SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DHEA i lekkie gino

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 168
Witam czy to możliwe żeby po 25 mg DHEA dziennie zrobiło się lekkie gino? Skończyłem stosować DHEA około rok temu jak tylko zauważyłem, że zaczyna coś się dziać z sutkami. Nie bolały mnie, nie swędziały, po prostu się powiększyły i jak na razie do tej pory nic się nie dzieje. Miałem nadzieję, że z czasem zejdzie, niestety nie. chciałbym wkrótce wejść na swój pierwszy cykl z jakimś krótkim testosteronem i zastanawiam się jak się zabezpieczyć przed dalszym postępem gino, ewentualnie jak je cofnąć. Z góry dzięki za wszystkie sensowne wypowiedzi.to preparat który stosowałem. Zjadłem około 90 tabsów.

Zmieniony przez - Marcinh22a5 w dniu 2018-01-08 09:22:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 448 Napisanych postów 2472 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 260780
teoretycznie yes, najprościej byłoby skoczyć do laba i sprawdzić panel hormonalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1726 Napisanych postów 46999 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 476009
Dokładnie przejdź się i zrób badania , wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 168
Jakie to koszty mniej więcej? W takim razie czy to może oznaczać, że mam duże tendencje do gino?
No i pytanie jak dokładnie nazywa się ten pakiet hormonalny, bo jak szukam w necie to wyskakuje dla kobiet:)

Zmieniony przez - Marcinh22a5 w dniu 2018-01-08 12:17:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1726 Napisanych postów 46999 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 476009
Podstawowa morfologia plus dodoatkowo testosteron , estradiol , prolaktyna
1

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A jakie koszty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 448 Napisanych postów 2472 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 260780
j.w. + ew. te dhea.
za każdy płciowy ~25 zł + morfologia do 10 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Marcinh22a5
A jakie koszty?

najlepiej sprawdź cennik na stronie laboratorium mogą się ceny trochę różnić

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A testosteron ma być ogólny czy wolny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
pisaliśmy o ogólnym, wolny sprawdzić warto, ale to już cenowo pewnie pod 100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wolny będzie droższy , jak wspomniałem zobacz na stronie laboratorium gdzie zamierzasz robić

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol pachwiny przy przysiadach