SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DIETA NA MASE DO OCENY 55kg 175cm

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 582

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13
Cześć
Prosił bym was o ocene mojej diety. Mam 20 lat, ok. 175cm wzrostu i waże 55kg.
Dużo biegam i przynajmniej 4x w tygodniu ćwiczę na drążku.
Postanowiłem ułożyć diete na masę, żeby przez zime troche na siebie nabrać. Moje ćwiczenia przez okres zimowy ograniczać się będą tylko do ćwieczeń na drążku, pompek, przysiadów i brzuszków.
Czy z taką dietą będę mógł przytyć o 5-10kg. Więcej mi nie potrzeba.

Współczynnik BMR 1558.29
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2142.65
Węglowodany 55% 1178.46kcal = 294.62gram
Białko 15%% 321.4kcal = 80.35gram
Tluszcz 30% 642.79kcal = 71.42gram

Dieta :
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13
Prosze o pomoc.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3775
Oj nic tu sie kupy nie trzyma. ;/

http://www.sfd.pl/Wstęp_do_odżywiania-t50408.html masz tu troche do poczytania. Duzo sie tam nauczysz.

-ogolnie masz tu za malo bialka, za duzo wegli.
-nie powinno byc rzeczy typu platki kukurydziane (zastap platkami owsianymi), tunczyka w oleju (zastap jajami,twarogiem POLTLUSTYM),
-za duzo masz tu pieczywa.
- 4 i 6 posilek maja troche dziwny sklad. ;]

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny Beef Mastera

Następny temat

Przygotowanie posiłków / źródła tłuszczy

Przedtreningówka domowej roboty Przedtreningówka domowej roboty Krwiak, przyczyny i leczenie Krwiak, przyczyny i leczenie Motywujące przemiany fitnessek Motywujące przemiany fitnessek Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Redukcja - jakie białko wybrać? Redukcja - jakie białko wybrać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017