SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA PLUS PLAN CWICZEN

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Witajcie,

Zacznijmy od tego ze mam 13 lat. Zainteresowalemjsie ostatnio "kaloryferem" :P jestem kojarzony z chuchrem i chcialbym to zmienic ;) a mianowicie zalezy mi na miesniach brzucha i klatki piersiowej. Slyszalem ze takie cwiczenia dobrze wykonuje sie po biegach/rowerze to sie dobrze sklada poniewaz biegam. I teraz tak, mam jesc przed/po cwiczeniach i ile oraz co? Jakie cwiczenia beda najbardziej efektywne, i czy na klatke piersiowa robic zwyczajnie pompki czy stosowac inne cwiczenia. Jak dotychczas robie codziennie klasyczny abc 1 poziom i 30 pompek dziennie. Jesli zna ktos jakies lepsze cwiczenia dla mnie na brzuch i klatke bede wdzieczny jak tu napisze rozpiske/da link. I jeszcze pytanie : czy stosowac jakies inne odzywianie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Czy rowiniez moglby ktos opisac jakis plan cwiczen na rece? Jakas specialna dieta? Bede wdzieczny. Musze sie wziasc za siebie bo jak na razie to wygladam jak patyk :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

odżywianie: 9,10
trening: 14,15,16,17,21
kalkulatory: bmr
inne: 3,11

ułożony trening wstawisz tutaj

a ułożoną dietę wstawisz tak:
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Przepraszam ale nic nie zrozumialem :/ jestem tutaj zielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Aaaaa, i ten pierwszy link mi nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1813
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Działa... On podał Ci numery artykułów z tego tematu, z którymi masz się zapoznać. Po przeczytaniu ich będziesz miał odpowiednią wiedzę aby coś sam ułożyć i wysłać nam do sprawdzenia/poprawienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Dzieki juz link dziala , na mobilnej wersji sie nie wczytywal ale juz jest ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
A więc tak :/ niestety diety nie wstawiam pozniewaz jest to bez sensu :( jestem uzalezniony od rodzicow i to od nich zalezy co bede jadl. MOge jedynie jesc co innego jesli proponuja mi jakies rzeczy ktore odradzali jesc podczas robienia cwiczen. Oczywiscie zero chemicznych swinstw. Wiec diety nie wstawiam. Co do cwiczen to robie je 4 razy w tygodniu i wygladaja nastepujaco + 30 pompek :

. Zmieniac cwiczenia czy te beda najlepsze? I czy ktos powie jakie stosowac cwiczenia na klatke? Zwykle pompki czy inne udziwnienia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta?

Następny temat

Zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha

WHEY premium