SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DHEA wali po ciśnieniu!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
mam nadzieje od poniedziałku wroce na 50mg bo czuje ze jest lepiej tzn nie rozsadza mi głowy, zobaczymy jak na dawce 50 mg bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jakby coś było nie tak - to lepiej zostań przy mniejszej dawce. Zdrowie najważniejsze!!!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
maniek z tego co widze na avatarze jak to ty .to rewelacyjne plecki ,fakt że mogły by byc pewnie jeszcze potężniejsze zapewne dzasz rade ale szczerze to masz tyle mięcha i pewnie tak ubite że ja bym na twoim miejscu uważał z cinieniem ,brzuch pewnie tez skała i podejżęwam żę im bardzioej ubijesz mięso tym bardziej wzrośnie ciśnienie..dobrz mówie? ja przy 50 też cisnienie miałem już wyje...

a raczej jestem nisko :D no i flak w porównaniu do Ciebie to tylko spać niemogłem
nie mniej ejdnak wysokie ćisnienie to ryzyko wylewu ..tym bardziej jak srogo walczysz z ciężarami

no teraz nasuwa mi sie pytanie ..czu przydku kolegi do diety trzeba włączyć jakies rutozydy ,diosminy i takie tam żeby wzmcnić naczynka krw w muzgu zmniejszzajać ich przepuszczalnosć a co za tym idzie czy takie naczynie krwionośne wstępnie uszczelnione będzie powodowało wyższe ciśnienie..czy pzepuszczalnośc naczyn krw jest w stanie obniżyć cisnienie krwi?

maniek jak chcesz z dhea a takie ćiśnienie że balon pucnie to możę zostan honorowym krwiodawca ,popuścisz troch ez tonu zrobisz dobry uczynek .,.a takie okresowe wykrwawienia tez pewnie bedą jakimś tak nowym bodźcem zwiększającym twoją wytrzymałąość

no ale najpeleij to chyba zbic dawke , bo ty już za***iszczo wygladasz i łądn żeźba mieska w sam raz

ale to tylko moje zdanie
pozdrawiam
pozatym co dostawów to raz że spore ciężąry niemam pojęcia jak wyglada rozgrzewka kolegi al emoze da sie ja lepiej doracowac bbrac mniejsze ciezary a próbowac róznych wariantów energetycznych cisnienia
bo chyb aaż tak kortyzolu niezbija to dhea jak niby ma zbijać

chyba niedoceniamy potencjału tego preparatu


Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2010-02-20 20:36:59

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Flawonoidy - jak najbardziej, ale najlepsza jest tutaj chyba trokserutyna... Diosmina i inne flawonoidy cytrusowe lub z zielonej herbaty działają na te same mechanizmy, co DHEA, więc - zarówno podnoszą poziom samego DHEA, jak też ciśnienie.

Można dodać też czosnek, omega 3 i magnez, które obniżają ciśnienie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Relacje - pomiędzy flawonoidami cytrusowymi i herbacianymi, a DHEA i nadciśnieniem, staną się jasne - po przeczytaniu tego artykułu:

https://www.sfd.pl/ANDROSTENTRIOL_i_inne_inhibitory_11_beta_HSD-t572045.html 

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
dzięki Ambroziak sog juz niewejdzie
a jeszcze mam pytanko no bo widzisz ,strasznie mi wadzi to że ja taki znachor jestem w zasadzie typu gawnędziaż erotoman :D no i ogułem ze mnie paker taki jak te ubranie lużno zrzucone z siebie na pokoju..ale interesuje mnie temat

widze po sobie że nieogarnięty jestem w wielu sprawach no ..
chce sie uczyć poszedl bym właśnie w ty temaci spulementacji ,nutrageniki( niewiem chyba neologizm czasłem :D ,na medycyne jestem za miękki i za osobiśći podchodze to ludzi albo ze zbytnim dystansem tak że tej medycyny bym ominoł

myśłe zę coś przy awf powinno być ,no mam neta ale niegadałęm tak z nikim cio i jak jest .pisze tu na forum bo coś abonamenta straciłęm no i :D niemam jak maila wysłąc
..wsumie do skasowania ale iewiem gdzie temat ząłożyć

pozdrawiam

no i moje pytanko co byś mi i gdzie polecał

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7775
abonament - wystarczy zaktualizowac rozszerzony profil
pojawila sie pierwsza w Polsce zaoczna farmacja, zapomnialem miasta, poszukaj

PS odnosze wrazenie, ze piszesz te swoje wypociny tylko po to, zeby zyskac uznanie forumowiczow, nabic sobie posty i przede wszystkim sogi

Słabą genetykę można zrekompensować wiedzą i doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Frisky - zerknij w ten wątek o androstentriolu... Bardzo ciekawie rozwija się (jak zwykle) dyskusja z Roidem. Roid wrzucił ciekawe badania!

Darmozjad, na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (dawna akademia) jest teraz jakiś kierunek żywieniowy. A na SGGW był taki zawsze. Nie wydaje mi się, żeby to były ciężkie studia. Jest też oczywiście farmacja - ale to dosyć ciężkie studia (wiem coś o tym). Na AWF-ach też są kierunki medyczne - rehabilitacyjne. Jest też tam dużo biochemii - celuje w tym gdański AWF i w Białej Podlaskiej.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
Darmozjad dzieki za miłe słowa. Niestety kraty na brzuchu jeszcze nie ma ale dąze do tego przed latem:). Co do dhea to pozostane jednak na 25. Taka dawka wraz z zen szeniem i tribulusem daje swietne samopoczucie jak dla mnie. Jesli chodzi o stawy to trenuje zawsze bardzo małymi ciezarami ale dokładnie. Póki co wszystkie bole zniknęły po zmniejszeniu dawki wiec jest ok. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
roid jak u ciebie z tym cisnieniem bylo bo dawki z tego co amietam chyba leciales 150 nawet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki

Następny temat

proszę o poradę!!!

WHEY premium