SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA RZEŹBĘ!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
JESZCZE RAZ DAJE TEMAT,BO W SUMIE NIKT MI NIE POMÓGŁ

Witam. Zrobiłem trening typu masowy. Trwał on ok 6 miesięcy. Teraz interesuje mnie trening na rzeźbę ,lecz nie potrafię zrobić diety ,która dała by efekty. Obliczyłem moje zapotrzebowanie ,aby masa została taka jaka jest
Współczynnik BMR 1942.35
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3350.55
Węglowodany 55% 1842.8kcal = 460.7gram
Białko 15%% 502.58kcal = 125.65gram
Tluszcz 30% 1005.17kcal = 111.69gram
Borykam się jezscze z problemem brzucha ,któryy jest dosyć widoczny.
Rozpiske treningową mam zrobioną ,trenuje 3 dni w tygodniu na siłowni i 2 "aerobowy" - gram w piłkę ręczną , więc zaliczam ten trening w to.

ZAPOTRZEBOWANIE OBLICZYŁEM POPRZEZ https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 

Chcę się głównie dowiedzieć ile mam tego zjeść w gramach ,tak abym nie tył ,tylko nabierał dobrej sylwetki!:)

Wiek: 17
masa : 80kg
wzrost : 178
staż ok 7 miesięcy

Proszę o konkretne wypowiedzi!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zapotrzebowanie licz samodzielnie, nie kalkulatorem.

Nikt nie powie Ci precyzyjnie, ile masz czego jeść - sam musisz, korygując dietę, dojśc do opcji, ktora najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i upodobaniom.

Jak jadałeś do tej pory?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Pewnie jak mama ugotowała :D

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
dokładnie ,to co mama ugotowała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysokokaloryczna

Następny temat

Pytanie

WHEY premium