SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA + TRENING - CIEKAWY PRZYPADEK POTRZEBA FACHOWCOW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

kobieta

Wiek

31

Waga

95.3

Wzrost

165

Cel treningowy

zgrabna sportowa sylwetka

Staż treningowy na siłowni

miesiac (fitness 10lat)

Uprawiane inne sporty

fitness

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

pelny

Dieta

zbilansowana

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

bcaa, all day energy- witamint,ultra burner 2

Ostatnio przerabiany plan

trening silowy + cardio

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

prasa 100kg ,martwy37kg,laweczka 30kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1203
Witam Was serdecznie. wiem juz jakie bledy popelnialam i staram sie nauczyc teraz bardziej profesjonalnego podejscia do siebie i swojego ciala. Sporttowrazyszy mi od zawsze ale nierozsadne diety tez. Fnal jesttaki ze jestem instruktorem fitness z duza nadwaga.
Instruktorem fitness zostalam dlatego ze ciagle biegalam do klubow fitness zeby zrzucic wage. finalnie zrobilam uprawnienia bo fitness uwielbiam. Bledy w zywieniu doprowadzily mnie tu gdzie jestem niestety ale musze jakos z tego wyjsc i mam mase determinacji.

Prosze Was o szczera analize tego co robie i pomoc.

WIEK: 31
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: cwicze lata fitness

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 95.3
WZROST: 165
OBWÓD RAMIENIA: 35
OBWÓD ŁYDKI: 45
OBWÓD UDA: 74
OBWÓD BIODER: 122
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 110
OBWÓD TALI 96.5
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 117

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Sylwetka szczupla wysportowana, kobieca
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: zapalenie sciegna prawej stopy
WADY POSTAWY: ALERGIE: laktoza w mleku (w przetworach nie )
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? brak
****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:
Witaminy – AL DAY ENERY –MARCA WEIDER
ULTRA BURNER II – MARCA WEIDER
BCAA 6400- MARCASCITEC NUTRICON
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
wszytkie mozliwe istn

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE?
wszytkie mozliwe i niezdrowe istniejace w kolorowych pisamch
Bylam na kapuscianej, kopehaskiej, plarz poludniowych, 1000kcal, herbalife i

nie wiem czym jeszcze:/
Efekt po diecie Cambridge stracilam 25kg (jadlamjakies 600-800kcal)i uprawialam duzo sportu po odstawieniu przybylo mi 30kg w ciagu pol roku (normalne ale kiedyas nie mayslalam jak dzis )
Jak przybylo mi 30kg poszlam na diete herbalife – dwa koktaile proteinowe i obiad mieso z warzywamiw sumie jakies 800kcal stracilam30 kg wpo lroku i mam je od nowa (normalne)dodatkowo przez caly ten czas fitness 5razyw tygodniu 4h dziennie(nie przersadzam)
Cale zycie jestem na diecie chudne i tyje na zmiane cwiczac ciagle.
Final tak rozregulowalam swoj organizm ze dzis mnie kosztuje jesc normlanie i nie tyc: (
Dzis mysle inaczej. Mam dosc katowania sie na rezultatktortkotrwly. Jestem dosc silna i postanowialm sprobowac czegos czego do tej porynie robilam a mianowicie polaczyctrening silowy(na silowni nie cwiczylam nigdy) z areobbowym.
I dieta odpowiednia a nie tym wsyztkim co robilam wczesniej i potrzebuje rad do uzyskania jak najlepszych rezultatow.

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: tak od miesiaca
Oprocz tego co wyda sie zaskaujace jesteminstruktorem fitness i prowadze zajecia 2razy w tygdnu z cardiobox i zumby a pozaostale dwa dni trenuje na silowni i koncze cardio.


od pn do cz pracuje 9h w biurze dojazdy pociagiem zajmuja mi lacznie 3h (czyli ciagle siedze i w tychdniach mam niezwykle malo czasu ) od pt do niedzieli jestemw domu.
w pn i sr mam cardiobox (prowadze ja boksowanie hantalmi 1-1.5kg) zajecia na wysokim poziome
zumba - cardioo poziom tetna 60-80%

we wtorki i piatki trening silowy uzupelniajacy zajecia acrdiobox (opuszczam na silowni niektore partie miesniowecktore cwiczylam na zajeciach) ikoncze wysliek godzina spiningu

Poznizej zmaieszczam moj plan tygodnia
oraz diete jaka przyjelam (konsultowana z dietetykiem sportowym zarowno trening jak dieta) 1700kcal (1.5g bialka na kg masy ciala,max1g tluszczy na kg masy ciala)
po kazdym treningu BCCA
przed kazdym spalacz tlusczu
pije 3kawy dziennie z mlekiem bezlaktozowym i bez cukru czasami expresso z cukrem(nie zmaineie na zaden slodzi pije zadko)

Potrzebuje fachowego podejscia. Mam dobra kondycje ale potrzebuje przy diecie i dobrym treningu wykorzystacmoj potecjal. Prosze o pytania ocene i wskazowki. Na obecnym jadlospisie i treningu stracilam 4.7kg
Dziekuje Wam za uwage. :)








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1203
moja dieta







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Proponowałbym wstawić zrzutkę z potreningu (będzie przejrzyściej); tu instrukcja : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html
Warto odwiedzić również działy: https://www.sfd.pl/odchudzanie/ oraz https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html
W kwestii treningu siłowego - zamieniłbym maszyny na wolne ciężary. Może to Cię przekona:
http://potreningu.pl/articles/2574/efektywny-trening-silowy-kobiet--fakty-i-mity 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1203
powoli zamieniam maszyny na wolne ciezary bopoprostu cwiczy mi sie wygodniej :) na rozpisanym treningu widac ze pierwszy tydzien to moje proby (nigdy nie cwiczylam na silwoni ) i z kazdym tygodniem staram sieeliminowac maszyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1203
witajcie :) czy ktos mi moze podpowiedziec czy dziennik zywnoscimozna uzuplenic wstecz zebymmogla zamiescic moje menu do analizy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1203
menu z dzis prosze do analizy
trening miedzy 4-5posilkiem
silownia + 1h spinning

Zmieniony przez - cccarmen0000 w dniu 2015-04-07 12:56:31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj, dziękuje za odwiedziny u mnie. Co mi się rzuca w oczy u Ciebie w miskach (mówię po swoim doświadczeniu) to dużo proszku ...białko czerp z mięcha, ryb, jaj, nabiał na początek może wywal. Mi tak polecono i waga spada. Poza tym mało kalorii jak na to ile ćwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówisz też, że masz 1700kcal a jadasz około 1500. Warzyw nie wliczamy do miski, i załóż dziennik w Ladies, tam będzie łątwiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1203
1500 wyszlo mi teraz jak wstaje o 10:00 poki co odpn do czwproszku usi byc tyle bo ja popprostu praktycznie nie pzrebywam w domu nie mam czasu wychodze 7:12 z domu mam50min rano i to jest mi potrzebne na branie sie umalowanie i bieg w miedzyczasie szejk i lece reszte jem w pracy pozniej w domu jestem rowniutka godzine i na fitness silownie wracam 22:30 nie mam czasu gotowac ide sie myc koncze 23:10 i nie daje rady jesc konkretow bo mi wychodzi kolacja o 24:00 i natychmiast spac poki prowadze taki tryb zycia poprostu sniadanie i kolacja musza byc szybkie bo inaczej musialabym wczesniej wstawac a ja i tak spie 5 max 6h i jesc minuta przed spaniem a tak koktail z otrebami pije zaraz po przysjciu 22:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1203
nabial tomoje zrodlo w pracy ja nie mam przerw na obiad i to wszytko nie jesttakie proste.1700kcal dlami trener ktory mnie porzucil i spada 1.2 tygodniowo (spodziewalam sie wiecej po tylu h sportu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc

Następny temat

Zmiana Planu Treningowego

WHEY premium