SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DONIESIENIA Z KONGRESU IFBB W BAKU

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
IFBB na kongresie w Baku podjęła następujące decyzje:

1. Wprowadzenie nowej konkurencji - MODELKI BIKINI
dla kobiet o zgrabnej sylwetce, prowadzących sportowy tryb życia i odżywiania się.
Kryteria oceny: proporcje ogólne sylwetki, jędrność ciała, zdrowy wygląd, uroda, oprawa (makijaż, fryzura, przygotowanie skóry).
Zabronione: definicja i głęboka separacja umięśnienia, głębokie odtłuszczenie ciała i jego "twardość" z widocznymi szczegółami mięśni.
Przebieg konkurencji: dwie rundy pierwsza T-walking i ocena sylwetki w postawie przodem i tyłem.

2. Zmiana kategorii wzrostowych w Kulturystyce Klasycznej
dotychczasowe: 170, 175, 180 i +180
zastąpione zostały: 168, 171, 175, 180 i +180

3. Fitness Sylwetkowe kobiet
Wprowadzenie T-walking w finałowej rundzie.
Skasowanie rundy stroju jednoczęściowego !!!

4. Zmiana przebiegu i oceny rundy finałowej w Fitness (tzw. "gimnastycznym")
W finale zawodnicy rozpoczynają z zerowym kontem punktowym.
Finał przebiega w dwóch rundach: program dowolny i ocena sylwetki.
Wynik rundy oceny sylwetki mnożony jest x 2.
Poprzednio runda programu dowolnego w dniu rozgrywania finałów w ogóle nie była oceniana.

źródło informacji: **********
artykuł Andrzeja Michalaka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Imho bardzo dobre posunięcie.

Ucywilizuje troche kulturystykę i pozwoli sie identyfikować z zawodnikami ludziom nie planującym dopingu/ciężkiej suplementacji.

Byle by nie przekroczyli granicy i nie zrobili z tego wyborów miss w wersji męskiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Niedlugo zostanie rowniez wprowadzona nowa dywizja kobiet Women's Physique Division, ktora docelowo ma zastapic kulturystyke kobiet. Prawdopodobnie sa to juz ostatnie chwile w tej branzy kulturystek. Zmiana wchodzi w zycie od 2011 najpierw NPC w USA i IFBB Pro League, a to pociagnie za soba poszczegolne federacje w innych krajach.

Kolejna zmiana ma byc wprowadzenie Men's Physique Division, co bedzie odpowiednikiem bikini kobiet, tyle ze dla panow. Harmonijna, estetyczna, wyrzezbiona sylwetka z delikatnie rozbudowana muskulatura. I uwaga rozmiar nog ma nie byc brany pod uwage! NPC w USA rusza z ta dywizja rowniez od 2011, zaczyna rozdawac karty pro i wprowadzac zawodnikow na sceny zawodow profesjonalnych. Na zmiany w Europie i innych krajach poczekamy pewnie troszeczke dluzej. Ostatecznie jednak kraje powinny zapewnic chetnym mozliwosc zdobycia karty PRO. Jezeli wiec wygladasz tak jak panowie ponizej byc moze kiedys staniesz na scenie Mr. Olympia!

















Zmieniony przez - scR w dniu 2010-11-11 11:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
pewnie ten wiekszy byl zly dlaczego nie ja

ale imo fajna sprawa takie zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
winko bija ci delikatnie zbudowani chlopcy ale mniejsza o to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
o juz znalazl sie specjalista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
To moze być ciekawe te Men's Physique Division

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Jak dla mnie to poproszę tego pana w zielonych szortach z nr 56 - miodzio. Proporcje, harmonijne umięśnienie, zajefajne łydki i ten kilkudniowy zarost...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731587
Z tego glupawego programu ktory leci na MTV Jeresey Shore mogliby prawie wszyscy startowac w tej nowej konkurencji...
Jak dla mnie bez sensu, i jeszcze rozdawanie kart pro i rywalizacja na scenie Mr.O...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
Masakra
wiele sie zmieni

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
Delikatna muskulatura?Przecież niektórzy z nich są do***ani jak co niektórzy amatorzy Ja się spodziewałem jakichś fitnessów.....

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
od pasa w gore kulturysci i nozki wykalaczki... tak to ma wygladac? zalosne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2011

Następny temat

Bronzery są zakazane albo NIE!!!

WHEY premium