SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA GREJPFRUTOWA!! Sprawdzona! na redukcje tłuszczyku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
hmm.. a tak sie zastanawiam.. czy na przyklad ja sie juz stosuje ta diete to np miedzy tymi posilkami mozna cos zjesc typu jablko albo napic sie jakiegos innego soku niz pomidorowego albo wody??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1735
no to ktos odkopal temacik.
A chyba mozna bez picia wody nie da rady przezyc a co do jablka to chyba tez mozna bo witaminy i woda tez sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Wiesz tak patrze na te forum i ta diete..Przyznaje ze mnie to zainteresowalo i sprobuje tej diety:)Czegos takiego szukalam:)Zdam rezultaty jak juz bedzie po wszystkim pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
a ja bym chciał się dowiedzieć czy taka dieta jest, aby na pewno bezpieczna ? i czy naprawdę daje efekty jak z bajki, które opisał autor bo coś mi się nie chce wierzyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ziomosław nie wiem czy wypowiedź twoja to ironia była ale powiem tyle nie stosuj tego gów....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
no raczej trochę ironia ale jestem ciekaw opinii osób, które przetestowały tą dietę-cud na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
dieta grejpfrutowa całkowicie eliminuje cukier, w tym skrobię. po 12 godz głodu glikemicznego uruchamiane zostają zapasy tłuszczu w organiźmie. Proces ten każdorazowo wspomaga owoc grejpa. nie nalezy spożywać innych owoców ze względu na zawartość fruktozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1416
Dla mnie to zadna dieta , na wszystkim schudniecie jezeli bedzie mialo nie wiecej niz 1000kcal na dzien, mysle ze np na czekoladzie byloby tak samo jak i nie lepiej.
No i kazdy jest inny , wiec trzeba sie liczyc ze niektorym moze poleciec duzo z miesni/sily, glownie leci duuuzo wody, i obniza sie temperatura ciała - stad taki efekt ze wydaje sie ze tluszcz zeszedl(jak plywaliscie w zimnej wodzie to wiecie oco chodzi).
po zaprzestaniu diety cud wszystko szybko wraca-JOJO-tyle ze wiecej :):D

No i sporo zalezy od tego jak aktywnie spedzamy dzien/zapotrzebowania na kalorie,.
=

Stosowanie takich diet to czysta glupota(czyli dla blondynek glownie)






Zmieniony przez - LosoS1 w dniu 2009-05-27 16:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Niebardzo rozumie , Dieta trwa 4 Dni , a Ty schudles po 2 Tygodniach 5 kilo. To ile trwa ta dieta w rzeczywistosci ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
A czy na obiad można stosować inne mięso? Np. codziennie pierś z kurczaka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze sniadankiem

Następny temat

Troszke o diecie :-D

WHEY premium