SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DINOLIYTIC (LULALYSE-PGF2a)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2555

napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2708 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19513
wpadł mi w ręce taki mały cymesik,wiem jak i kiedy podawać ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tym towarku.

Waga: 110

Wzrost: 183

Obwód klatki: różnie z tym

Obwód ramienia: max 54

Obwód talii: 80 na rzeżbie

Obwód uda: 80 na masie

Obwód łydki: ...

Staż na siłowni: parę lat

Ilość spożywanego białka: nie mało

Ilość spożywanych węglowodanów: jeszcze więcej

Ilość spożywanych tłuszczów: w normie

Opis przebytych cykli sterydowych: nie pamietam wszystkich

Trening: ...

Cel cyklu: cel jest tylko jeden

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2 miesiące

Poziom BF%: ...

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ...

Stan zdrowia: fizyczny czy psychiczny?

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: ...

PPM podstawowa przemiana materii: ......

Wyciskanie leżąc (MAX): ...

Martwy ciąg (MAX): ...

Przysiad (MAX): ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 7924 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67920
ankieta odruchowo chyba

watpie czy ktokolwiek stosowal taki wynalazek, zawsze mozna poczytac o zwierzatkach i nie tylko w linku ponizej

http://www.dinolytic.com/QandA.asp?country=GL&lang=en&species=da&drug=lt&view=print

oraz szczegolowo:

http://www.flexyx.com/D/Dinolytic.html 

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2008-07-09 16:57:51

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

napisał(a)
Znawca
dzięki Bronek
domyślam się,że nikt nie stosowałbędę pierwszy
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6018
powodzenia:)

" nic na siłę "

napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1038 Napisanych postów 32603 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 238756
miejscowo bedziesz to stosowal czy jak???
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 12431 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185431
dorzuc igf'a do tego

oba srodki maja ten sam efekt dzialania ale inne mechanizmy dzieki czemu jest to najlepsze obecnie polaczenie ukierunkowane na miejscowy wzrost miesni /moze dodatek mgf'u by cos jeszcze zdzialal ale jest to daleki temat jak narazie/

no chyba ze chcesz uzyc prostglandyn do wywolania owulacji
napisał(a)
Znawca
owulacji
środek podaje się po treningu min.6 dziennie razy w mięsien trenowany danego dnia.
na pewno będzie podawany z insuliną a co do igf to jeszcze się zobaczy(ale wszystko jest możliwe)
napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2320 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65191
kurcze co to jest , pierwszy raz o takim czyms słysze, moglby mi ktos przyblizyc w skrócie jak to działa.
napisał(a)
Znawca
darek,podpytaj kolege
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 12228 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 237033
Mam nadzieje ze mnei nie zabijecie za odswiezenie

Justine i jak? stosowales tego pgf'a ? Skrobnij cos na ten temat jak bedziesz mial chwile
napisał(a)
Znawca
wbijałem w biceps,tyły barków i dwugłowy.łączyłem z teściem i boldkiem a darowałem sobie w tym roku placebo(gh i igf),poprawa jest widoczna ale od 1 kwietnia zapodam jeszcze raz i zobaczymy jak będzie z trenem i vinkiem.myślę,że dobry efekt będzie już 26.04.
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy a badania

Następny temat

które środki proponujecie na cykl po którym dużo siła i masa nie spada?

Większy przekrój gryfu sposobem na ból stawów Większy przekrój gryfu sposobem na ból stawów Fani będą mieli wpływ na wynik Mr. Olympia! Fani będą mieli wpływ na wynik Mr. Olympia! Musclemania i Fitness Motywatory 2018 Musclemania i Fitness Motywatory 2018 Krzysztof Skryplonek - ocena sylwetki Krzysztof Skryplonek - ocena sylwetki Marta Górzyńska - ocena sylwetki Marta Górzyńska - ocena sylwetki Czosnek stymuluje anabolizm Czosnek stymuluje anabolizm Trening wibracyjny nie zapobiega utracie masy mięśniowej Trening wibracyjny nie zapobiega utracie masy mięśniowej 5 ćwiczeń na treningową nudę 5 ćwiczeń na treningową nudę