SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA - ankieta. o zastosowaniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2513

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 723
Jak sie przyjmie post to dobrze. glosujcie. CHcualbym uslyszec wasze opinie . Z pierwsej reki. o deca lub dece w polaczeniu z czyms np.tes. wino. Zwlaszcza o skutkach ubocznych. gyno. deckadick..itp. Ale nie piszcie o kolegach ze ktos cos robil... tylko o sobie. Jak na was to dzialalo i jakie skutkiuboczne. czy powtorzylibyscie cykl z uzyciem deci. ACHA wdzieczny bylbym zwlaszcza tym ktorzy uzwyaja deci i maja stala partnerke i staly SEX. jak to wplywa na wasz sex. w czacie cyklu , po , w czasie odlobku itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
deca a sex to średnie połączenie ale se kjakoś radzę

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 723
jak wyglada twoj cykl?jakie odblokowanie planujesz?wlasnie o wlasne wasze przezycia mi chodzi. dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ogólnie to raczej robie hardocorowe cykle chociaż teraz to chce troche zmienic ale w skrócie to wyglądało tak że po wakacjach cykl z mietka krótka przerwa powtórka a póżniej cykl z 50mg proppa dziennie do tego 30mg stanabolu i od 100 do 400mg deci na tydzień.Ogólnie cykl był trochę chaotyczny ale to trochę dlatego że mi na nim trochę odje bało i zaczołem kombinować, A cykl skończyłem troszke niespodziewanie bo mi za bardzo ***ło na dekiel więc w ostatni tydzień zszedłem z propa, później ze stanu i deki która poszła w tym ostatnim tygodniu cyklu w ilości 400mg. A odblok po dwóch dniach po ostatnim szocie 10mg nolvy dziennie przez dwa tygodnie i póxniej 2dni 100mg clomidu i 10 po 50mg

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 723
troche dziwny ten cykl i odblok. wg mojej wiedzy. moze ktos jeszcze sie wypowie?? co nikt deci nie bral? wszyscy na kurczakach i tunczyku jada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
szczypiorr chyba nie nazywasz hardcorem 400 mg deci na tydzień.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Opcja #2.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
nie 400mg decki chodzi mi o to że ciągnołem go od października z 2, 2tygodniowymi przerwami i w każdym pojawił się mietek

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13841
U mnie deca to podstawa każdego cyklu, łącznie z testosteronem. Jeśli chodzi o sex to na takim miksie jedyny problem z tym to sporo zwiększony popęd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
jak to po 2 teściach :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 394
jezeli ci to cos pomoze , to jestem w trakcie 4 tygodnia deki z tesciem propa.efektów ubocznych praiwe zadnych. co do sexu wszystko gra tylko chce sie wiecej.masa poszla +4.6kg a w bicu 2.5cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wasz najdluzszy cykl

Następny temat

DECA-BLOKADA PROSZE O POMOC

WHEY premium