SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 630195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
juz lepsze efekty moxna osiagnac sama dieta bez brania tej trucizny dobrze sie zastanow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Zostawię to bez komentarza :)
Jesteśmy w dziale doping. To czy Ty zrobisz to z DNP czy bez to Twoja sprawa.
3

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1868
Tak to jest dzial doping, ale po twoich postach widać ze kompletnie sie do tego dzialu nie nadajesz, a piszac ze trening I miche masz ogarniete...nie ośmieszaj się. Szczerze to nie lubie takich typkow jak ty, waszego podejscia, kiedys byl tu taki jeden podajacy sie za modela ktory potrzebowal (jego zdaniem) testa trenu antka gh I innych peptydow zeby dobic do 40w lapie zeby dobrze wygladac na reklamie gaci bo nie chcialo mu sie michy trzymac a trening to najchetniej raz na tydzien by robil I to nie za ciezko. Nie cierpie leni,a lenistwem jest to co ty robisz, bo zaloze sie ze nie trenujesz zresz chipsy I cieszysz sie ze kg na wadze ida w dol na dnp
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
A ja nie lubie takich typów jak Ty, nie wiedzą jak wygląda mój trening, nawet nie kojarzą kogoś takie jak Sheiko a i tak będą p******ić bez sensu, nie mam nawet ochoty z Tobą o tym pisać ;)

Siedzisz gdzieś u mnie w chacie ? lodówce ? że się wypowiadasz na temat tego co jem ? Idź zajmij się czymś bardziej pożytecznym ;)


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-04-13 11:43:10
3

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1868
Wiem dobrze jak wyglada twoj trening I twoja micha, zalaczone przez ciebie zdjecia mówia wszystko. Wygladales jak prosiak teraz wygladasz jak mniejszy prosiak. Tyle.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
I gitara, wiesz gdzie mam Twoje zdanie wiec .. ;) Trzymaj się, pozdrawiam.
4

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Cayek
Boczki to słaba wrażliwość insulinowa. W jego przypadku nie słaba lecz beznadziejna. Bez dopalenia tego nawet nie myślałbym o jakiejkolwiek masie.


Hormony są w porządku, lek który biore wziewny na astmę regularnie, powoduje otyłość brzuszną i odkładanie się tłuszczu w okolicach klatki piersiowej i własnie boczkach, we Wtorek mam umówioną wizytę i będzie zmienione na doraźnie prawdopodobnie Ventolin :)

I też tak myślę, bez konkretnego docięcia za masę się brać nie będę.
2

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663976
Panowie proszę skończyć spamowac
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1868
Brak slow. Przepraszam za spam, po prostu widzac takich idiotów noz sie w kieszeni otwiera. Potem taki duren bedzie gral znawce I doradzal ludziom


Zmieniony przez - s1988 w dniu 2018-04-13 12:10:04
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Żadne leki na astmę nie przyczyniają się do otyłości...Sorry, ale pieprzysz głupoty. Krzywej insulinowej, glukozy itp. na 100% nie robiłeś. Łodzianin, co to się teraz stało? Kiedyś dawaliście zakazy na zaglądanie do tego działu gdy osoba wykazywala totalny brak wiedzy, a teraz? Siedzą tu ludzie bez najmniejszego pojęcia o diecie i opisują swoje przygody z najsilniejszym spalaczem tłuszczu jaki jest...Personalnie nie mam nic do niego, ale cholera, tego nie da się czytać. Sam za nim tknąłem się za głupi testosteron to rok wertowałem informacje na jego temat i skutków ubocznych i ich zwalczania + jakoś tam już wyglądałem bez bomby (na pewno lepiej od niego), a teraz? 0 wiedzy i qrwa DNP + może jeszcze tren ace, gdzie ledwo widać jakikolwiek zarys mięśnia...Do tego gadanie o cukrzycy i innych wymysłach gdzie problem ewidentnie tkwi w braku diety i złym podejściu do treningów siłowych jak i interwałowych/cardio...
5

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Wiecej