SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIieta Redukcyjna - nie dziala !? pomozcie prosze !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398


siema, ma problem z tluszczem w okolicy brzucha, pol roku temu przy wzroscie 183 wazylem 87 kg i bylem bardzo zatluszczony, duzy brzuch njabardziej, wzielem sie za seibie i waze teraz jakies 81kg, ale brzuch to nie jest jescze to co bym chcial, mam tam pod tluszczem dosc fajne miesnie, duzo brzuch trenuje ale jest on ciagle tluszczem pokryty i taki jakby wypchany mimo to ze malo jem i praktycznie samo bialko,...kiedys bylem chudziutki i nie mialem tendencji do tycia ale odkad sie roztylme ten brzuch jest ciagle taki jak banka - jak sie tego pozbyc ? ponizej opisze co jem i jak cwicze oraz zamieszcze zdjecia ciala na chwile obecna,

cwicze systematycznie na siloiwni od ok roku 4 dni w tygodniu, od poczatku czerwca stosuje trening na sile - od 6 ruchow w dol na klatka, braki plecy nogi. od 1 maja stosuje diete bialkowa, nisko weglowodanowa, bialk mi nie brakuje a wegle na ok to gora 60 gram dziennie, rozklad dnia :

7:00 snaidanie
jajecznica z 3 jajek - samo bialko
ananas w kostke krojony swiezy
herbata
10:30 kanapka - dwie kromki ciemnego chleba i dwa plastry szynki

13:00 obiad
piersi gotowane, lub kurczak pieczony - piersi ok 2 sztuki nei duze,
salata lub surowka
jablko
napoj nie gazowany
16:00 kanapka taka sama jak wyzej
16:30 trening :
co drugi dzien
silownia a po niej trening na biezni elekrycznej typu hiit (30 sprint/1min trucht - 10min lacznie plus 10 min lacznie rozgrzewqki prze i po (5 min przed, 5 min po)) = 20 min trreningu na biezni), zaraz po biezni 6 weidera na brzuch 3cykle X6-8 powtorzen na kazde cwiczeniE !!!! taki trening co drugi dzein, a miedzy tymi dniami tylko trening aeroby 30 min szybkim truchtem - ogolnie na obu trenmingach bieznia spalam conajmniej 300 kal wedlug maszyny.

19:30 kolacja
piers kurczak gotowana lub pieczona
salatka, owoce herbata z cytryna

tak wyglada moj kazdy dzien i stosuje to od 1 maja 2010, efekty byly jakies (spadki) przez pierwsze 2 tyg a potem nic, brzuch wyglada juz ciagle tak samo i nie wiem co dalej robic - chce wyrzezbic brzuch z tego tluszcu i sprawic zeby nie byl taki wydety - nie pije duzo gazowanego, duzo wody nie gazwwanej przez caly dzien spozywam POMOZCIE, ZNA KTOS JAKIS DOBRY SPOSOB ? WEGLI TO PRAWIE WGL NIE MA W MOJEJ DIECIE WIEC NIE ROZUMIE CZEMU BRZUCHA NIE MOGE SPALIC MIMO OSTREGO TRENINGU :( PONIZEJ ZAMIESZCZAM SWOJE ZDEJCIA NA DZIS :
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Czego sie spinasz od razu? Piszesz w temacie o redukcji, i nagle mówisz o czystej masie, a więc logicznym było, że zapytałem. Jeśli chodzi o redukcję to wydaje mi się, że wszystko już zostało powiedziane wcześniej, ale jeśli nie, to pytaj.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Widzisz nie masz juz tak duzo tluszczu ale prawda jest taka ze u wielu mezczyzn dopiero okolo 8%BF widac miesnie brzucha.
Bedzie trzeba pokombinowac by schudnac, bo zejsc ponizej 10% jest juz nielatwe.
Pokaz caly swoje trening i przestan cwiczyc brzuszek, bo czas marnujesz

Martwi mnie ze nie masz tluszczy w diecie to duuuzy blad.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-06-11 12:06:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
mowicie zedieta jest ala...co w niej nie tak robie, piszecie ze trzeba pokombinowac - to znaczy co konkretnie mam zrobic? do dodam do tego ze silownie i aeroby robie z pasem odchudzajacym, z neoprenu...potrzebuje konkretnych porad - a co z deitsa kopenhasska ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
miales pokazac trening a ty o glodowkach mowisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
oki trening:
cwicze na silowni co drugi dzien w kolejnosci (trening sila duze ciezary + dokladanie w kazdej seri ok 2-4 kg
1 klatka triceps brzuchy
!klatka
a-wyciskanie plaskie 3 serie rozgrzewki potem serie powtorzen 6/5/4/3/2/2
b-wyciskanie skosne 4 serie 6-4 powtorzen
!triceps
a-wyciskanie w waskim chwycie 4x6-4 pow.
b-wyciskanie francuskie lezac 4x6-4 pow
!brzuchy
na lawce skosnej w dol z 15kg obciazeniem na maksa X3serie

2 Barki, biceps, brzuch
!barki
a-wyciskanie z za karku 3 serie rozgrzewki potem serie powtorzen 6/5/4/3/2/2
b-wyciskanie na maszynie 4x6-4 pow
!biceps
a-modlitewnik 4x6 pow
b-zginanie reki w oparciu o kolano 4x6 pow
!brzuchy
na lawce skosnej w dol z 15kg obciazeniem na maksa X3serie

3 grzbiet nogi brzuchy
!grzbiet
a-pociaganie na drazku z obciazeniem serie rozgrzewki potem serie powtorzen 6/5/4/3/2/2
b-cwiczenie na maszynie w stylu wioslowanie 4x6-4 pow
!nogi
a-wypychanie na maszynie 3 serie rozgrzewki potem serie powtorzen 6/5/4/3/2/2
b-lydki 4x12 pow
!brzuchy
na lawce skosnej w dol z 15kg obciazeniem na maksa X3serie

i tak kolo sie zamyka, piszecie ze deita zla, z tego co mi mowiono i co pisza na necie to wegle sie obcina po to by organiz pod wysilkiem zaczal brac energie z zapasow tluszczu, moja dieta ma duzo bialka i malo wegli wiec co jest nie tak - ludzie piszecie po lebkach a ja konkrety potrzebuje a juz bede wdzieczny za jakas konkretna diete na redukcje tluszcu przy zachowaniu (w miare mozliwytm) miesni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Masz cos nie tak z nogami?
Twój trening jest baaaaardzo slaby, opierasz sowje odchudzanie glownie o diete głodowa i machanie ciezarkami i maszynami. Tak sie brzucha nie pozbedziesz za to pozbyles sie juz części miesni, i dalej chcesz to robic.
Poczytaj o treningach jakie sie powinno robic na redukcji. Daruj sobie triceps, biceps i daruj sobie cwiczenia brzucha, skup sie na zlozonych i ukladaj diete zgodnie z podwieszonymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
mozesz podac mi kolego link do treningu na redukcji ? ten trening stosuje dopiero od 1 czerwca co znaczy slaby ? malo spalajacy czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
dzieki za link kolego, tam jest tego duzo i nie wiem ktor dobry przy redukcji, jaki trening stosowac ? fbw czy jak? rozumie ze przy redukcji 12-15 ruchow tak ? bo tam jest fbw na mase tez...moze ktos mi to jasniej wyjasnic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytaj, nie oczekuj gotowców.
Trening na masę czy redukcję - nie ma to wielkiego znaczenia. Wszystko regulujesz odpowiednią dietą o której pojęcia nie masz i nawet nie zadałeś sobie trudu by cokolwiek przeczytać. Więc skoro Ty olewasz temat to ktoś kto chce Ci pomóc tym bardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CUD NA PLASKI BRZUCH, MNIEJSZE UDA

Następny temat

przyprawy do ryzu

WHEY premium