningu.
Jak cos to pytaj smialo.


-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mars, moze zrob tak, po cyklu wez kreatyne, zminimalizujesz przez to spadki. Potem zastanowisz sie co chcesz robic dalej, jesli bedziesz zadowolony z takiej sylwetki to po sprawie. Jesli bedziesz chcial podrzezbic to wtedy siegnij po clen. Powiem Ci tak, stosowalem clen i nie jest to cudowny srodek na spalenie tluszczu, ale w moim wypadku sprawdzil sie wysmienicie w polaczeniu z ECA (2 tyg clen/ 2 tyg ECA). Nie wspomne juz o T3 ale to juz wyzsza szkola jazdy, no i przy takiej predkosci wieksze ryzyko Wiem, wiem, Lifter zaraz doda ze to pikus przy DNP ale ja po ten s.h.i.t. nigdy nie siegne

Pozdro
Ted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Wychodzi wiec na to,ze z clenem moge sie powstrzymac,jesli dobrze rozumiem,a clomid tak jak pisaliscie wczesniej,czy tak?Kreatyne juz wczesniej bralem kilkakrotnie i na mnie raczej nie dziela,jesli juz ,to sladowo.Moze przez to,ze pierwszy cykl kreatynowy zrobilem bodajze w drugim miesiacu treningu,kiedy organizm rozwijal sie bez wspmagania.Wiecie jak to jest,zaczynalem sam w piwnicy atakowany ze wszad reklamami CUDOWNEGO SUPLEMENTU i wzialem ja z nadzieja,ze szybko stane sie THE BEST,heh.Wtedy jeszcze wierzylem we wszystko co wyczytalem w kulturystycznych magazynach.Pozniej zaczalem lapac,ze niektore artykuly wzajemnie sie wykluczaja.Wracajac do tematu,pozniej tez jeszcze stos.kreatyne ale jedynym efektem bylo wyrazne uszczuplenie budzetu.Jednak,skoro radzicie,wezme,tylko napiszcie ile i przez jaki czas,bo to co na opakowaniu i w folderach budzi moja watpliwosc.Firme tez mozecie polecic.Co do osiagow silowych,to wiem,ze nie rzucam na kolana,dlatego sie zdecydowalem na kox.Piszesz lifter,ze slaby cykl.Wiem,czytalem gdzies,ze deca naprawde widoczny efekt przynosi przy dawkach 400/mg na tydzien.Czytalem tez rozwniez,ze na pierwszy cykl dawka 200/mg jest calkowicie wystarczajaca bo z wieksza organizm i tak nic nie zrobi.Jak widac niezly bajzel informatyczny.Co do wina,to tez spotykalem sie z roznymi opiniami 50mg/co drugi lub codzien.???Mysle jednak ,ze co drugi.Napisze teraz cos,co pewnie was rozsmieszy:Zdecydowalem sie na taki lekki cykl bo chcialbym by moja "przygoda'z koxem ograniczyla sie do minimum.Tzn.chcialem zrobic ten cykl co pisalem,a nastepny tez z deca i wina tylko deca wlasnie 400/mg na tydzien.O zamierzeniach(celach)juz pisalem.A,wlasnie,nie napisalisci mi ile orientacyjnie spadnie po cyklu masy i sily,zakladajac,ze po cyklu bede chcial utrzymac to wszystko nie rzezbiac sie za bardz.Mam tez pytanie co do aerobow w czasie trwania cyklu.Skakam z tematu na temat.Co do tych moich cykli to chialbym abyscie ocenili je ewentualnie skorygowali badz przebudowali od podstaw.Jestem otwarty na wasze sugestie.Wiec jak z tym deca w pierwszym cyklu.Gdyby trzeba bylo 400mg/na tydz to taka ilosc tez posiadam.A dlugosc cyklu?Jak widac sam juz nie wiem czy 200 wystarczy czy podniesc razy 2.Zastanawialem sie tez nad uzyciem po cyklu ALC z OLIMPA.Przydatny czy raczej strata kasy?Jesli mozecie,to napiszcie jaki mam zrobic ten pierwszy cykl,co stosowac w trakcie a co po nim(rodzaj,dawki itp.)Dobrze by bylo gdyby to nie zmuszalo mnie do zastanawiania nad obrobieniem fortu KNOX a wystarczyly skromne zarobki bez zaciagania kredytu.Zapytalbym tez o trening,ale pewnie przesadze doprowadzajac was do bialej goraczki,jesli tak,to tego pytania nie bylo.
DZIEKUJE za poprzednie odpowiedzi.
(ps.mam nadzieje,ze kiedys osiagne prynajmniej zblizony poziom wiedzy.Teraz pewnie was ubawilem bo to pooooootrwa.Heh.Nara)
pozdrawiam.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mars, po kolei. Z clenem wstrzymaj sie, zobaczysz czy bedziesz zadowolony z efektow po cyklu. Clomid zaleznie od deki, jesli bedzie max 200mg to moim zdaniem wystarczy 10dni po 1 tabsie. Jesli zdecydujesz sie na 400mg deki to raczej wez 5dni po 2 tabsy a potem 10dni po 1. Co do dawkowania kreatyny to nie wypowiem sie bo... nigdy jej nie stosowalem zawsze po cyklu bralem clen. Zadaj pytanie w suplementach, tam jest kilku extra "boldow" to na pewno rozpisza Ci taki cyk kreatynowy ze tym razem podziala
Co do cyklu, jesli to jest Twoja pierwsza przygoda to optowalbym za mniejszymi ilosciami, zobaczysz jak zareaguje organizm. Wez 200mg deki na tydz i wino co trzy dni ( co juz i tak jest duzo dla beginera, np wg Ed-a).
Co do spadkow, zasada jest jedna, im wolniej zrobisz mase tym bedzie lepszej jakosci a co za tym idzie bedzie trwalsza. Jestem sklonny stwierdzic ze przy takich dawkach SAA i prawidlowej suplementacji (w trakcie i po cyklu) spadki beda znikome.
Aeroby, wg uznania, jesli zauwazysz ze najszybciej na cyklu rosnie ci obwod pasa to bedzie juz za pozno
O ALC zapytaj w suplementacji, rowniez nie mam doswiadczenia z tym suplementem. Natomiast w Twoim wypadku szczerze polecam, bialko hi-teca 90%, serwatke, np Phytochema, aminokwasy calodzienne i BCAA, no i czyste zarcie, o gainerze zapomnij bo przerobi Cie na tucznika
O trening raczej nie powinienes pytac, zakladam ze ktos kto siega po SAA ma za soba conajmniej kilkuletni staz trenigowy i ma o nim pojecie. Zasada jest jedna, mniej powtorzen, wieksze przerwy, wieksza dokladnosc, i ... ogromne ciezary
Uwazaj tylko na stawy bo stanozolo naprawde daje niezlego kopa
No to krzyzyk na droge i pisz o efektach



Pozdro
Ted
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol i tesciu na rzezbe

Następny temat

HELP ME !!!!!!!

WHEY premium