SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA MASE DO OCENY!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Witam. Chciałbym dzis dac dietke do oceny i przy tym prosze o poprawki. Mam 18 lat , 175 cm wzrostu , 65 kg wagi oraz jestem ektoformikiem.Obliczylem swoje zapotrzebowanie kaloryczne i wyszlo mi 3053 [mam nadzieje ze to dobrze policzylem]
DIETA:


I Sniadanie 7:00
PLACEK:
[2 banany
100g platków owsianych
jogurt naturalny
4 białka i 2 żółtkA]


II Sniadanie 10:00
Chleb żytni pełnoziarnisty 150g
Serek wiejski 150g
Owoc

III Sniadanie 13:00
Chleb Żytni Pełnoziarnisty
Ser gouda 2-3 plastry
Szynka 2-3 plastry
Orzechy włoskie


Przed Treningiem 15:00
Ryż biały / brązowy 100g
Pierś z kurczaka 150g


Po treningu 16:00
2 banany odrazu po treningu


O 19:00
Makaron 50G
tunczyk 100g
Albo zrobie salatke z tunczyka : [Ryż brązowy , Tunczyk , 100g kukurydza, cebula , 2 jajka na twardo , majonez light , pietruszka]



Przed snem 21:00 -> 22:00
Twaróg 100G
Oliwa z oliwek 15ml



Chciałbym dodac ze te godziny nie beda tak dokladne jak napisane bo różnie jest. dodam jeszcze pytanka
1. Czy nie jest niczym złym jeżeli czasem zjem taki Polski obiad [np. ziemniaczki , schabowy] bo u mnie w domu nie zawsze ja bede mial czas na zrobienie sobie według planu.
2. Rozmawiałem z kumplem o diecie powiedział mi ze na poczatku od tej diety na masse mozna schudnac 1-2kg to fakt czy mit ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zadnych podliczen nie ma to trudno wpowiedzieć czy akurat dostarczasz wszystkiego,
1 dawaj całe jaja
3 kiepskie zrodla bialka i malo
po treningu wypadało by coś zjeść a nie dopiero o 19 tunczyka za czesto nie jedz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
poprawiam tylko jakość posiłków.


I Sniadanie 7:00
PLACEK:
banan
orzechy włoskie
100g platków owsianych
jogurt naturalny
2 jajka


II Sniadanie 10:00
Chleb żytni pełnoziarnisty 150g
Serek wiejski 150g
warzywa


III Sniadanie 13:00
Chleb Żytni Pełnoziarnisty
Ser gouda 2-3 plastry
Szynka 2-3 plastry
Orzechy włoskie
warzywa


Przed Treningiem 15:00
Ryż biały / brązowy 100g
Pierś z kurczaka 150g
warzywa
oliwa


Po treningu 16:00
2 banany odrazu po treningu
białko


O 19:00
Makaron 50G
tunczyk 100g
Albo zrobie salatke z tunczyka : [Ryż brązowy , Tunczyk , 100g kukurydza, cebula , 2 jajka na twardo , majonez light , pietruszka]
tuńczyk 2 razy w tyg


Przed snem 21:00 -> 22:00
Twaróg 100G
warzywa oljelniany

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
anubis84 sorki ze nie ma obliczen ale nie ogarniam tego dokladnie ;D A te jajka to nie sa cale bo na ten placek jest tyle potrzebne ile napisalem :D

s.m.p.a. Zmieniles mi troche sniadanie to znaczy ze mam nie robic tego placka? Zbytnio jest z tym lipa bo te platki owsiane nie sa za smaczne a ten placek jest dobry to bym go sobie robil i do tego te orzechy? Czyli ta salatke z tunczyka moge robic 2 razy w tygodniu a w reszte dni inne ryby z makaronem czy jeszcze cos innego?
Aha i jeszcze jedno jest jakies inne rozwiazanie niz te bialko po treningu [tak narazie bo kasy brak na kupno bialka]. I ostanie w niektorych posilkach moge sobie czasem zamiast warzywa zjesc owoc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Aha jeszcze jedno , sorki ze post pod postem ale nie moglem znalesc edytuj. Bedzie dobrym rozwiazaniem kupic vitaminki dokladnie Vita Min Multiple Sport =>>> https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita_Min_Multiple_Sport-opis864.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Chodzi o to aby jajek nie marnować, czy zrobisz z samych białek czy z całych jajek to i tak wyjdzie, tak tunczyk max 2 razy na tydzien, może byc inna ryba z makaronem ryzem czy tez z pieczywem lub ziemniakiami, nie trzymaj sie tylko ze ma byc ryz i makaron, na to białko po treningu jest tylko jedno zjesc normalny posilek w odstepie ok godziny. Ja osobiscie korzystam ze slabszej wersji tych witamin, vitamin plus z olimpa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Aha o to chodzi zrobie z calych jajek chociaz i tak sie nie zmarnuja bo mama zawsze to wykorzysta :D:D A moze sie zdazyc ze na sam poczatek za mocna wersja witamin moze mi zaszkodzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Raczej ich nie przedawkujesz. Z diety się powinno witaminy i mineraly dostarczać. I jak kupisz multiple sport to sie nie zdziw jak bedziesz sikał na zółto.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na poczatek vitamin plus wystarczy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
A te pytania co wczesniej ci zadalem ? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
placek robisz z tego co przedstawiłem
owoce jako przekąska
jeśli nie masz białka pełnowartościowy posiłek do godz po treningowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej.

Następny temat

Pierwszy post na tym forum, dieta do oceny !

WHEY premium