SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA_OMKA_METKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Posiadam w domu 13omki 10 deki greckiej oraz 200metki ruskiej.

1-13 omka e5d 250mg
1-10 deka e7d 200mg
+ 30mg meta ed


Sensownie ułożony jest cykl zaprezentowany u góry?

dodam że to mój drugi cykl na ssa, pierwszy to była 100tka mety eop 15-20mg ed.

Jak wejść z odblkokiem i co będzie potrzebne oprócz stosowania clomidu
czy będzie potrzebne użycie hcg?

Czy metke zacząć 2tygodnie wcześniej przed pierwszym strzałem omki i deki?
Jak powinien być rozplanowany cykl. (coś słyszałem że również dobrze jeść metke po cyklu na podtrzymke)

Dodam jeszcze że na podtrzymanie posiadam no x-ploda a przez cały cykl na ssa jak i na podtrzymaniu
będa dodane w suplach aminokwasy oraz gainer. dieta trzymana.

profil uzupełniony, prosze o rady. pzdr:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
aaaa, ok ;) spoko, sorki
to ladnie
zycze zeby tym razem poszło podobnie
jak skonczysz ten cykl to napisz efekty na forum albo chociaz na priv na gg bo jestem ciekawy ile pojdzie
pozdro

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
profil pusty..
meta 1-4 25mg ed

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Profil uzupełniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
osobiscie najbardziej mi sie podoba cykl z omy, deki i mety w takich dawkach:
1-5meta 25mg ed
1-10 deka 200mg e5d(e7d)
1-12 oma 250mg e3d
tylko ze moja propozycja wiaze sie z wieksza ilością towaru,
ew. Twoja propozycja moim zdaniem moze byc tylko z tą lekką poprawką mety jak kolega wyzej napisal.
a mete bierz rowno z pierwszym strzalem bo to ma byc na kick starta
powodzenia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zmieniony przez - miczelx w dniu 2008-05-19 15:44:35

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
nie zaduzo jak dla mnie co 3dni strzał omy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Za mało deki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
wymiary masz calkiem calkiem, przy takiej ilosci omy bys mial bardzo duze stezenie i bys czul ze naprawde kopie nie wychodzi nawet gram tescia na tydzien wiec napewno zaduzo nie jest a jak bys walil deke co 5 dni (bo co 7 to imo troche zamalo bedzie) to ome musisz czesciej i pociagnac ja dluzej zeby nie miec problemu z libido mozesz jak napisales ale znacznie lepiej bys poczul jak bys zrobil wedlug mojej rozpiski
na odblok oczywiscie clom i hcg (bez tego sie nie obedzie) ale odbloku nie umiem Ci rozpisac

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Ciekawy profil jak na 13 miesiecy treningu...
Albo cos klamiesz z iloscia cykli, albo masz naprawde rewelacyjna genetyke

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Dziekuje, pierwszy jak pierwszy chodziło mi o pierwszy cykl z ssa.
Wcześniej oczywiście miałem już 2 cykle na mono + 1 na jabłku kilogramy gainera, białka i ponad 1000tabsow amino+dieta...
Zaczynałem od 32 w obwodzie reki i 69kg wagi i myśle że każdy jest w stanie w takim czasie z dietą dobrymi suplami oraz treningiem, spokojnie to osiągnąć tym bardziej że to nie jest jeszcze jakaś rewelacja...

Co do omki, dokupuje kolejne 10strzałów co razem da 20, tylko niestety deki nie będe miał już możliwości, mety jeszcze mi nawet zostanie...
jesli chodzi o deke to nie będe miał już możliwośći chyba jej dokpuić i pewnie będe musiał zrobić 1-7 deka e7d 200mg, jak bym musiał sobie wtedy rozplanowąc omke? 1-7 omka e3d lub e5d 200mg? jak by było lepiej
Rzeczywiscie będe mniejsze efekty jak zrobie cykl 7tygodniowy a nie 10-12 tygodniowy? czy efekt będzie rzeczywiście się dużo róznic? pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
co do odbloka, pewnie poleca takim systemem

oczywiście 3tygodnie po ostanim schocie omy

clomid- 150 100 100 do konca 24 tab po 50mg
tamox- po 20 mg rownolegle z clomidem

Hcg za wszelką cene będe chciał uniknąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o takim cyklu

Następny temat

rozpiska cyklu dobra???

WHEY premium