Ankieta

Temat został odczytany 12071 razy

DECA DROLON 100

zgłoś naruszenie
 • TomQ-MAG Fizjoterapeuta
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 127397
 • Wiek: 27 lat
 • Na forum: 9 lat
 • Płeć: Mężczyzna
 • LPA: 525833
 • Trenuje: 10
Przeniesiony przez TomQ-MAG z działu 'Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA'.


DECA DROLON 100

Opis
-Wzrost siły i wytrzymałości.
-Szybsza regeneracja organizmu.
-Przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej.


Deca Drolon 100 to wysokiej jakości preparat dedykowany sportowcom dyscyplin
siłowych, siłowo-wytrzymałościowych i wytrzymałościowych. Skład oparty jest na innowacyjnej formule ESMA złożonej z substancji anabolicznych, ergogenicznych i antykatabolicznych co podczas treningu skutkuje znacznym wzrostem siły i wytrzymałości, a w okresie potreningowym szybszą regeneracją organizmu. Stosowanie preparatu w okresie kilku tygodni gwarantuje dynamiczny i trwały przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej.


Czym wyróżnia się Deca Drolon 100 na tle innych preparatów?
Odpowiedzi na pytanie o wyjątkowy charakter preparatu Deca Drolon 100 należy szukać w jego składzie.
Skład oparty tylko na sprawdzonych substancjach. Żadnych dziwnobrzmiących składników bez badań, opinii i gwarancji działania. Konkretny, nieprzekombinowany skład: kofeina, beta alanina, kreatyna, tauryna, ekstrakt tribulus terrestris i smilax officinalis. Tylko tyle i aż tyle.

Kreatyna – najczęściej stosowana w kulturystyce substancja wspomagająca przyrost siły oraz zwiększająca masę mięśniową. Zbudowana jest ona z trzech aminokwasów: metioniny, argininy oraz glicyny. Niewielkie ilości kreatyny przechowywane są w komórkach mięśniowych, a jej rola sprowadza się do wytwarzania i przenoszenia adenozynotrójfosforanu (ATP), tzw. głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii. W trakcie właściwej suplementacji kreatyna ingeruje dodatnio w równowagę azotową organizmu co zapoczątkowuje szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody (1g kreatyny wiąże około 50g wody). Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu. Pośrednio kreatyna wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek (działanie antykataboliczne). Liczne badania dowiodły że kreatyna tworzy doskonałą synergię z beta alaniną oraz tauryną.

Beta Alanina - aminokwas tworzący dipeptydy beta alanylowe i beta alanyloimidazol, które są najsilniejszymi biologicznymi „odkwaszaczami”, działającymi we wnętrzu szybkich włókien mięśniowych. Są one również niezbędne do pracy enzymu – ATPazy – który uwalnia energię, stymulującą skurcz włókien mięśniowych. Ponadto beta alanina tworzy koenzym A wiążący niemal wszystkie kwasy organiczne w komórkach mięśniowych i w formie acylokoenzymów A dystrybuuje je do reakcji metabolicznych. Dzięki niemu mogą być spalane kwasy tłuszczowe i metabolity glukozy oraz buforowane kwaśne produkty reakcji spalania i metabolizmu aminokwasów. W konsekwencji suplementacja Beta Alaniną umożliwia wykonywanie większej ilości powtórzeń z większymi ciężarami, jak również odkwasza środowisko komórkowe i tym sposobem hamuje katabolizm i stymuluje anabolizm białek mięśniowych! Co istotne beta alanina działa głównie w obrębie białych włókien mięśniowych, a więc tych, które odpowiadają za rozwój siły i masy mięśniowej.

Tribulus Terrestris – znane i cenione źródło bardzo skutecznych saponin - indoli i polifenoli. W ich skład wchodzą molekuły terpenoidów, podobne do ludzkich hormonów steroidowych. Dwa najaktywniejsze steroidy tribulusa czyli diosgenina i protodioscyna, jak wynika z potwierdzonych badań, podnoszą o ponad 70% poziom gonadotropiny LH odpowiedzialnej za stymulację syntezy testosteronu, jak również – o ponad 40% – poziom wolnego testosteronu, czyli najsilniejszego hormonu anabolicznego, rozwijającego siłę, masę i wytrzymałość mięśniową oraz ogólne zdolności wysiłkowe. Niepowtarzalność tribulusa polega również na tym, że – obok substancji podnoszących poziom testosteronu – zawiera też takie, które hamują aktywność DHT i estradiolu, a jest to o tyle ważne że DHT prowadzi do przerostu gruczołu krokowego i raka prostaty, zaś estradiol do przerostu gruczołów piersiowych i raka sutka. Tribulus ze względu na swoje właściwości podnosi również wydatnie popęd płciowy.

Smilax officinalis – ten anaboliczny ekstrakt zawiera szereg saponin steroidowych w tym sarsaponinę, smilasaponinę, sarsaparillozyd, glikozyd sitosterolowy oraz stigmasterol, pollinastanol, sitosterol, smilageninę, parillinę i sarsapogninę. Ta imponująca lista saponin powoduje wysokie stężenie hormonów męskich androgenów, które imitują działanie testosteronu 17ß-hydroksy-4-androsten-3-on oraz Dehydroepiandrosteronu 1-ketosteroidu wytwarzanego w strefie siatkowatej (zona reticularis) kory nadnerczy cortex glandulae suprarenalis. Dzięki imitacji Dehydroepiandrosteronu substancja ma działanie zwiększające retencję azotu w organizmie oraz nasilające procesy syntezy białek. Zawarty w preparacie beta-sitosterol, uznawany za najlepszy fitosterol z naziemnych części roślin wzmaga rozmnażanie limfocytów T, zwiększa wydzielanie IL-2 i gamma interferonu oraz wzmacnia działalność komórek NK, co podnosi skuteczność odpowiedzi immunologicznej. Smilax zawiera również bogaty zestaw witamin w tym A, C, D, B oraz polisacharydów i aminokwasów jak również pierwiastki uznawane za kluczowe w rozwoju masy mięśniowej i wydolności organizmu, w tym cynk, żelazo, mangan, sód, krzem, miedź, jod i siarkę. Podobnie jak tribulus smilax ma właściwości afrodyzyjne.

Kofeina - psychoaktywna substancja pobudzająca ośrodkowy układ nerwowy. Zdolność kofeiny do poprawy koncentracji i opóźnienia zmęczenia jest dobrze potwierdzona licznymi badaniami. Podstawowy mechanizm działania pobudzającego na ośrodkowy układ nerwowy polega na stymulacji receptorów adenozyny. Adenozyna jest substancją naturalnie występującą w organizmie, która pośredniczy w regulacji aktywności mózgu. Blokuje specyficzne dla adenozyny receptory w tkance nerwowej, w tym również w mózgu, podtrzymując w ten sposób stan czuwania. W tym mechanizmie kofeina przedłuża wydolność umysłową i opóźnia pojawienie się zmęczenia. A opóźnione zmęczenie to dłuższy i bardziej wydajny trening! Ponadto pobudza ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego – tym samym pozwala na uzyskanie znacznie lepszych wyników podczas sesji treningowych. Ze względu na to że kofeina hamuje rozpad cAMP wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe) co gwarantuje że uzyskana masa mięśniowa będzie pozbawiona zbędnego tłuszczu. Kofeina powoduje także wydzielanie do krwi adrenaliny, której działanie polega na bezpośrednim pobudzeniu zarówno receptorów α-, jak i β-adrenergicznych, przez co wykazuje działanie sympatykomimetyczne .

Tauryna - aminokwas warunkowo-niezbędnym, powstającym z metioniny i cysteiny. Ten nierozłączny składnik napojów energetyzujących występuje w organizmie jako wolny aminokwas lub składnik prostych peptydów. Chociaż nie stanowi elementu budulcowego białek ustrojowych, jest jednak absolutnie niezbędny w procesach ich przemiany. Tauryna, podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie. Wpływa buforująco na pH krwi, zmniejsza intensywność rozpadu białek - wykazuje działanie antykataboliczne, znacznie wpływając na poprawę umięśnienia. Podczas wysiłku fizycznego tauryna ogranicza wytwarzanie serotoniny - hormonu powodującego reakcje kataboliczne. Zmniejszona ilość wytworzonej serotoniny powoduje, że organizm nie odczuwa zmęczenia i może wykonywać wysiłek fizyczny znacznie dłużej. W warunkach obciążenia organizmu wysiłkiem fizycznym, tauryna utrzymuje długo wysokie stężenie jonów wapnia w komórkach nerwowych i mięśniowych, wykazuje podobny do insuliny wpływ na metabolizm węglowodanów - zmniejsza stężenie cukru we krwi. Ponadto w szeregu najnowszych badań udowodniono iż tauryna wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej i ułatwia transport kreatyny do komórek mięśniowych.
Zalecane dawkowanie

Preparat należy przyjmować na pusty żołądek 2 razy dziennie po 1-2 kapsułce, popijając wodą w ilości ok. 300ml. W dni treningowe przyjmować: I porcja bezpośrednio po przebudzeniu, II porcja 45 min przed treningiem. W dni nietreningowe przyjmować: I porcja bezpośrednio po przebudzeniu, II porcja po południu na czczo. Ze względu na właściwości pobudzające preparat należy przyjmować najpóźniej 4 godziny przed snem.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Wartości odżywcze
SKŁADNIKI AKTYWNE Deca Drolon 100
Porcja 2kap.
Ilość porcji w opakowaniu 40
Opakowanie 80kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Formuła ESMA™ (Energy, Strenght and Mood Activators) 1000mg
Beta Alanina
Kofeina bezwodna
Ekstrakt Tribulus Terrestris
Ekstrakt Smilax Officinalis
Monohydrat kreatyny
Tauryna

Kontakt
tomq-mag@o2.pl
[https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/]

NOWY dziennik treningowy:
[http://www.sfd.pl/[BLOG]_TomQ_&_Marian_czyli_króciaki_mogą_iśc_na_ryby!_Powered_by_Activlab!-t1134786.html]

1338982025000
 • Krzysztof Piekarz Expert SFD
 • Pochwały:
 • Postów 686
 • Wiek: 32
 • Na forum: 12
 • Płeć: Mężczyzna
 • LPA: 3120O
 • Status: Ekspert
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

Indywidualne plany dietetyczne i treningowe

 • 23 383 spalonych kg tłuszczu
 • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
zgłoś naruszenie
 • koksik93
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 337
 • Na forum: 7 lat
 • Płeć: Mężczyzna
 • LPA: 3892
 • Trenuje: 4
kolejne gowno obok meta anabolonu
ON :)
1340882234000
83.242.86.*
zgłoś naruszenie
 • Anonim
 • Pochwały:
 • Nagany:
@TomQ-MAG, a czy to nie powinno być w dziale "Doping"
bo DECA raczej mi się tylko z tym kojarzy (biorąc pod uwagę, że o dopingu wiem może z 3% )
1
1340887577000
zgłoś naruszenie
 • TomQ-MAG Fizjoterapeuta
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 127397
 • Wiek: 27 lat
 • Na forum: 9 lat
 • Płeć: Mężczyzna
 • LPA: 525833
 • Trenuje: 10
zerknij na sklad, same suple
Kontakt
tomq-mag@o2.pl
[https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/]

NOWY dziennik treningowy:
[http://www.sfd.pl/[BLOG]_TomQ_&_Marian_czyli_króciaki_mogą_iśc_na_ryby!_Powered_by_Activlab!-t1134786.html]

1340893590000
zgłoś naruszenie
 • DominatorG
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 820
 • Wiek: 31 lat
 • Na forum: 6 lat
 • Płeć: Mężczyzna
 • LPA: 11655
 • Trenuje: 12 lat
Panowie wybaczcie ze odkopuje temat ale do cholery what a f***?
żelastwo jest po to, by nim pakować...

[http://www.sfd.pl/Dominator__Dziennik-t901577.html] Moj dziennik treningowy
1353777734000
zgłoś naruszenie
 • anubis84 Instruktor Marcin
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 87437
 • Wiek: 32 lat
 • Na forum: 7 lat
 • Płeć: Mężczyzna
 • LPA: 419870
 • Trenuje: wiosna 2009
Z czym masz problem?
kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

1353793495000
81.98.200.*
zgłoś naruszenie
 • Anonim
 • Pochwały:
 • Nagany:
anubis84 napisał(a):

Z czym masz problem?słabo zna angielski
1353797495000
zgłoś naruszenie
 • DominatorG
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 820
 • Wiek: 31 lat
 • Na forum: 6 lat
 • Płeć: Mężczyzna
 • LPA: 11655
 • Trenuje: 12 lat
he he he
żelastwo jest po to, by nim pakować...

[http://www.sfd.pl/Dominator__Dziennik-t901577.html] Moj dziennik treningowy
1353834726000
zgłoś naruszenie
 • Anteek
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 4
 • Na forum: 199 dni
 • LPA: 17
Uważam ten produkt za nie jakieś niewiadomo co na szybki wzrost masy i siły, jednak dla mnie osobiście podoba mi się w nim jego działanie: szybko i skutecznie zwiększa się siła i wzrost wytrzymałości z zauważalnym lekkim działaniem jakbym był na jakiejś tablecie dyskotekowej (chyba to dzięki zawartej w nim taurynie). Przy czym dodam, że ja zapijam tablete czasem dwie na czczo z rana dobrym litrem wody, aby zmniejszyć jego toksyczność w organiźmie, co po jakimś czasie objawia się nieostrym wzrokiem, który oczywiście po odstawieniu na kilka dni wraca do normy. Nie jakiś kosior ala saponiny w pomarańczowym opakowaniu, bez zastrzeżeń może być.
1473045878000
zgłoś naruszenie
 • anubis84 Instruktor Marcin
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 87437
 • Wiek: 32 lat
 • Na forum: 7 lat
 • Płeć: Mężczyzna
 • LPA: 419870
 • Trenuje: wiosna 2009
Ale jaką toksyczność w organizmie chcesz zmniejszać, to tylko suplement diety.
kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

1473053028000
zgłoś naruszenie
 • Anteek
 • Pochwały:
 • Nagany:
 • Postów 4
 • Na forum: 199 dni
 • LPA: 17
Toksyczność oddziaływującą na układ krwionośny, przynajmniej w moim przypadku, jeżeli dobrze nie zapiję pigułki to czuję jak pulsuje te ogólne uczucie skoku ciśnienia czy jak wy to tam nazywacie, a jeżeli przepiję litrem wody ten objaw nie występuje, a nie oszukujmy się zawarta w nim tauryna jest toksyczna.
1473534602000